Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

Рошко снимка Рошко 11 януари 2010 - 23:13

Информацията е дадена, колега. Дните са два - 3-ти и 4-ти Юли. Спането - кой където намери за добре. Който иска, може на хотел - кеф му Пловдив, кеф му Хисаря, но миналата година най-големият купон беше нощувката на палатки на пистата, така че тази възможност никак не е за пренебрегване :icon_wink2:
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 11 януари 2010 - 23:20

аха ок благодаря за инфото това исках да знам ;)
Мнението беше редактирано от Auris 1.6 vvt-i: 11 януари 2010 - 23:24
Причина за редактиране:: Цитат на предхождащо мнение не е необходим!
Отговори

Бу. снимка Бу. 12 януари 2010 - 10:16

Успех от мен!
Тази година ще се радвам ако успея да дойда. :icon_wink2:
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 12 януари 2010 - 14:45

Колеги я кажете някаква такса за участие има ли треа се записваме ли как седят нещата ? :) и от колко часа почва сутринта ли ?
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 12 януари 2010 - 14:48

Спокойно бре човек...Има още само 6 месеца, мадораторите ша си кажат като му дойде времето!
Отговори

savski снимка savski 12 януари 2010 - 14:48

Има вход и такса за участие. Подробности кога ще започне събора с официалното откриване, организаторите ще сложат по-късно в темата :icon_wink2:
Отговори

kvalev снимка kvalev 12 януари 2010 - 22:02

Вече чаках да видя тази тема....

Браво

Започвам да подготвям група от Сливен..


Успех на организаторите.
Отговори

v1per снимка v1per 13 януари 2010 - 11:14

Страхотно е да видя тази тема, защото миналата година пропусмах... Надявам се тази да мога да дойда.

Имам една идея отностно събора... автомобилите да се паркират на паркинга по модели астра/корса/вектра/калибра/кадет и т.н.

Успех с организацията, аз съм на среща с каквото мога ще помогна :)
Отговори

Icemann снимка Icemann 13 януари 2010 - 11:50

По предварителна информация си тръгвам от тук на 1ви вечерта. Ако всичко мине по план може да ме очаквате и мен. :icon_rolleyes:
Отговори

хибридния снимка хибридния 19 януари 2010 - 19:32

 v1per, на 13 Jan 2010, 11:14, каза:

Страхотно е да видя тази тема, защото миналата година пропусмах... Надявам се тази да мога да дойда.

Имам една идея отностно събора... автомобилите да се паркират на паркинга по модели астра/корса/вектра/калибра/кадет и т.н.

Успех с организацията, аз съм на среща с каквото мога ще помогна :)

И аз съм за , да се подреждат по модели. Или поне ние с калибрите може да се съберем преди да влезем вътре и да спрем на едно място.
Иначе по темата: Тази година квото и да е , ще гледам да дойда въпреки че чакам дете . Миналата пропуснах , но вече е време да се съберем по сериозно с калибрите и да си направим една супер среща.
Поздрави. Ако с нещо мога да помагам от Видин - съм насреща :mhihi:
Отговори

teddko снимка teddko 25 януари 2010 - 01:12

Браво и Успехи от мен! :devil-smiley-019: :mhihi: :newsm05_41:
Надявам се тази година да дойда.
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 01 февруари 2010 - 18:25

Вече сме в календара на пистата- та с 2 думи сме сигурни, ние работим по организацията, а вие по колите си :drinkin:

Имам уверението на собствениците че тази година пистата ще има известни промени, ще се асфалтират новите участъци, ще се подобри сигурността на двата опасни завоя - (единия Кръстефффф го знае много добре :mhihi: ) Ще се направи закрит паркинг или закрит бокс не разбрах точно но ще видя на место какво ще се прави и най важното ще има нови 300 седящи места. Надявам се силно да се получат промените до нашият събор защото ще направи състезанията много по интересни и ще бъде доста по вълнуващо от миналата година :devil-smiley-019:. Така че живот и здраве ще се видим всички на пистата.

Календар писта Дракон - Национален събор 2
Отговори

gujo78 снимка gujo78 01 февруари 2010 - 18:30

А класовете пак ли ще са като миналата година , да знам дали да си правя колата или палатката :devil-smiley-019:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 01 февруари 2010 - 18:33

Направи и двете, то е ясно за палатката :devil-smiley-019: и скарата :drinkin:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 01 февруари 2010 - 18:36

То е ясно че на скарата няма кой да ме бие :drinkin: ам с 1.8 кво да прааа при назобените ХЕ-та :devil-smiley-019:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 01 февруари 2010 - 18:56

Ще ни гледаш задните номера :devil-smiley-019:
И ще ни дишаш теменужения полъх :drinkin:
Отговори

sij снимка sij 04 февруари 2010 - 16:23

Поздрави и от мен за организацията! Миналата година събора беше добър,надявам се тази година да е още по-добър и да се съберем повечко представители на Бургас спрямо миналата година и живот и здраве да се видим на пистата! :doh: :doh:
Отговори

iliikata5023 снимка iliikata5023 17 февруари 2010 - 11:45

Дано и при мен нещатата да са на лице и аз да мога да дойда :)
Отговори

monio_wrc снимка monio_wrc 17 февруари 2010 - 12:04

ако се развият добре нещата и ме пуснат да почивам тогава-и аз съм там :mhihi:
Отговори

azis снимка azis 12 март 2010 - 18:52

Само състезания ли пак ще има ?

някакво забавление за публиката нещо игра с билетите нещо

щоу нещо имам предвид майсторско шофиране жени
най потдържан автомобил
най тунингован най силна музика
за мен това е събор не само състезания
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg