Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Първа национална Бертоне среща

Тази тема е заключена

Sparx снимка Sparx 29 май 2010 - 14:01

Леелее ... очертава се страшна среща ... ще видим на есен преди да захладнее да си направим някаква среща някъде на пикник в централна България. До колкото разбрах тази среща се е прочула доста, защото хора, които нямат нищо общо с форума са разбрали за нея ... дано се съберем повече да си покажем хубавиците :newsm05_41:
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 29 май 2010 - 18:43

Дано дано,един колега с един Speedster също може би ще дойде така че се очертава доста силно представяне :newsm05_41:
Отговори

KraaaS снимка KraaaS 29 май 2010 - 20:44

EEe тя работата става сериозна, май ще трябва да ходя на автомивка в петък, а понеделник да оправя една деруга на задната броня ...
Отговори

Sparx снимка Sparx 29 май 2010 - 21:02

Смееш ли да дойдеш с мръсна кола ... ще те линчуваме :newsm05_41:

п.п. Иво забранявам ти да пишеш в тази тема повече, освен ако не възнамеряваш да ни осведомиш за присъствието си на срещата. Разписа се и у*ра темата. Това е организационна тема а не бит пазар. Знаеш, че те уважавам, но си на всяко гърне мерудия. Може организацията да куца, но това е така, защото организирам нещата с лични средства. Край на въпроса. Който му е далече и иска, но не може да дойде ... да се готви за на есен, когато предлагам с взаимни усилия да направим нещо по голямо и удобно за всички. Благодаря.
Отговори

Stoikoff снимка Stoikoff 30 май 2010 - 16:19

И аз ще гледам да дойда... Толкоз берти на едно място не са за изпускане :newsm05_41:
Отговори

KraaaS снимка KraaaS 30 май 2010 - 17:10

Някой може ли да донесе стикери на клуба на срещата?
Отговори

Sparx снимка Sparx 30 май 2010 - 17:21

Аз ще донеса ... имам в мен :newsm05_41:
Отговори

Ken снимка Ken 30 май 2010 - 17:48

малко далечко ми идвате колеги.. 200км само на отиване не са никак малко :newsm05_41:

приятно искарване.. и да не забравите да качите снимки.. да се порадваме на Бертоните :mhihi: :mhihi:
Отговори

Sparx снимка Sparx 30 май 2010 - 19:31

Ами наесен ще се опитаме да го направим по достъпно за всички :newsm05_41:

Аз продължавам с тиизърите :mhihi: ... ето какво правят колегите от Германия :mhihi: ...
http://picasaweb.goo...70/FT08Digicam#
http://picasaweb.google.com/Keks2502/Forum...pe1114Juni2009#
http://picasaweb.goo...0/FT09Eulenbis#
http://picasaweb.goo...aybee0070/Ft07#
Отговори

dan4oouu снимка dan4oouu 30 май 2010 - 22:17

Задължително ще дойда . Много вероятно и още едно приятелче с бертоне ще се навие . :)
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 30 май 2010 - 23:23

Бравос на све де 6е доат... :love_opel: Ще стане среща попределено,колко е хубаво след дълъг работен ден да се прибереш и да те зарадва факта че инициативата ни се популяризира и все повече хора ще дойдат.С колегата Sparx още сряда късен следобед ще идем на място да видим хавата ква е и да запазим места в Хепи...очакваме обаче,и се надяваме,да разберат още хора и да дойдат :love_opel:


П.П Ако някой може и му се идва,но не е с Бертоне ще го приветсваме също от сърце.... :icon_wink2:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 30 май 2010 - 23:54

Любец, ако събера Асконата до тогава ще дойда да пием по бира.....кой бяга от почерпка от тея гадни Бертонета... :icon_wink2:
Отговори

dinkoooo снимка dinkoooo 31 май 2010 - 15:32

Имам голямо желание да дойда, но не знам дали ще имам възможност.Все пак ще се опитам до колкото зависи от мен
Отговори

astra sport снимка astra sport 31 май 2010 - 20:33

Момчета здравейте:))Аз имам астра Г(не е Бертоне)от саштата серия е...Такива коли ще се допускат ли:))) :icon_wink2:
Отговори

kvalev снимка kvalev 31 май 2010 - 20:58

Айдеееееееееееее там съм с в петък....този тът е сигурно.... :icon_wink2: :love_opel: :love_opel: решението е взето вече !!!!
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 31 май 2010 - 21:19

Цитат

Момчета здравейте:))Аз имам астра Г(не е Бертоне)от саштата серия е...Такива коли ще се допускат ли:)))

Колега Astra sport,добре си дошъл...както писахме по-горе,ще се радваме да се съберем повече,всеки един е поканен :icon_wink2: :love_opel:
Мнението беше редактирано от Berta_z18xe: 31 май 2010 - 21:20
Отговори

Sparx снимка Sparx 01 юни 2010 - 12:14

Цитат

Любец, ако събера Асконата до тогава ще дойда да пием по бира.....кой бяга от почерпка от тея гадни Бертонета... :mhihi:

А кой е казал, че ще черпим ... :61:
Мислех, че ти ще черпиш ... наскоро гледах един репортаж от щоуто на Иван и Андрей ... :61:


Лудница ... вече не знам за колко места да говоря в Хепи ... :61:
Ще взема само да ги предупредя, че ще се изсипем 20,30 човека ... да си правят сметка :mhihi:
Отговори

V6 Drag Team снимка V6 Drag Team 01 юни 2010 - 21:39

Колеги бройте ме и мен! :mhihi:
Отговори

kvalev снимка kvalev 01 юни 2010 - 21:44

Опппааааа как само се роят Бертонетата, хайде само толкова ли сме ????
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 01 юни 2010 - 21:54

Дано се съберем повечко,че да има за какво да завиждат колегите,които пропускат и така ще се очертае още по-силна среща на есен :61: Иначе за сега се сипеме добре...още няколко бройки няма да са излишни :61: :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg