Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Русенската група Втори национален Опел събор 03-04.07.2010

Тази тема е заключена « Prev

ivailo06 снимка ivailo06 26 май 2010 - 15:12

Привет,

Знам че е рано, а и от Русе винаги обичаме да се организираме в последния момент, но реших да пусна темата сега, за да имаме време (1 месец) да се организираме.

Предстои годишното събитие Втори национален Опел събор определените дати са 03-04.07.2010 (Събота и Неделя) мястото е писта Дракон с. Калояново. Подробности относно събора може да намерите тук, съответно ако има желаещи да участват в организираните надпревари, могат да открият необходимата информация за записване, заплащане и правила тук.

Предлагам в тази тема да обсъдим кои ще бъдем, кой с кола, кой ще се вози и т.н. По-късно ще публикувам възможните маршрути (километри, време и т.н). Тези които бяхме миналата година си изкарахме прилично-забавно, надявам се тази година да сме повече коли и хора.

Пожелавам прохладен месец Юни и по бързо да идва събора че да се нагледам на Опели :mhihi: .

Тук ще пиша кой ще идва с каква кола, за да сме в тон с организацията и подредбата по модели:

ivailo06 - Astra G
BiserRS - Astra G
Slash - Astra F
miroj - Manta
Мнението беше редактирано от ivailo06: 19 юли 2010 - 11:02
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 26 май 2010 - 15:26

И така,аз ще дойда и ще си бъда с колата, ако някой колега му се идва и няма възможност да дойде с неговата кола при мен ще има място за сега съм сам :mhihi:

Да уточним къде ще нощуваме, на полеви условия(като стане явно от организаторите) или някъде на хотелче. Също така ще трябва да направим списък с пийката и хапката какво ще вземаме.

Та нека да започне преброяването на колегите от Русе да се има ориентировъчна бройка, за да може да се движи някъква организация за събитието.

За това е добре да се съберем повечко хора в Събото на сбирката.

+1 :mhihi:
Отговори

Slash снимка Slash 26 май 2010 - 16:19

Адаш с невероятен кеф ще разходя дъртия вещер стига да съм в България.Искам да закарам маймуната да види хора и хората - маймуна :mhihi: Пък и дотогава може да сме с пипнато моторче че и под капака да има какво да се покаже.Айде нека да дойде поне средата на юни и тогава да потвърждавам.Иначе - бройте ме!!!
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 26 май 2010 - 16:45

Ще ползвам максимата на мечо Пух "Колкото повече, толкова повече!". Ще се радвам да покажем, че и в Русе има Опелджии на ниво :mhihi: .

Сега по същество прегледах миналогодишната тема, прегледах и тефтерчето от миналата година Русе-Калояново-Русе (+ разходка Пловдив и Хисаря) има няма 600 км. (+/- 50 км. разходки), понеже сме комплект и се изчакваме, караме примерно, грубо казано пътя е около 5-6 часа в едната посока. Като наближи Юли и знаем къде що ремонт се прави ще обсъдим и маршрута, както и евентуалното сборно пътуване с другите градове.
Отговори

miroj снимка miroj 30 май 2010 - 16:15

Живот и здраве и аз съм с вас с Мантата естествено за сега немога да кажа с кого ще съм в колата
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 01 юни 2010 - 10:24

Момчета една молба помислете си добре къде ще преспим вечерта на 03.07. Поровете в нета набележете си нещо. Така като гледам имаме още седмица да се почудим и да си направим резерве, за да не спим пак в някои "колиби" :mhihi: .
Мнението беше редактирано от ivailo06: 01 юни 2010 - 10:29
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 01 юни 2010 - 10:57

Привет и от мен колеги!

И аз съм фен да дойда в с.Калояново и за сега съм там, освен ако не изникне нещо непредвидено. Аз мисля да се пусна с Астраминатора, хем да го разходя, хем и да види някой друг лачен и изпънат Опел :61: За сега сме аз и жената в колата, така че може някой да се присъедини :mhihi:
Само ще трябва да се справя с един много неприятен проблем - тази сутрин ставам и отивам да си правя кафе, поглеждам през прозореца - дървото пред блока паднало, и то паднало не къде - ами върху астрата, и то не да е паднал някой клон или нещо малко, ами то половината дърво от корена се сцепило и се гътнало. И след 30 минутно рязане с трион успях да изкарам колата от клонаците. За мое голямо щастие няма нищо огънато или счупено, но и за мое голямо нещастие цялата кола е изподрана от клоните. И сега се чудим какво да правим ...

Но всичко ще се оправи и се надявам да няма проблеми с колата :61: Пък ако нещо евентуално се прецака, въпреки че има месец до тогава, но гафове винаги стават, подлепвам на бащата колата и пак сме на път :61:

Поздрави :mhihi:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 04 юни 2010 - 14:23

Бижо Бижев, на 04 Jun 2010, 12:34, каза:

Палатки на пистата ще са разрешени. Ще може да нощувате за пореден път на самата писта! Гответе скарите и бирите за купона icon_razz.gif


Така ще може да се нощува и на пистата. Помислети си кой вариант е най добре полевият или някъде на хотелче :mhihi: . Ако е полеви, ще трябва по голяма организация кой какво ще ности т.е.: шатри, палатки, барбекю, пиене, хапване и всякакво друго оборудване. Всеки, който смята да идва да си помисли и ще поприказваме следващата седмица на срещата.
Мнението беше редактирано от BiserRs: 04 юни 2010 - 14:23
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 05 юни 2010 - 11:36

Тя следващата сбирка се пада на 12ти нали ? Или нещо не смятам като хората и се пада днес :mhihi:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 05 юни 2010 - 11:48

Да правилно смяташ колега, следващата официална е на 12.06.2010, ще бъде пусната тема за предстоящата сбирка.

А за днес най вероятно с някой колеги ще бъдем на ОМВ Дружба след 18 часа(ще коригирам часа ако има промяна).
Мнението беше редактирано от BiserRs: 05 юни 2010 - 11:48
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 05 юни 2010 - 12:51

Къде по точно се събирате - на самия паркинг на ОМВ или там отзад където е сервиза ? Мисля да мина от там по някое време :)
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 05 юни 2010 - 13:17

Ние от Разград и тая година ще сме от Петък там, ако и ви е се решите елате ще има :mhihi: :rofl: , да се запознаем и почерпим
Отговори

gaspi снимка gaspi 05 юни 2010 - 20:15

Какво не ви хареса в пловдивския бардак ,ме знам.Даже и девойки ни предложиха.Само вонеше на умрели катерици

 ivailo06, на 26 May 2010, 15:12, каза:



даниел-автобус
Мнението беше редактирано от ivailo06: 06 юни 2010 - 10:41
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 05 юни 2010 - 20:26

Цитат

даниел-автобус

Да не си преварнал Мантата в автобус :mhihi:. Ако си стопаджия ще те качим.

Цитат

Ние от Разград и тая година ще сме от Петък там, ако и ви е се решите елате ще има drinks.gif bbq.gif , да се запознаем и почерпим


Колега като решим ще те информираме, но най вероятно Събота сутринта ще пътуваме.
Отговори

gaspi снимка gaspi 05 юни 2010 - 20:44

Не съм,но в неделя и изтекоха водите и мотора леко позатегна.Утре с Миро ще се опитаме да я съживим.
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 06 юни 2010 - 10:51

Малко по малко събора наближава :mhihi: . Започнаха и предложенията.

Както виждате колегите от Разград ще са там ден по-рано и ни предлагат да се присъединим към тях :mhihi: . Аз лично няма да успея просто съм извън Русе на 01 и 02 Юли, ако някой е мераклия може да се присъедини към Разградската чета :mhihi: .

Другото предложение е от Търновската група за пътуване в пакет (Русе-Търново-Габрово и околните по пътя, както миналата година).

Предлагам тази година като се разберем за час на тръгване, да тръгнем навреме, а не с 1 час закъснение :mhihi: .

Помислете си как Ви се пътува и драснете.
Мнението беше редактирано от ivailo06: 06 юни 2010 - 10:52
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 06 юни 2010 - 11:31

Цитат

Другото предложение е от Търновската група за пътуване в пакет (Русе-Търново-Габрово и околните по пътя, както миналата година).


Какво е тяхното предложение? В колко часа евентуално смятат да тръгват, че и ние да сме навреме във В.Търново. По мои сметки трябва да тръгнем в 4 часа на 3.07.2010 за да сме към 9 часа на пистата.
Мнението беше редактирано от BiserRs: 06 юни 2010 - 11:32
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 06 юни 2010 - 16:27

С Tank се разбрахме като излезне програмата за събора да уточним часовете, за да се знае със сигурност че ще отворят пистата в 9:00.

Да пътя от тук до Калояново е 5 часа и наистина трябва до 4:00 най-късно да сме тръгнали за да сме навреме пристигнали. От тук до Търново си е 1 час и 30 минути поне :mhihi: . Но нека пуснат програмат и тогава ще говорим с конкретни часове.
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 06 юни 2010 - 18:46

Колкото повече - толкова повече !! Аз съм да вървим заедно всички от Русе-Велико Търново-Габрово :mhihi: Ако пътя е 5 часа, аз казвам да тръгнем малко по-рано, че да сме спокойни и да не бързаме, че да стават сакатлъци по пътя :mhihi:
Отговори

Slash снимка Slash 07 юни 2010 - 08:32

И на мен ми харесва идеята за сборна група с Търновлии.Определено ще е доста по радващо самочувствието ако се движим 10-15 коли в пакет а не 3!!! :mhihi:

П.П. Даниел, съжалявам за мантата приятелю.Не е честно на хора като нас да се случват такива работи.Дано да я оправиш за тънки пари!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg