Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Огледала

Гостripbg_* 23 февруари 2005 - 18:12

Здр, на всички.:) Измислил съм начин да се направят огледалата(не се вижда нищо отвън), такаче да не може да се свалят(откраднат) без да се счупят(после никой не може да ги ползва, но имаш части за пред застрахователите) :)
Отговори

ГостAstra_maniac_* 23 февруари 2005 - 18:23

Това е много хубаво. Какъв е начина само кажи :thu: ?
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 23 февруари 2005 - 19:25

Колега това ще е страхотно... Първо направи патент, щотщ ако наистина работи ще станеш известен, ама гледай бързо да споделиш, че всеки момент някои може да изгърми ( :thu: )
Отговори

Гостripbg_* 23 февруари 2005 - 19:51

савсем сериозно бе хора. и мойто лявото го гепиха скоро. ако колата е с алармата - задалжително ще свири. тия дни ще го правя моето, така че ше пиша за резултата.:)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 февруари 2005 - 19:53

Ще споделиш ли? Че и аз изгорях с 1 :thu: :thu: :thu:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 23 февруари 2005 - 20:14

А вие що се занимавате с глупости ... ;) Идейно е и си мислите, че си правите добро, но ще ви дам пример:

Един пич си беше захванал ЦД плеаъра с нитове от вътрешната страна и съответно не може да се свали, и някакви тръгнали да го крадат, обаче като видяли, че не могат да го извадят трес една оверка в отвора и си имаш още ЦД реално, но не работещо ! тея апаши са слоби копеленца ... Кой знае ква мизерия могат да ти направят по колата за едното огледало ... :thu:
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 23 февруари 2005 - 21:20

vlad0, на Feb 23 2005, 08:14 PM, каза:

А вие що се занимавате с глупости ... ;) Идейно е и си мислите, че си правите добро, но ще ви дам пример:

Един пич си беше захванал ЦД плеаъра с нитове от вътрешната страна и съответно не може да се свали, и някакви тръгнали да го крадат, обаче като видяли, че не могат да го извадят трес една оверка в отвора и си имаш още ЦД реално, но не работещо ! тея апаши са слоби копеленца ... Кой знае ква мизерия могат да ти направят по колата за едното огледало ... :thu:

Колега прочете по-внимателно!
Колегата е писал, че има идея как огледалото да се свали, но да се счипи и застрахователтите да платят, а не изобщо да не може да се сваля.
Аз мойте съм ги хванал с болтове като зад пластмасата на самото огледало имам дебела ламрина, в която влиза болта и последния път като ми задигнаха лявото огледало на болтовете висяха парчета пластмаса от огледалото и застрахователите платиха.
Отговори

vlad0 снимка vlad0 23 февруари 2005 - 22:32

колега добре ще развия варианта с прецакано огледало ...

Джамбаза смотан ще хване с отверката да ти одраска боята ама дълбоко и болезнено, ще ти свали вместо огледалата бронията или някоя друга мизерия(те са добри в това) нямам нищо против колегата, но джамбазите са мръсни копеленца и най-вече те нищо не губят ! за да са стигнали до там те вече са се изгубили !
Отговори

vectra снимка vectra 23 февруари 2005 - 22:43

ами последната гадория за която знам-станала на мой съсед е...крадат неговия мерцедес 200е който беше много хубав не пипан но все пак хубав...та крадат го през някакъв проход през стара планина алармата се бъгва и блокира двигателя...ония полудяват и резултата е кола която не става дори за морга...с огромни камани я смазват отвън ама не това не стига-отварят предния капак и направо :thu: майката на двигателя...за това аз си знам джамбаите са гадни копелета...краха ми едно огледало(дано само с това си остане)след това се опитаха да ми вземат и другото ама ги видяхме и джабаза шибан хубаво я одра-не дълбоко ама....та :thu: :thu: :thu: на тия джамбази!решът ли да ти направят мизерия те ще я направят рано или късно!напълно се съгласявам с владо!!!!!!
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 23 февруари 2005 - 23:27

ще разкажа нещо реално - кола открадната за откуп (колата е с пълно каско) ... Та звъни телефона и някъв ти казва да платиш 1500 лв и ше си получиш колата... Ти му казваш да си ебе майката, щото колата ти е с пълно каско и очакваш да ти платят сумата и му затваряш... Оня като разбира че пари няма да вземе от тебе решава да източи маслото и да изпържи двигателя... След това застрахователите ти намират колата и ти я водят, а ти трябва да си направиш основен ремонт по мотора...

Кофти ама си е истина :thu:
Отговори

vectra снимка vectra 24 февруари 2005 - 08:37

абе то това мойте също е истина ама бих предпочел основен ремонт отколкото да купувам нова кола в рамките на няколко месеца! :thu: :thu:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 25 февруари 2005 - 10:35

ASTRA GL, на Feb 23 2005, 11:27 PM, каза:

ще разкажа нещо реално - кола открадната за откуп (колата е с пълно каско) ... Та звъни телефона и някъв ти казва да платиш 1500 лв и ше си получиш колата... Ти му казваш да си ебе майката, щото колата ти е с пълно каско  и очакваш да ти платят сумата и му затваряш... Оня като разбира че пари няма да вземе от тебе решава да източи маслото и да изпържи двигателя... След това застрахователите ти намират колата и ти я водят,  а ти трябва да си направиш основен ремонт по мотора...

Кофти ама си е истина  :thu:

Вярно! Много често вече източват маслото и ти затягат ДВГ. Но и да вземеш друг мотор от морга, пак няма да ти струва 1500лв. Максимум 700лв. ;)

Друго ! В Булстрад и БулИнс, плащат за такава щета,ако стане. Интересно , защо не крадат и неправят гадории на коли застраховани в БулИнс?

Каско. Платиха ми счупено ляво огледало, / на излизане на заден ход от гараж/ на Астра . Кеш 48 лв.
Отговори

Иво снимка Иво 25 февруари 2005 - 11:32

Относно огледалата...виждал съм залепено огледало за стойката (вектра) и след това китнато и боядисано. Изглеждаше по-добре от оригиналното и ми се струва, че е вариянт за спасяване от кражба...
Отговори

Жоро снимка Жоро 25 февруари 2005 - 15:32

В Булинс плащат огледалата само им даваш стойката и ОК...
Това не е реклама но съм питал и съм сигурен...
Отговори

Гостripbg_* 25 февруари 2005 - 16:06

Май всички сте прави, обаче мисля, че по-добре да си направил нещто по въпроса отколкото нищо. Един колега му крадат предната броня.... купува си човека друга, почва да я слага и установява, че си е неговата щото имала същите повреди. :thu: :thu: :thu: Сигурно и с огледалата е така :thu:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 25 февруари 2005 - 17:52

ripbg, на Feb 25 2005, 04:06 PM, каза:

Май всички сте прави, обаче мисля, че по-добре да си направил нещто по въпроса отколкото нищо. Един колега му крадат предната броня.... купува си човека друга, почва да я слага и установява, че си е неговата щото имала същите повреди. :thu: :thu: :thu: Сигурно и с огледалата е така :thu:

На каква кола е тази открадната предна броня? Сигурно е стояла в гараж, за да я откраднат. А маската не са ли взели?
Отговори

vectra снимка vectra 25 февруари 2005 - 19:51

Zhoro, на Feb 25 2005, 03:32 PM, каза:

В Булинс плащат огледалата само им даваш стойката и ОК...
Това не е реклама но съм питал и съм сигурен...

:thu: извинявам се ама да попитам...каква е центата за застраховка на опел вектра 1.7д-1994година юни месец? :rf:
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 25 февруари 2005 - 20:11

Вектра, оценката е в зависимост от екстрите, поддържана ли е колата, години, и сякви такива. Има ли някакви екстри. Моята Астра е към Армеец и има само ел фарове, но пък е доста запазена. Оцениха я на 3500 и годишната вноска излиза към 300лв. Предполагам, че и към другите застрахователи ще е подобно
Отговори

vectra снимка vectra 25 февруари 2005 - 20:50

ами аз предполагам колко пари е...ама като я купих и ми викат 1000 лв застраховка и така и 6 година се кара без застраховка!тъпо е ама...
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 26 февруари 2005 - 10:51

vectra, на Feb 25 2005, 07:51 PM, каза:

Zhoro, на Feb 25 2005, 03:32 PM, каза:

В Булинс плащат огледалата само им даваш стойката и ОК...
Това не е реклама но съм питал и съм сигурен...

:thu: извинявам се ама да попитам...каква е центата за застраховка на опел вектра 1.7д-1994година юни месец? :rf:

Няма да е 1000лв , колега. :thu:
За твоята кралица, около 400 в Орел и 600 в БулИнс. Иди в синята зграда цялата в съкло, нали знаеш къде е офиса на БулИнс, на ул. "Джейнс Баучер". Там ще я застраховаш на сигурно място. Избора , все пак си е твой. :D
Огледало се плаща кеш, 48 лв, предно стъкло с лайсната 197 лв, драсканици по боята-имат си договорен сервиз и ти опавят колата, без пари. :thu:
Заслужава си да се има Каско, то се изплаща само с едно счупено стъкло. Стъклото няма стареене, изплаща се 100% :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg