Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Хасково

Хасково

fanatic снимка fanatic 17 февруари 2011 - 11:54

Хайде хасково имате си вече подфорум.... пожелания за повече хора на срещите и всичко най.. :mhihi:
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 17 февруари 2011 - 14:26

Здравейте колеги.Първо нека изкажа благодарноста към fanatic за подфорума на Хасково. А сега по темата,утре да няма липсващи елементи на срещата във 18:00.Срещата е на ОМВ ,като разбира се ще има 10-15 минути пауза до като се съберем всички и решим къде ще си провеждаме срещите вече.Лично към колегата Бойчев,надявам се утре да си мернеш нослето на срещата,ако няма с какво да дойдеш обади се на някой колега да те вземе.Знаеш ни телефоните и скайповете.Поздрави на всички :mhihi:
Отговори

boichev снимка boichev 17 февруари 2011 - 14:41

fanatic Благодаря Ти за Под Форум Хасково. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Тенчо спокойно, ще дойда. Утре ще мина да си платя телефона, после ще звънна на Джаспър да се разберем откъде и кога да ме вземи. :mhihi: Още веднъж, fanatic Благодаря Ти. :mhihi: Поздрави.
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 17 февруари 2011 - 17:15

Първо и аз да изкажа благодарностите си към fanatic ,второ за утре както казваше Иван Гарелов "часът и мястото на срещата са известни"(мисля че така беше) и трето ,но не на последно място Бойчев и утре ще дойде ,а ако те няма и тогава :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ХАХАХАХАХАХАХА.
Отговори

Delikolev снимка Delikolev 17 февруари 2011 - 17:36

И аз благодаря на fanatic за подфорума все пак и в Хасково и Димитровград има доста :mhihi: фенове.А за утре пак кам 18:10-15 Димитровгрдската група сме на :mhihi: дано да се съберем много хора този път :mhihi:
Отговори

Pushkarov снимка Pushkarov 17 февруари 2011 - 18:23

Благодаря на всички нека и ние се почустваме по-важни!Специални благодарности на "fanatic" и "Auris 1.6 vvt-i" чрез който кореспондирах това да стане реалност.И нека това да бъде началото на една традиция!!! :mhihi:
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 18 февруари 2011 - 01:59

Найс :devil-smiley-019: Благодарим за подфорума :devil-smiley-019:
Утре в 18:00 съм на ОМВ :mhihi:
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 18 февруари 2011 - 12:25

:devil-smiley-019: днес в 18:00 :devil-smiley-019:
Отговори

Delikolev снимка Delikolev 18 февруари 2011 - 17:23

Хаиде колеги и ние от Димитровград тръгваме след малко кам Хасково направо на :devil-smiley-019:
Отговори

Рошко снимка Рошко 18 февруари 2011 - 17:44

Честито на хасковлии и околността! Дано подфорума ви помогне да се организирате по-лесно и по-добре и общността ви да расте!

Поздрави и не забравяйте на срещата да почерпите Pushkarov по едно (няколко пъти... :mhihi:), тъй като все пак той беше инициаторът и най-големият "виновник" раздел Хасково да стане реалност. :devil-smiley-019: :mhihi:


П.С. Пушкаров, като дойда в Хасково, искам возене в черната "маршрутка" :devil-smiley-019:
Отговори

CrazyJ снимка CrazyJ 18 февруари 2011 - 20:42

мамка му или закъснях прекалено много или не се е вяснал никой ама сиг е първото.. че свърших в 7 без 10 докато се домъкна стана 7 и никой нямаше ;(
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 01 март 2011 - 07:00

 CrazyJ, на 18 Feb 2011, 20:42, каза:

мамка му или закъснях прекалено много или не се е вяснал никой ама сиг е първото.. че свърших в 7 без 10 докато се домъкна стана 7 и никой нямаше ;(
Колега ,точно тогава когато си закъснял се събрахме на ОМВ и бяхме до автогарата в едно кръчме.Излиза че ти си закъснял. :61: Колкото до тази седмица ,нямам си на идея дали ще се събираме.Айде до като е по ранко пишете и се организирайте ,да нема после аз не разбрах :rofl: :mhihi:
Отговори

Pushkarov снимка Pushkarov 02 март 2011 - 00:34

Няма какво да се разбираме.Казваме 18:30 в петък на това кръчме ако искате ако не някой да даде препоръки.Мен лично ме устройва заведението.За тези които не са присъствали миналия път заведението е "Малкия Хан" до автогарата и мисля че винаги ще е отворено за нас!Утре ще погледна какво сте измислили и ако няма промени или недоволни остава за там.Това е от мен
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 02 март 2011 - 00:41

Аз ъм за с 2 ръце.
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 02 март 2011 - 23:26

Аз и Любо предлагаме да правим събиранията в Каменец.Като бонус,ще пробваме да изврънкаме за намаление на цените на услугите на автомивката :hahaha: :love_opel:
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 03 март 2011 - 00:21

Здравейте ,понеже Каменец не го знам лично аз къде е,предлагам тая седмица в 18:30 в петък да се съберем пред Малкия хан пък после ще мислим.
Отговори

Delikolev снимка Delikolev 03 март 2011 - 20:33

 t_g_stoev, на 03 март 2011 - 00:21, каза:

Здравейте ,понеже Каменец не го знам лично аз къде е,предлагам тая седмица в 18:30 в петък да се съберем пред Малкия хан пък после ще мислим.

Доколкото се сещам това е бензиностанция по пътя за кв.Болярово в дясно на пътя се пада :hahaha: или не е там:love_opel:
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 03 март 2011 - 22:46

 Delikolev, на 03 март 2011 - 20:33, каза:

 t_g_stoev, на 03 март 2011 - 00:21, каза:

Здравейте ,понеже Каменец не го знам лично аз къде е,предлагам тая седмица в 18:30 в петък да се съберем пред Малкия хан пък после ще мислим.

�"околкото се сещам това е бензиностанция по пътя за кв.�'олярово в дясно на пътя се пада :hahaha: или не е там:love_opel:


Не колега ,не става въпрос за тази бензиностанция ,а става въпрос за Каменец на Кърджалийско шосе.
Вие елате на Малкия Хан ,а пък след това ще решим дали оставаме там или продължаваме нагоре.
Мнението беше редактирано от Jasper80: 03 март 2011 - 22:54
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 04 март 2011 - 00:20

Toчно за на Кърджалийска Каменец-а става въпрос :love_opel: Окей,значи в Петък 18:30 на Малкия Хан.И там вече ще обсъдим за в бъдеще къде да ходим :hahaha:
Отговори

Delikolev снимка Delikolev 04 март 2011 - 12:17

OK колеги с бат Тенчо сме на Малкия Хан в 18:30 наи касно :hahaha:
^Del^ стягаи Вектрата че довечера може да направим един старт :love_opel::hahaha:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg