Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Проблеми,проблеми...и едно откритие

zmiori снимка zmiori 05 март 2007 - 14:58

Stranger, на Aug 9 2006, 06:59 PM, каза:

+ и - са ясни, тях съм ги оправил, но това за чукчето на делкото не го знаех.Имаш ли някаква схема или картинка или нещо такова къде точно трябва да го закача кабелчето?Обясни ми като на идиот...,това по горе ми е мотора
 

на ниско волтовата част на бубината на едно от двете болчета. за пали мотора и пренасяи кабела на единия болт ако даде показание тои е ако не слагаи на другия. 50% е шанса да уцелиш от раз. :wall:
Отговори

Stranger снимка Stranger 07 март 2007 - 13:22

И оборотомера вече го оправих, сега стоя пред други проблеми...Един ми се натресе странично в кадета и сгъна колонката, вратата и задния панел до калника...Вече е почти готов, трябва да се боядиса, но преди това да му направя окачването, джантите и раздутите вежди...който са може би най големият проблем, защото трябва много да кисна на главата на майстора за да ги направи както трябва.А и тия 15-ки се чудя дали няма да му дойдат много големи и да изглежда грозно.Също съм изправен и пред дилемата как да го боядисам...Чудя се между тези 2-та, може да споделите мнение

Бял-жълт
Публикувано изображение


Зелен
Публикувано изображение


Иначе като вежди се гони това
Публикувано изображение


А като мотор това
Публикувано изображение


Само дето още не съм измислил дали да е инжекция или 2- двойни...
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 07 март 2007 - 13:27

Stranger, на Mar 7 2007, 02:22 PM, каза:

Чудя се между тези 2-та, може да споделите мнение
Бял-жълт
Публикувано изображение

Класика! Rulzzzzzzz.
Отговори

hed снимка hed 07 март 2007 - 16:47

От тия два образеца определено бяло-жълтия, макар че мен ме кефи и сегашното ти жълто :bishop:
Отговори

Magelan снимка Magelan 07 март 2007 - 16:55

Ако го пребоядисаш как ще минеш през КАТ. Помисли за това
Отговори

Stranger снимка Stranger 07 март 2007 - 18:05

Ще мина...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg