Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Стара Загора + Пловдив

VectraGT снимка VectraGT 10 юли 2005 - 22:58

Колеги от Пловдив какво ще кажете за една обща среща на Старозагорска земя, ще се постарая да има колкоте се може по-голямо присъствие от наша страна? Харесва ли ви идеята? има ли мераклии? и кажете кога ви е удобно? :thu:
Отговори

ГостAmbarev_* 10 юли 2005 - 23:00

Аз не съм казвал но пак ще повторя ще съм на 99% ще дойда :thu: !!! Само кажете кога и къде точно !!!
Отговори

peponio снимка peponio 10 юли 2005 - 23:03

аз по план няма да съм на работа така че няма проблеми,той и тази седмица нямаше да съм ама пустите шефове :thu: ако всичко е ок ще дода ;)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 10 юли 2005 - 23:10

peponio, на Jul 10 2005, 11:03 PM, каза:

аз по план няма да съм на работа така че няма проблеми,той и тази седмица нямаше да съм ама пустите шефове :thu: ако всичко е ок ще дода ;)

Ако найстина се организират колегите от Пловдив ще трябва да дойдеш :thu:
Отговори

peponio снимка peponio 10 юли 2005 - 23:33

аха,може и да се пусна и с тамошния бърз рекорд ако дойде ;)
Отговори

ГостAmbarev_* 10 юли 2005 - 23:42

Май става въпрос за на Шадес возилото а? Ще е интересно !!!
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 11 юли 2005 - 08:12

peponio, на Jul 10 2005, 11:33 PM, каза:

аха,може и да се пусна и с тамошния бърз рекорд ако дойде ;)

Ако стане и до гонки и аз ще се пусна :) дано да свърша до тогава бензина, че с този който съм в момента няма да мога и да тръгна :) но да караме по темата нека и другите колеки от Пловдив кажът дали са съгласни.
Отговори

ГостDochevski_* 11 юли 2005 - 15:05

Навитаци винаги има,въпросът е кой ще може да дойде.Аз също съм много навит,обаче не мога да кажа от сега дали съм 100% сигорен!!! :thu: Ще направя всичко възможно,но имам кандидат-студентски изпити и тва можеби ще ми е най-голямата пречка!!!
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 11 юли 2005 - 16:15

Dochevski, на Jul 11 2005, 03:05 PM, каза:

Навитаци винаги има,въпросът е кой ще може да дойде.Аз също съм много навит,обаче не мога да кажа от сега дали съм 100% сигорен!!! :thu: Ще направя всичко възможно,но имам кандидат-студентски изпити и тва можеби ще ми е най-голямата пречка!!!

Ами затова от рано пуснахме темата да видим колко са сигурните колко горе-долу да видим дали има смисъл да идвате :) не че аз нема да ви чакам :thu:
Отговори

Shades снимка Shades 11 юли 2005 - 17:28

За момента не съм много сигурен с идването, колкото до "тамошния бърз Рекорд" - мерси за комплимента, но едва ли имам какъвто и да е шанс срещу доста по-лекичка и нова машинка, която ако наистина е GT ме води и по коне. ;) Иначе бих се пуснал без проблем, важна е тръпката и за шоуто съм готов на доста неща. Говорейки си за простотии скоро ще кача едно филмче за едно "бавно" препускане на моя милост с Корсинката :thu:, колегите в Пловдив го видяха вече.
Отговори

ГостIvelinka_* 11 юли 2005 - 18:06

:thu: Да... направо е страшна работа филмчето... :ph34r: :thu: :thu: :thu:

Ох аз няма да мога да дойда мога да го кажа със сигурност и още от сега ме е яд.... :thu: другата седмица ще боядисваме целия апартамент и ще се опитаме да го направим за 2 дни :no: дано да стане.. :thu:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 11 юли 2005 - 18:21

Ами колеги ако го плануваме за последващия уикенд? 23-24 ще можете ли да планувате по-отрано и да е по сигурно или пак нищо се не знае?
Отговори

peponio снимка peponio 11 юли 2005 - 19:22

Shades, на Jul 11 2005, 06:28 PM, каза:

мерси за комплимента, но едва ли имам какъвто и да е шанс срещу доста по-лекичка и нова машинка, която ако наистина е GT ме води и по коне. ;)

е ти пък сега,мойта е 1.8 90кс,бил съм а също така съм и падал от рекорд като твоя те затова искам да ги премерим ;)

колкото по темата наистина идеята е превъзходна и ако требва може и да се отложи както каза VECTRA GT, само да кажете че ще дойдете :thu:
Отговори

Fdex снимка Fdex 11 юли 2005 - 21:12

наистина е по-добре да го отложим за другия уикенд :thu:
мисля че ще има повечко присъстващи....даже мисля и аз да мина да се запознаем с колегите от Зарата :D
Отговори

ГостAmbarev_* 11 юли 2005 - 22:24

Когато се разберете кажете окончателна дата и час и ме бройте и мене !!!
Отговори

SAMOSVAL снимка SAMOSVAL 11 юли 2005 - 23:49

Tц Тц Тц , яд ме е че не мога да идвам на тези срещи в Стара Загора ама кво да се прави :thu: :thu: . Да се надявам че по късно и аз ще мога да се явя на някоя среща, и без друго тая бензиностанциика на ОМВ ми е на 2 мин от нас. Успех колеги и да си изкарате весело. :no: :thu: :thu: :thu: :no: :thu:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 12 юли 2005 - 08:18

Еми тогава за следващата седмица да е само кажете кога ще ви е по-удобно в събота или неделя? понеже вашите срещи май ги правите в неделя а ние в събота, вие кажете кога ви е по удобно 23 или 24?
Отговори

Shades снимка Shades 13 юли 2005 - 08:13

peponio, на Jul 11 2005, 07:22 PM, каза:

Shades, на Jul 11 2005, 06:28 PM, каза:

мерси за комплимента, но едва ли имам какъвто и да е шанс срещу доста по-лекичка и нова машинка, която ако наистина е GT ме води и по коне.  ;)

е ти пък сега,мойта е 1.8 90кс,бил съм а също така съм и падал от рекорд като твоя те затова искам да ги премерим ;)

колкото по темата наистина идеята е превъзходна и ако требва може и да се отложи както каза VECTRA GT, само да кажете че ще дойдете :thu:

Пиша GT, мисля си за GSI :thu: Простено ми е, то това е от годинките. Иначе ако ще да си 290 коня, пускам се за шоуто. Адреналин да има. Имам голямо желание да дойда, но тази седмица няма начин просто, а за другата може и да ми се отвори прозорче ...
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 юли 2005 - 08:25

И на мен този уйкенд ми излезнаха малко задачки така че за следващата седмица ще е. Само се разберете кога ще ви е удобно и ще ви чакаме :thu:
Отговори

Shades снимка Shades 13 юли 2005 - 11:11

Ами да видим колегите как ще се включат, защото не ми се трошат много пари сам да си ходя до СЗ.(Кораба за газ не е чувал)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg