Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Опел събор "OPC Mania" - 06.07.2008,Калояново

Тази тема е заключена

The_Hobbit снимка The_Hobbit 06 юли 2008 - 21:05

Събора си беше на ниво като цяло и мисля , че колегата Шопов е прав , че събора трябва да е по-малко състезание и повече напивателен и хранителен.

Колега Шопов , съжалявам за астрата.Наистина на последната ти обиколка след левия завой до оградите смени гласа , надявам се , че ще я излекуват бързичко и пак ще е на линия :)
Отговори

fanatic снимка fanatic 06 юли 2008 - 21:12

Иване 100% съм съгласен с думите ти за вървенето. Мога да кажа същото и за корсата без да съм професионалист. Това , което ми направи впечатление обаче е че взима завоите страшно добре. Иначе всичко, което знам е от Топ Гиър. Сега след като покарах на върха на моите възможности мога да кажа че упралението доста добро.

Надявам се че не се сърдиш че показвам главата тип Дроселово отваряне. Както и малко други снимки, които хората не са видяли защото бързаха да си тръгнат и малко се получи тъпо.

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

MITETO GSI снимка MITETO GSI 06 юли 2008 - 21:23

 JORO HOLLAND, на Jul 6 2008, 08:11 PM, каза:

Поне вие не се наведахте :kuku: Аз ако не съм скапан ще мина през бояна довечера :kuku:
А иначе на събора бе идеално :knee: Астра Гси на Италинско - 1во 2ро и 3то място
Астра Гси на Драг - 1во място
Астра Гси на маисторско - 2ро място
Като пъвият на драг е 3ти на италинското
Общо взето :knee: показахме че още имаме душа :kuku:



Абе Жорка, ама то на драга награждаването общо за всички ли беше (и от А и В клас) или си имаше 1-во, 2-ро и 3-то място за клас А и така за Б клас?

Аз си тръгнах веднага след края на драга и не можах да си видя резулта от карането в клас А :16V:
Отговори

taxiruse снимка taxiruse 06 юли 2008 - 21:26

 hudson, на Jul 6 2008, 06:08 PM, каза:

Да беше дошъл за да видиш.
Имаше Астра Н ОРС 280 к.с. и други тунинговани машини.


а Вектра OPC Имаше ли ?
Отговори

fanatic снимка fanatic 06 юли 2008 - 21:36

Hudson ти на кой събор беше бре :kuku:

Астрата е 240 коня и не е тунингована. От завода си излиза така куца. / бъзикам се с теб малко.../

Русе бате нямаше вектра. Имаше едни за мен недоразумения... Шевролет / бивше Деу нали така..../
Отговори

peponio снимка peponio 06 юли 2008 - 21:41

 JORO HOLLAND, на Jul 6 2008, 08:36 PM, каза:

E един резервоар и на 5км от караулката :knee: :16V:

Баце ти така се раздаде днеска че нормално да свърши :16V: а астричката ти върви много доволно :knee:
Иначе моите впечатления са за перфектна организация от страна на Стефанов и Христо Стоилов,хората си имаха програма и се придържаха към нея стриктно :kuku: Радвам се че успях да се запозная с някой хора с които само тук се знаехме,беше весело и стана супер срещичка :kuku:

И не забравяйте да спазвате ограничението от 5км/ч в сервизната зона :kuku:
Отговори

Мишо снимка Мишо 06 юли 2008 - 21:43

Адски се изкефих, и за секунда не съм съжалил за 400те км път (в едната посока) :kuku: Перфектна организация... а при вида на толкова много опели на едно място направо щях да се изпусна :tongue: Успях да се видя с доста познати и непознати... общо взето събора надмина доста очакванията ми, а те бяха големи :kuku:
П.П. borko са скъса да снима клипчета... чакаме ги :kuku:
Отговори

kaka снимка kaka 06 юли 2008 - 21:50

Радвам се, че всички сте доволни от състоялото се събитие. Наистина доста масова посещаемост имаше, от Варна, Габрово, Търново, Шумен, Ловеч, Севлиево, Ямбол, Карлово, Хасково, Димитровград, Пазарджик, Пловдив, Благоевград и къде ли не :kuku: Честно казано, аз не видях много - нито от колите, нито от състезанията, защото постоянно някой ми звънеше за стикери :kuku: По тази причина нямах шанс и снимки да правя, но се радвам, че останалите са се забавлявали :knee: Определено се видях с много знайни и незнайни хора :kuku:
Публикувано изображение
И така, събиране по магистралата...
Публикувано изображение
после и на с.Труд
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Задръстване пред входа на пистата
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Скара-бира, леп-кифте
Публикувано изображение
и каране на :16V: :knee: :16V:
Публикувано изображение
Имах желание да снимам от последна кола Голямото излизане от Лукойла сутринта на тръгване от София, но не успях дори да изляза от колата и се образува опашка за стикери... Затова - само тръгването от Труд към пистата:

http://vbox7.com/play:24356994
Отговори

30e снимка 30e 06 юли 2008 - 21:52

ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ на ВЛАДИ (GT51) за цялото дърпане, приютяване, разходката и прибирането до вкъщи :kuku: :kuku: :kuku: :knee: :16V: :knee: :16V: че не стига че се разтропа ами и завлачи гуми кокала....
Отговори

YovChev снимка YovChev 06 юли 2008 - 22:01

Ето малко снимки и от мен http://www.snimka.bg...album_id=261039
Отговори

hudson снимка hudson 06 юли 2008 - 22:09

 fanatic, на Jul 6 2008, 10:36 PM, каза:

Hudson ти на кой събор беше бре :kuku:
Астрата е 240 коня и не е тунингована. От завода си излиза така куца. / бъзикам се с теб малко.../

Знам аз как излиза от завода, но ми пуснаха слуха че е чипосана. А на листовката която ни дадоха на входа пише, че 240 к.с. + чипче = 280 к.с.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 06 юли 2008 - 22:18

:knee: :kuku: Колеги, току що си влизам в къщи...Днешния празник мина перфектно, искам лично да благодаря на Мистър Стефанов и екипа му на Христо Стоилов и неговите момчета :kuku: за перфектната организация.Искам също да благодаря и на всички останали свързани с организацията на този уникален празник :kuku: :kuku: Както се сещате не мина и без инциденти...бегачката на Ванката, която се надявам скоро да я видим във вихъра си, малко по късно и счупения мотор на Влади с кадетката 30 Е...и моите изгорели инсталации. :knee: Та тругнахме си с адаша за Софето и решихме да минем през Карлово...на 15 км преди отбивката за Хисар ми се прецака ел инсталацията и след ремонта на пъта потеглихме... :knee: :16V: .след 5км на Владко му блокира маторя...въжето и колата е при наши хора в Карлово на паркинг...Тези дни ще бъде в София....та натаралянкахме се в ретрака и си направихме страхотна екскурзиика на връщане...натъкнахме се и на един уникален ШЕВРОЛЕТ...30 Е снимки моля....Един класен обяд и обиколка на забележителностите по Подбалканската линия...Ние сме доволни, надявам се и Вие...тези които не дойдоха могат само да съжаляват...Скоро очаквам пак да се съберем...И пак: Организацията беше на ниво ...Поздрави Влади и Руми.. :16V: :3:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 06 юли 2008 - 22:25

За мое нещастие и аз отнесох щети по Вектора, но ще се погрижим за коша.Сбора беше мнооо добър, а толкова Опели на едно място до сега не бях виждал. :kuku:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 06 юли 2008 - 22:32

Айде малко снимки и от Пловдивската група :kuku:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение



Такааа, сега и колоната да покажа отчасти...

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

haljscho снимка haljscho 06 юли 2008 - 22:33

Събора беше супер. Аз също бях един от щасливците който успяха да се повозят на OPC. Возенето с "Кошмара на Шопов", беше ВЪРХА. Коцето естественно сподели, че тук всичко е предсказуемо за разлика от ХЕ-то. Но все пак, как влиза в завоите и как спира, направо се припотих.

И на края, а бе КАКА ай дано в новата версия и ние да можем така лесно да качваме снимчици.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 06 юли 2008 - 22:48

Малко от "паркинга" :kuku:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

И накрая малко майсторско шофиране от колегата mcfistel

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

raid снимка raid 06 юли 2008 - 23:04

Някой снимал ли е голям клип с камера ? :)
Отговори

iso снимка iso 06 юли 2008 - 23:11

С изключение на дивата жега (и тва че съм ц'рвен кат домат в суратя), всичко беше ного яко. :kuku: Утре ще има малко снимки и клипчета и от Варненската група. :kuku:
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 06 юли 2008 - 23:12

 Peshotiger, на Jul 6 2008, 11:48 PM, каза:

И накрая малко майсторско шофиране от колегата mcfistel

Толкова хубава фотосесийка си ми направил и накрая ник-а да ми объркаш Пешо - нещо гладен ли си че цяло l си изял :kuku:
Мерси още веднъж :kuku: :kuku:
Отговори

korki снимка korki 06 юли 2008 - 23:46

 raid, на Jul 7 2008, 12:04 AM, каза:

Някой снимал ли е голям клип с камера ? :)

Дааа снимах с камерата ама не е абсолютно всичко но все пак има :kuku: http://korkito.data....ta%20Dracon.wmv
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg