Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Въвеждане на код

D3sk0 снимка D3sk0 04 юни 2014 - 14:51

Здравейте!Имам Grundig sc 303,имам му и кода ама не мога да го въведа.Друг път съм го въвеждал и си тръгваше радиото ама сега пище само SAFE.Правя следното -
1.Давам на контакт
2.Изгасям радиото
3.Натискам и задържам AS и включвам радиото
Но си пише само safe и не излиза code и съответно 10 ----
Моля помогнете!!
Отговори

CH_M снимка CH_M 04 юни 2014 - 15:13

Извади радиото и премери с една пробна лампа или мултицет , при даден конт. ключ на 1-во положение има ли го 2-ия плюс.
По спомен така се държи при липса на напрежение при положение на ключа - АСС ....
Отговори

D3sk0 снимка D3sk0 04 юни 2014 - 15:29

И на двата плюса има 12в,не беше от това проблема :Д Като го мъчих около 40 минути изведнъж изписа 4 ---- и като го написах тръгна и после го деактивирах :)
Отговори

MopkoB снимка MopkoB 12 юни 2014 - 12:25

Здравейте аз имам същото радио и в момента и аз съм на положение вкарване на код. Та когато дава сейф изглежда е въвеждано грешен и тогава известно време дава само SAFE , остави радиото включено след определено време би трябвало пак да ти даде да въвеждаш. При мен проблема е ,че имам уж кода , но не го приема , тоест гледам го от книжката ама нещо не става. Сега свалих радиото някой може ли да ми каже , програма или сайт където да въведа сериния номер и да излезе кода, да сравня дали е същия, да знам дали в него е проблема :) SN : GM0303N2195597 е номера :)
Отговори

Жоро снимка Жоро 12 юни 2014 - 13:05

 MopkoB, на 12 юни 2014 - 12:25, каза:

...Сега свалих радиото някой може ли да ми каже , програма или сайт където да въведа сериния номер и да излезе кода, да сравня дали е същия, да знам дали в него е проблема :) SN : GM0303N2195597 е номера :)


Kak мислиш, дали някой е публикувал кодовете? т.е. аз като крадец ти гепвам радиото и отварям в нета за да си взема кода...

Трябва да го закараш на TV и audio сервиз и там да го разкодират...
Отговори

MopkoB снимка MopkoB 12 юни 2014 - 13:48

http://www.opelclub....showtopic=16960

В тази тема колега е пуснал програма за Car300
Не знам може колегата да е крадец и да е откраднал програмата от някъде :), А ако държиш на радиото ще ти го подаря не ми разбивай прозореца заради радио на стойност 10-15лв, това е в кръга на шегата разбирасе , надявам се да не се засегнеш.
И за това питам дали друг колега разполага със сайт или програма за това радио която да е активна в момента, тъй като попаднах на няколко но вече не работят :)
Отговори

Жоро снимка Жоро 12 юни 2014 - 15:03

Няма от какво да съм засегнат. Тъй като аз казах моето в кръга на шегата, приемам и твоето. Сега по темата. Темата я знам, но тази програмка не съм я виждал работеща и пак казвам. Не мисля, че може да се разхождат кодовете свободно в нета. Но даже и да е така и да речем се генерират по някакъв начин, то на твоя може да е сменян. За това моят съвет отново е, да идеш в някой сервиз и да го "хакнат"...
Отговори

D3sk0 снимка D3sk0 12 юни 2014 - 19:58

Аз лично не мисля,че кодовете не се разхождат свободно кодовете в нета,един колега ми го беше дал това радио и ми даде два кода 6127 или 6217 ама не беше сигурен кой от двата е и понеже с много зор го накарах да иска код питах в един форум със серийния номер и ми го казаха - първия.Сега ще ме помислите за тъп да си давам кода тука в нета - еми не радиото си го ползвам в къщи,моля не разбивайте опели с такива радиа :Д
Отговори

bogege снимка bogege 12 юни 2014 - 20:39

 MopkoB, на 12 юни 2014 - 12:25, каза:

Здравейте аз имам същото радио и в момента и аз съм на положение вкарване на код. Та когато дава сейф изглежда е въвеждано грешен и тогава известно време дава само SAFE , остави радиото включено след определено време би трябвало пак да ти даде да въвеждаш. При мен проблема е ,че имам уж кода , но не го приема , тоест гледам го от книжката ама нещо не става. Сега свалих радиото някой може ли да ми каже , програма или сайт където да въведа сериния номер и да излезе кода, да сравня дали е същия, да знам дали в него е проблема :) SN : GM0303N2195597 е номера :)


Оригиналния код на твоето радио е:3232
Успех!!
Мнението беше редактирано от bogege: 12 юни 2014 - 20:44
Отговори

MopkoB снимка MopkoB 16 юни 2014 - 07:58

Мерси колега , кода стана, изглежда книжката която имам за радиото не е оригинална или не знам, важното е че дадения от теб сработи :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg