Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Малък проблем с паленето

gichaka снимка gichaka 04 юли 2011 - 12:18

Колеги проблема е следният /колата е само на бензин/....сутрин на студено двигателя трябва да превърти 5-6 пъти за да запали а като подам леко газ пали както се казва от първия зъб или от четвърт или пък трябва да чукна един път да превърти и на второто чукване пали от раз после колата си работи нормално ускорява си няма проблем е освен че повече от 150 км/ч. не може да вдигне но това за мен не е проблем.Другото което е че и на загрял мотор без подаване малко на газ не пали.Пали и гасне сякаш няма гориво.Като и подам газ пали и отлита както се казва за този двигател отлитане е силно казано но това е в кръга на майтапа :icon_wink2:
Та ако някой е имал същият проблем или има идеи да сподели ще съм му благодарен не е голям проблема след като съм му свикнал но си ме дразни честно казано.
Благодаря предварително.
Отговори

gichaka снимка gichaka 06 юли 2011 - 07:27

Колеги никой ли няма никакво мнение по този мой проблем? :helpsmilie:
Отговори

Vectra forever снимка Vectra forever 06 юли 2011 - 09:21

Преди време имах Vectra A C16NZ(само че с АГУ)и 1-2 години след монтажа на газта започна да прави така като при тебе. Проблема се реши с почистване на дюзата(моното).
Отговори

gichaka снимка gichaka 06 юли 2011 - 15:47

Възможно ли е да е от регулатора на налягането на горивото...нещо да се е прецакал и да дава по-малко налягане.Какво представлява този регулатор някой знае ли че не ми се разглобява и после да се чудя какво да го правя и дали се обслужват тези регулатори.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg