Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

30.07.2006

Тази тема е заключена Next »

yaniss снимка yaniss 01 август 2006 - 17:39

yaniss, на Aug 1 2006, 05:29 PM, каза:

аз ше ти кажа в петък  дали ше мога да доида на софия.а за тези с турбото ше им кажем да не снимат само теб.било 190-а да ама може да дарпа и скоросния лост и на :beer:.
 

аз такмо станах сериозен посетител в неделя и половината започнаха да не идват :thu: аи сас здраве. :a049:
Отговори

kabby снимка kabby 01 август 2006 - 19:29

Спокойно, то винаги е така - приливи и отливи
Седмицата преди най-голямата среща която направихме си бяхме 3-ма човека :)
Сега лято, море, жени по ... бански ...
Народа акъла му е на друго място :)
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 02 август 2006 - 08:15

Верно си е ... :beer:

Аз също реших да последвам светлия пример на Каби и да топна гъдзето в морето, та от този уикенд вероятно ще съм морски, пък по-следващата неделя, живи и здрави, ако съм се прибрал може да разправям вчепетления от там. :a049:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 август 2006 - 08:38

И са кво искаш да ме дразниш ли! :a049: . И на мене ми се ходи на море ама неби тая година мама му :beer: . И кат идеш да земеш да снимаш красотите на нащо Черноморие ей! Стига само сме гледали южни битурбота!

Yaniss мисли брато, аз съм се навил кат тирбушон у коркова тапа да ида. С или без компания, но ще ми е по кеф да идем групичка да има с кой да си лафа по пътя простотии :) . Надявам се до тогава да съм барнал още малко колата :)

Kabby нещо тая седмица се разминаваме с тебе, искам да говорим за хостинга на сайта ми, че ми писна от това гадно фрее дет ползвам. И искам да направя някои неща дет ненам как стават.

:thu:
Отговори

kabby снимка kabby 02 август 2006 - 12:32

Имаш го бре приятелю... просто трябва време да ми остане
Отговори

Exell снимка Exell 02 август 2006 - 16:48

Чудно , следващия път идвам на срещата с чичо ми yaniss :beer: :a049: :thu: .
yaniss кога пък и стикери си сложи бре , айде като идваш на СФ се :19a:
Отговори

yaniss снимка yaniss 04 август 2006 - 00:47

:a049: ок резултат сам казал кога но има голям шанс да доида.и стига с това море и битурбота че поита заминава и сам номер1.мето ти нали ше идваш в благоевград ше се видим тук.аи сас здраве :beer: :thu:
Отговори

Exell снимка Exell 04 август 2006 - 12:16

Идвам бре , след малко пътувам и след 1 час ти звънкам . Нещо за морето ли :a049: Айде като се видим ще говорим за Приморско :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 август 2006 - 13:03

Утре заран ще правим тунинг с Kabby на Фастрата и ако има мераклии да помагат ще са добре дошли! :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 04 август 2006 - 13:14

Scorpion_BV, на Aug 1 2006, 10:05 AM, каза:

Ако черна котка не ми мине път да, само те моля да не казваш на Митака, искам да е изненада за него!!!  :)
 

Спокойно, снощи пихме биричка с него и сподели, че в момента няма нет и не може да чете форума ;) А ти ще идваш ли последно?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 август 2006 - 13:15

За сега да! Ама до Неделя има време! Аз съм с малко дете и лановете ми се променят понякога много бързо :a049:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg