Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с парното на Астра Ф

papalin4o снимка papalin4o 19 април 2008 - 09:59

Здравейте!
Значи купих си Астра Ф,но не ми работи първа и втора степен на парното (има четери степени)
на какво може да се дължи???

П.П. На старият ми Опел не работеше втора степен (той имаше три степени),и се оказа,че
вариатора му не е добре.
Дали и тук ще излезе същият проблем?!
Отговори

Ops снимка Ops 19 април 2008 - 11:16

 papalin4o, на Apr 19 2008, 10:59 AM, каза:

Здравейте!
Значи купих си Астра Ф,но не ми работи първа и втора степен на парното (има четери степени)
на какво може да се дължи???

П.П. На старият ми Опел не работеше втора степен (той имаше три степени),и се оказа,че
вариатора му не е добре.
Дали и тук ще излезе същият проблем?!



Абсолютно същият ще е ... При мен проблема беше да си намеря вариатор с 4 ри степени (с климатик) и се наложи да пообикалям доста. На Симеон намерих един, който впоследствие се оказа друг модел (прав, докато на Астрата е с лек наклон), но все пак стана - при захващане само от едната страна...
Отговори

filipov75 снимка filipov75 19 април 2008 - 21:04

100% Това е проблема.Ако ще купуваш да ти донеса един като идвам?

Аве ти от де избара такваз Астра,нали беше печка?
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 20 април 2008 - 19:09

Хехехех ,стига с тези печки вече!!!
Сега само :19a:
Колко пари ще искаш за такъв вариатор,със 4 степени,все пак имам климатик?!? :dance::)
Донеси го,ще го пробвам и ще го взема,няма да имаш проблеми с мен!
Лека вечер!
Отговори

filipov75 снимка filipov75 20 април 2008 - 21:56

ок.
Отговори

Георги Методиев снимка Георги Методиев 21 април 2008 - 07:59

При мен проблема беше същият,но вентилатора работеше само на 4-та степен.Като отидох на сервиз за проверка на климатика,казаха ,че могат да го оправят.Смениха някаква част - на вид като плочка,мисля че имаше и четки,но не съм много сигурен.Цената по спомен беше около 70лв. с работата.
Отговори

filipov75 снимка filipov75 21 април 2008 - 08:07

 Георги Методиев, на Apr 21 2008, 08:59 AM, каза:

При мен проблема беше същият,но вентилатора работеше само на 4-та степен.Като отидох на сервиз за проверка на климатика,казаха ,че могат да го оправят.Смениха някаква част - на вид като плочка,мисля че имаше и четки,но не съм много сигурен.Цената по спомен беше около 70лв. с работата.

Точно така се получава,но могат да изчезнат и само отделни степени.4 тата е директна (Не минава през вариатора)
Скъпички са като нови.Втора употреба 20лв.
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 21 април 2008 - 23:17

 filipov75, на Apr 21 2008, 09:07 AM, каза:

Точно така се получава,но могат да изчезнат и само отделни степени.4 тата е директна (Не минава през вариатора)
Скъпички са като нови.Втора употреба 20лв.


Кога ще идваш към града,за да ми го донесеш?
Случайно да имаш лайсната на дясната врата,за двуврата Астра след фейслифта?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg