Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Гние ли купето на Опел?!?

vectrov снимка vectrov 18 юли 2005 - 22:35

а мойта Вектра отдолу е бетон,но веждите и под калниците е ако
Отговори

manolov снимка manolov 18 юли 2005 - 23:09

Nebraska, на Jul 12 2005, 08:30 AM, каза:

Има една цака при опелите както Кико-Калибра спомена за италианските Калибри ... сглобяваните в Италия Опели не гният много , защото са праени с Италиански ламарини който държат повече от Немските ... лично съм забелязал разликата между Опели произведени от двете страни ... пък и справка колко изгнили Фиата сте видели и сега се сетете колко изгнили Опели B) това е моето скромно мнение по въпроса , ако греша ме поправете :rf:

Колега как си по география?Италия е на юг и там зимата е мека няма сняг и не хвърлят луга от там и колите не гният :unsure:
Отговори

jorobg снимка jorobg 19 ноември 2012 - 13:50

 Nebraska, на 12 юли 2005 - 08:30, каза:

Има една цака при опелите както Кико-Калибра спомена за италианските Калибри ... сглобяваните в Италия Опели не гният много , защото са праени с Италиански ламарини който държат повече от Немските ... лично съм забелязал разликата между Опели произведени от двете страни ... пък и справка колко изгнили Фиата сте видели и сега се сетете колко изгнили Опели B) това е моето скромно мнение по въпроса , ако греша ме поправете :rf:

както се улу4и имахме във нас една вектра 14годин вкарана от германия и за това време сме и кърпил само единия праг и у6ите дето даржат задният мост и като се блъснах 4елно се уверих 4е ламарина дето несам я виждал до този момен си бе6е във супер састояние със боята си и вси4ките му рабо там!!!!!!!!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg