Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Вижте каква гъзариика открих :-)

tosho_dobrev снимка tosho_dobrev 14 юни 2007 - 20:01

Колеги вижте на какво се натъкнах :http://www.mobilefun.co.uk/product/11675.htm
http://www.mobilefun.co.uk/11673-MP3-Car-F...ort-Reviews.htm
Някои от вас виждал ли е/боравил ли е с подбна джаджа?
За тези които не знаят англииски-става дума за MP3 плеър които се включва към запалката и възпроизвежда FM вълни които се ловят от радиото.
Изглежда много готино ама малко ме съмнява как ще е качеството?Та затова ми е интересно дали някои има впечатления от подобен уред?

п.с. Знам че темата е за CAR AUDIO ама тук повече хора ще я видят и има по-голям шанс някои да го е ползвал този уред :opel_forever:
Отговори

ferrari снимка ferrari 14 юни 2007 - 20:13

Аз имам подобен трансмитер и вече 2 години си го ползвам с плеара и съм много доволен. този модел незнам, ама моя моя е дигитален и сам си избираш на коя честота да предава, защото съм виждал и такива със няколко запаметени честоти и ако случайно има радио на тази честото изгряш, тъй като сигнала му е по силен. та мисълта ми е ако си вземаш търси такова дигитално. иначе звука си е перфектен, като от радио.
Отговори

imitev снимка imitev 14 юни 2007 - 20:18

 tosho_dobrev, на Jun 14 2007, 09:01 PM, каза:

Колеги вижте на какво се натъкнах :http://www.mobilefun.co.uk/product/11675.htm
http://www.mobilefun.co.uk/11673-MP3-Car-F...ort-Reviews.htm
Някои от вас виждал ли е/боравил ли е с подбна джаджа?
За тези които не знаят англииски-става дума за MP3 плеър които се включва към запалката и възпроизвежда FM вълни които се ловят от радиото.
Изглежда много готино ама малко ме съмнява как ще е качеството?Та затова ми е интересно дали някои има впечатления от подобен уред?

п.с. Знам че темата е за CAR AUDIO ама тук повече хора ще я видят и има по-голям шанс някои да го е ползвал този уред :opel_forever:


Ако у-вото струва под 200 лв. е абс. ментак.
Отговори

_KID_ снимка _KID_ 14 юни 2007 - 20:24

 tosho_dobrev, на Jun 14 2007, 09:01 PM, каза:

Колеги вижте на какво се натъкнах :http://www.mobilefun.co.uk/product/11675.htm
http://www.mobilefun.co.uk/11673-MP3-Car-F...ort-Reviews.htm
Някои от вас виждал ли е/боравил ли е с подбна джаджа?
За тези които не знаят англииски-става дума за MP3 плеър които се включва към запалката и възпроизвежда FM вълни които се ловят от радиото.
Изглежда много готино ама малко ме съмнява как ще е качеството?Та затова ми е интересно дали някои има впечатления от подобен уред?

п.с. Знам че темата е за CAR AUDIO ама тук повече хора ще я видят и има по-голям шанс някои да го е ползвал този уред :opel_forever:


Колега, ползвам такова у-во повече от година. Ако не си маниак на тема звук, качеството е повече от приемливо. Може да се купи от Ресет Компютърс например :)
Заради това у-во и радар-детектора си монтирах допълнителен тройник с куплунзи за запалки, за да ги ползвам всички джаджи едновременно.
Отговори

ferrari снимка ferrari 14 юни 2007 - 20:27

 imitev, на Jun 14 2007, 09:18 PM, каза:

Ако у-вото струва под 200 лв. е абс. ментак.

Как под 200лв бе колега, това все пак е обикновено трансмитерче за кола, не става въпрос за някъв уникален трансмитер, трябва ти да предава на 5метра и то го прави, значи е супер. моя преди 2 години беше 30$ (доста под 200) и е перфектен
Отговори

hanns снимка hanns 14 юни 2007 - 22:51

такъв продавахме в магазина в който работя. стува 45лева 1:1 :opel_forever:
Отговори

vectra_rules снимка vectra_rules 14 юни 2007 - 23:37

Има го със сигурбност и в METRO 1 на Цариградско шосе,номера не го знам :) ,онзи ден го гледах.Беше към 45лв ако не се лъжа.
Приятели,които ползват такъв трансмитер твърдят,че от време на време се смущтава и не вади кой знае какво качество на звука, но газарията изисква жертви :)
Отговори

georgiam снимка georgiam 14 юни 2007 - 23:43

 imitev, на Jun 14 2007, 09:18 PM, каза:

Ако у-вото струва под 200 лв. е абс. ментак.

не се излагай колега от 40 до към 80 лв са тези джаджи, има го на доста места:)
става ако нямаш cd! за 200 лв каква е далаверката от него, по добре mp3 плеар да си всемеш:)
Отговори

Vassil снимка Vassil 15 юни 2007 - 00:40

Муаххахаха! Абсолютен ментак вика :opel_forever:
Трансмитерчето не е лошо, тук съм с такова и е 16 $, а е доста готино. Въпроса обаче е, че има доста смущения и на моменти изнервя яко! Вързал съм го към I-pod и неудобното е също, че трябва да седи близко до плеяра......абе добро е. Офертата е, че нема сваляш панели и да записваш дискове. Качваш mp3ки и директно в колата :)))

П.С. То така, шот секи пуска в Основния, затва после нема чистене 2 седмици :wall: Има си раздели и са за да се пише и в тях, ако не дайте да ги махаме и да останат Основен и Продава само :wall:
Отговори

Жоро снимка Жоро 15 юни 2007 - 07:59

Една приятелка ползва такова в колата и е доволна, за непретенциозна музика е перфектно! т.е. за хора който са с касетка и не мислт да инвестират в МР3 в скоро време е перфектно!
Отговори

lorda снимка lorda 15 юни 2007 - 08:11

Абе пълен ташак са си тея устрйства и то при положение че в момента ефира е наситен с радио вълни на какво ли не като почнеш 3 ГСМ минеш през ефирни ТВ и сателитни и т.н. ама както казват колегите ако някой има музика колкото да му чурулика в колата става :opel_forever:
Отговори

kabby снимка kabby 15 юни 2007 - 08:12

То не че едно CD, четящо mp3 и имащо USB порт е скъпо ама айде.
Да го наречем инвестиция :)
Отговори

deforse снимка deforse 15 юни 2007 - 08:15

Аз ги гледам от половин година. Готини са, ама си взех една МР3-ка. Иначе моя колежка си взе такова, защото не и се даваха пари за МР3 и свири екстра. Взе го за 40 лв.
Отговори

batececo снимка batececo 15 юни 2007 - 09:10

Аз от преди месец, месец и нещо си взех само ФМ трансмитер (няма МP3 плейър) за 9 лева, който си има едно жакче и жакчето го слагам в телефона, който има 256 MB памет и ми е достатъчно да покрия участъците от магистралата, в които няма хубава музика или изобщо радиото няма обхват... Иначе в момента в Зора има промоция за 105 лева CD+MP3 Crown (мисля, че Crown не е менташка марка като NEO, Daewoo и т.н...)
П.С. За трансмитера: като качество на мен ми харесва (не съм маняк). Не пращи, не пука, не шуми... само че май сигнала от телефона е малко слаб и не става за "ГЮФТА-ГЮФТА у гОлфО". Добре си свири, но няма да свърши работа на тези, които искат на 100 метра пред и зад тях всички да чуват това, което слушат в колата...
Отговори

Lupo снимка Lupo 16 юни 2007 - 09:59

 Ndoe, на Jun 15 2007, 01:40 AM, каза:

..... Вързал съм го към I-pod и неудобното е също, че трябва да седи близко до плеяра......


Аз такъв трансмитер за първи път видях на един I-pod още като излязоха слага се върху него като модул, но май не комплект и се продава отделно и е доста скъпо :opel_forever:
Отговори

zmiori снимка zmiori 16 юни 2007 - 20:15

"""""Ако у-вото струва под 200 лв. е абс. ментак.""""""""

Такова чудо "Бай ти Митю" ми подари преди месец човека, дае жив и здрав, и без 200 лева. и маи нее абсолютен метак пее си доста прилично меко казано. а за СД-МП3 в колата не бих дал посмърто, за 10 мин. на ден и за 5-6 пъти за по 2-3 часа на година, ТЦЪК. и наи важното с това никога и при никакви дупки "кратери" и т.н. не прескача. :opel_forever: :fire: :fire: :fire: :wall: :wall: :25: :fire:
Отговори

Pawel_p снимка Pawel_p 21 юни 2007 - 21:36

аз пък си зех ей туй http://www.vali.bg/article_content.php?gro...mp;article=6060

86 пари 2 gb MP3 с вграден предавател - може да се избира произволна честота - свири що годе прилично - слагам го под касетофона на вектрона - батерията е обикновена - със 1000 Ma batt свири към 3 часа
Отговори

Lupo снимка Lupo 23 юни 2007 - 21:58

Интересуваме дали се предава стерео сигнала ?

Аз открих този с дистанционо е: http://speedcomputer...?productID=2639
Отговори

Pawel_p снимка Pawel_p 24 юни 2007 - 08:48

Stereo та дрънка - + а е че няма запалки да ръгаш - на дупките да са сключва и т н .
бачка чудесно - трябва да седи околу касетофона и си ок.... с джоойстика си джъткаш песничките
Отговори

Stoil снимка Stoil 24 юни 2007 - 10:22

ае за мен всичко което е като не струва,
значи е като МР3,
като радио и т.н.
и вади нещо като звук...

я зарежете тея. за некво временно решение на нещата бива, ама да си мисли някой че така е направил нещо :naughtynono:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg