Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

ЧЕТВЪРТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

C20NE Power снимка C20NE Power 06 юли 2012 - 09:31

 BatSlav, на 06 юли 2012 - 06:50, каза:

Жорка нали знаеш ,че "хе"-то няма душа на дълго пред хева!Още по добре тъкмо ще пробвам новата скоростна кутия как се държи над 160 км/ч.По темата екстра тъкмо ще сме повечко хора..


Колега,ти да не си си взел някоя Ф16 с диф W-3.55 та се чудиш как ще е след 160км/ч?Всъщност аз наскоро продадох една такава във Старозагоския край.Да не се окаже,че съм я дал на теб :) :20ashley_results:Ще ми приятно да се запознаем на събора.
Мнението беше редактирано от C20NE Power: 06 юли 2012 - 09:32
Отговори

Angelov_GSi  снимка Angelov_GSi 06 юли 2012 - 11:28

 C20NE Power, на 06 юли 2012 - 09:31, каза:

... аз наскоро продадох една такава във Старозагоския край.Да не се окаже,че съм я дал на теб ...

Кутията е при мен. Аз я купих, от теб. Ако ти е любопитно, ето първите й километри, по нашенско ... ЦЪК
И моля не бъзикайте дъртото XE, щото още има читави екземпляри по пътищата. И после нали знаете ... :fire: ... няма хев/няма мев ... Ай поздрави от :16V: сектата.
Мнението беше редактирано от Angelov_GSi : 07 юли 2012 - 08:09
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 06 юли 2012 - 19:58

Така по темата утре ще съм Шел Сливен в 07.00 ч.. аз лично ще карам бавно...към колегите по горе къде видяхте ф16 на вектра Б?Много сме смели и на 200 всички умирате?!
Отговори

kvalev снимка kvalev 06 юли 2012 - 21:47

 yasmania, на 06 юли 2012 - 08:26, каза:

Стига глупости, никой Xev няма душа на дълго и високи скорости колкото калибра с XE ! :) Да не се налага да се доказваме кеке ;)

Това в кръга на шегата, казахме че ще сме внимателни и ще се забавляваме да движим в колона


Я виж ти първата гонка се заформила вече..............

да взема из да се сложа до вас с един XER ли,
и без това е карашик от XE и XEV......... ха ха ха


хайде не остана

Чакам ви в Сливен от ранни зори да знаете......
Отговори

yasmania снимка yasmania 09 юли 2012 - 08:55

 kvalev, на 06 юли 2012 - 21:47, каза:

Я виж ти първата гонка се заформила вече..............

да взема из да се сложа до вас с един XER ли,
и без това е карашик от XE и XEV......... ха ха ха


хайде не остана

Чакам ви в Сливен от ранни зори да знаете......



Искам да благодаря на Киро за създадената организация с които заедно съобразихме пътуването в красива колона към Събора ;) И за посрещането разбира се, макар "лекото" ни закъснение!

И че всичко протече без ексцесии, да не говорим за инциденти. Казахме че ще сме внимателни, и всеки от автомобилите доста самосъзнателно се съобразяваше с това.

Поздрави!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg