Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

22.07.2007г - ОМВ Благоевград

Тази тема е заключена

s7ifl3r снимка s7ifl3r 22 юли 2007 - 12:06

Ми гледам,че много отдавна не сте пускали тема та се чудех събирате ли се още?И ако да в колко?Нещо няма к'во да правя и мисля да ве навестя...
Отговори

Vilik снимка Vilik 22 юли 2007 - 12:35

Събираме се ,ама ела след 9,че голяма жега и на никои не му се излиза преди залез слънце ... пълни вампири са станали :icon_redface:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 22 юли 2007 - 19:46

За мое голямо съжаление пропускам... :icon_redface:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 юли 2007 - 10:33

Ами събираме се. Традицията си е традиция, нищо, че аз ходя с Фиат, други искат BMW да си купуват и т.н. Мисля, че идеята да се събираме е повече да се виждаме ние си от колкото колите, те бяха причината в началото. Иначе снощи си беше отлична срещичка както винаги. Много смях и обсъждане на близките творчески планове. И се забелязва една много хубава тенденция за модернизирането на автопарка ни. Вярно, че май ще се сменя марката, но важното е всеки да кара това което си го кефи. Пък ние пак ще си се събираме. Снимки не сме правили скоро, щото няма нищо интересно за сега за снимане. Пък и от приказки никой не се и сеща за снимките :icon_redface:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 23 юли 2007 - 13:04

Евала ви пичове....аз вчера успях да направя някаква импровизиране среща в Банско и беше добре.Пробах Волвото с тая синята Хонда и от 4 старта резултата е 3:1 в полза на хондата, но на мене страта ми куцаше...иначе в Банско ся всички са луднали по ГСи и стааа яката лудница.. :icon_redface:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 юли 2007 - 13:51

 s7ifl3r, на Jul 23 2007, 02:04 PM, каза:

Евала ви пичове....аз вчера успях да направя някаква импровизиране среща в Банско и беше добре.Пробах Волвото с тая синята Хонда и от 4 старта резултата е 3:1 в полза на хондата, но на мене страта ми куцаше...иначе в Банско ся всички са луднали по ГСи и стааа яката лудница.. :icon_redface:

Ми то минава като някаква мания по всички кътчета на Югозапада това с тия GSI-та. Вярно, че се намират евтинджос и са много вървежни. Това май е причината. Все пак Петрич си остава града на ГСИ-тата. И в това няма нищо лошо. Все пак аз лично вече смятам, че е редно да се насочим към по-новите машинки. Защо не OPC :icon_redface:
Отговори

Vilik снимка Vilik 23 юли 2007 - 18:16

3 лева да го направят бензина :icon_redface: :flag:

добре беше срещата да,като върхова точка мисля,че можем д отбележим момента в които Боян отиде да набие детето си :icon_redface:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg