Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Сервиз за ауспуси в Дървеница

javor_bg снимка javor_bg 21 октомври 2010 - 22:48

Здравейте, колеги. За съжаление въпреки че нямам желание трябва да се включа в тази тема за да научите за още един некадърник. Сервизът за ауспуси е в Дървеница. Намира се на бул. Климент Охридски след сфетофара на 280 за УНСС и точно на разклона за Младост, където е острия завой на автобус 88.

Карам си аз сутринта за работа. На едно място дадох малко повече газ и ми се откачи тръбата за ауспуха. Направо се откъсна тръбата преди средното гърне. На другия ден бях на погребение. Колата ми трябваше. Мърдане в тая ситуация нямаше отвсекъде..... Закъснявах за работа и трябваше да взимам таксита и т.н. Просто се сетих, че там правиха ауспуси. Не беше много далече от работата. Отидох при човека в сервиза и той ми даде цена от 170 лева за работа и за слагане на двете гърнета. Може би цената беше с 30-40 лв по ниска от обикновеното и се зарадвах. Изглеждаха читави гърнетата в сервиза. Направи я за 20 минути. Смени двете гърнета. Оставих 170 лева. Преди това бях ходил в Крафт и там ми бяха сложили резонатор и ми бяха сменяли мека връзка. Майстора ми вика че резонаторното гърне било абсолютно безмислено и че трябвало да сложа катализатор. Катализатор при него бил 300 лв. Запалих колата и абсолютно веднага установих, че звука на колата беше друг. Имаше пърпорене с новите гърнета. Чуваше се в купето, особено на задната седалка. Та нещата са няколко. Първо кофти гърнетата, които тоя човек сложи на мойта кола, второ че ми пробутва катализатор за 300 лева, който кой знае какъв боклук е и трето ме лъже че без катализатор лампата на чек енджина щяла да не спира да свети. Аз само изчистих грешката и лампата спря. Никога не ходя по случайни сервизи, обаче ето веднъж направих изключение и попаднах на поредния некадърник.....
Отговори

fanatic снимка fanatic 21 октомври 2010 - 22:56

За тва кара Ягуар този мизерник... а винаги има коли при него...
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 04 декември 2010 - 23:31

Ами колега защо не се върна в Крафт?Все пак разликата в разстоянието е не повече от 15 мин в час пик дори.Аз лично се познавам със Стефан от Крафт,много е точен,просто е трябвало да идеш до там.А сега и въпросното място...понеже в момента търся гурне и аз и реших да се отбия до тези яуспуси дето викаш,попитах,отговора беше толкова уклончив,а ми предлагаха самоделка за 350!!! WTF!!! За 600лв си взимам готово гърне Ирмшер...Просто запалих с 270 и не се обърнах дори :mhihi:
Мнението беше редактирано от Berta_z18xe: 04 декември 2010 - 23:32
Отговори

Stenli_ снимка Stenli_ 05 декември 2010 - 05:29

Монтьора там да не е един говорящ развален български? На мен ми искаше 80 кинта да ми замени катализатора с тръба в същия сервиз.. :mhihi:
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 05 декември 2010 - 12:19

 Stenli_, на 05 Dec 2010, 5:29, каза:

Монтьора там да не е един говорящ развален български? На мен ми искаше 80 кинта да ми замени катализатора с тръба в същия сервиз.. :mhihi:


На повечето места ти дават пари и ти сменят катализатора. А този ще е бахти тариката явно.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg