Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална Среща 2008

Тази тема е заключена

tarikataaaa снимка tarikataaaa 30 април 2008 - 22:16

Айде де, дайте нещо конкректно.Ще направя плакати и ще разлепя.Ще се подкараме поне 10-15 коли.

Екипа къде стеееее?
Отговори

Stakity снимка Stakity 30 април 2008 - 22:31

Пишете и мене.
Надявам се до тогава да съм издаржал изпите и да се домакна с една стара машина
да и изпиля малко гумите
Отговори

parshev снимка parshev 30 април 2008 - 23:23

Аз се надъхах вече... Гледам и от моя град има някой може ще гледам да дойда стига да не съм на работа... Зарибен съм :) :unsure:
Отговори

Мишо снимка Мишо 01 май 2008 - 00:01

 ruci, на Apr 30 2008, 06:02 PM, каза:

Абе хора 7 страници писане и нищо конкретно :unsure: .Всеки вика даите дата -етови дата,28 и 29 юни /произволно избрана от мен/на Калояново.Аиде сега да ви видим какво правим с организацията. :knee:


Колегата хубаво е дал линка на 5-та страница с графика на Калояново ама кой да гледа...
Пускам го пак:
http://www.dracon.bg/new/index.php?option=...=view&id=88
Или с две думи
28-29.06.2008 - Национален тунинг фест.

Допускам че колегата който направи предложението не е чел цялата тема и ей така реши да въдвори ред, ама факта че още 10 човека потвърдиха след него за тая дата говори достатъчно ясно накъде отива темата :kuku Общо взето май най-добре модератор да я затвори докато се вземе някакво решение, че така може да отпере 30 страници само с предложения :knee:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 01 май 2008 - 10:09

 Мишо, на May 1 2008, 01:01 AM, каза:

Общо взето май най-добре модератор да я затвори докато се вземе някакво решение, че така може да отпере 30 страници само с предложения :unsure:


Така е . . .
Отговори

Brix снимка Brix 01 май 2008 - 21:38

И преди някой модератор да затвори тая тема ако може да чуете и моето мнение. Щом ще е национална среща нека да бъде в центъра на България. Например Габрово или Велико Търново. Съгласен съм с мнението на Оги, който правилно каза, че едно конкретно предложение е по-стойностно от безкрайните бръщолевици. Затова аз ще отправя едно конкретно предложение - Габрово - Узана. Предполагам, че има колеги от Габрово. Манастири, етнография - можем да отидем и да съчетаем културните мероприятия с купона и веселието.

Живи и здрави.
Отговори

Tank снимка Tank 02 май 2008 - 09:15

 Brix, на May 1 2008, 10:38 PM, каза:

И преди някой модератор да затвори тая тема ако може да чуете и моето мнение. Щом ще е национална среща нека да бъде в центъра на България. Например Габрово или Велико Търново. Съгласен съм с мнението на Оги, който правилно каза, че едно конкретно предложение е по-стойностно от безкрайните бръщолевици. Затова аз ще отправя едно конкретно предложение - Габрово - Узана. Предполагам, че има колеги от Габрово. Манастири, етнография - можем да отидем и да съчетаем културните мероприятия с купона и веселието.

Живи и здрави.


Най-справедливо е да е в центъра на България. Узана - Габровско е хубаво,лятото в балкана не като в Пловдив- 45градуса,а пистата в с.Междени е само на 15минути. Няма да се съобразяваме със други клубове и мероприятия за датата, освен това ще пропуснем момента с 2000лв наем на пистата на ден,входове 5-6лв и други.
:unsure:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 02 май 2008 - 12:24

Няма да има национален събор 2008, сигурно и 2009...защото сме твърде далече от тази http://www.bmwpower-bg.net/ организация, единство и т.н.

Знам, че истината боли но...

Много труд и упоритост е необходима и не само от страна на организатори и модератори, а и от страна на потребители, спонсори...

П.П. да го направим в Албания... извън страната е и няма да има коментари от рода на "защо в Пловдив, а не в Габрово, Варна и прочее"...

Весели празници!
:unsure:
Отговори

Grand Sport Injection 16V снимка Grand Sport Injection 16V 03 май 2008 - 19:10

днес присъствах на бмв-събора и трябва да ви споделя, че мразя от дъното на душата си бмв ,но имат невероятна организация да не говорим колко коли и колко народ се изсипа...... ще се радвам много и ние да имаме подобен събор, въпреки че силно се съмнявам
Отговори

Emporio снимка Emporio 03 май 2008 - 19:43

баххх 8 страници,само празни приказки...напредва добре темата :unsure:
защо постоянно се сравнявате с другите форуми,много ми е чудно на мен??!?!?!?
БМВ били напред, БМВ незнам си ко! Ама голфаджийте и те еди какво си.........!!!!!!!!

стига сте гледали в чуждите чинии ве хора..... еди кой си коя марка мразел и т.н аз не мразя нито голфетата,нито бмв-тата нито италианките...... нека спрем тези работи!

Пишете национална среща...ами да я правим..... ей ви една идея Узана...на еди коя си дата...

какво ако няма спонсори,ако няма реклама,ако няма еди какво си....досега сме се събирали на няколко места из БГ и винаги е било забавно..... има време и за 'комерсиални срещи'

Защо не се пробва варианта да се каже мястото,което Узана смятам за най подходящо и да се види какво ще се получи,винаги има някакво начало макар и скромно да е ,като това!

Срещата я правим за нас,а не за чуждите хора,то ако чакаме да е всичко както при другите,никога няма да се съберем.....та в крайна сметка ако се съберем 30-40-50 човека,какво лошо ли ще ни е !!! пак ще се забавляваме,както винаги (някои хора знаят за какво става дума:)))))

Направете теамата важна, напишете една дата, вдигнете я горе и вижте колко хора ще кажат ДА...
Отговори

filipov75 снимка filipov75 03 май 2008 - 20:41

 Emporio, на May 3 2008, 08:43 PM, каза:

баххх 8 страници,само празни приказки...напредва добре темата :unsure:
защо постоянно се сравнявате с другите форуми,много ми е чудно на мен??!?!?!?
БМВ били напред, БМВ незнам си ко! Ама голфаджийте и те еди какво си.........!!!!!!!!

стига сте гледали в чуждите чинии ве хора..... еди кой си коя марка мразел и т.н аз не мразя нито голфетата,нито бмв-тата нито италианките...... нека спрем тези работи!

Пишете национална среща...ами да я правим..... ей ви една идея Узана...на еди коя си дата...

какво ако няма спонсори,ако няма реклама,ако няма еди какво си....досега сме се събирали на няколко места из БГ и винаги е било забавно..... има време и за 'комерсиални срещи'

Защо не се пробва варианта да се каже мястото,което Узана смятам за най подходящо и да се види какво ще се получи,винаги има някакво начало макар и скромно да е ,като това!

Срещата я правим за нас,а не за чуждите хора,то ако чакаме да е всичко както при другите,никога няма да се съберем.....та в крайна сметка ако се съберем 30-40-50 човека,какво лошо ли ще ни е !!! пак ще се забавляваме,както винаги (някои хора знаят за какво става дума:)))))

Направете теамата важна, напишете една дата, вдигнете я горе и вижте колко хора ще кажат ДА...

Мноооооооого точно изказване.До консенсус с 5000 човека никога няма да се стигне.Който дойде дойде,който не здраве да е.
Отговори

Владко снимка Владко 03 май 2008 - 20:54

Май проблема е в тва, че никой не иска да се наеме да каже място или дата, понеже след това 32425 други ще се изсипят да недоволстват. Макар че явно има хора които дават идей, важното е ся и да ги приемем ;D Аз лично съм ЗА идеята Узана, макар че нито съм ходил там даже не знам къде се намира важното е да се определи място няма какво толкова да избираме, ако не е перфектно- ми ОК догодина ще е другаде. Ся тряя и някой по-отговорен да пусне един пост с произволна дата и мястото с голям, удебелен, подчертан, оцветен и т.н. шрифт :unsure: така че всеки да го види. Специално за датата, мислех да напиша че ще е по-добре да е към края на лятото, за да има време да се доизмисли, но в повечето случаи прекаленото доизмисляне най-накрая води до провал на идеята ;D Така че нека е по-скоро, юни, примерно 14 и 15. Ето тва е моето предложение, 13 юни пътуваме, 14 и 15 е срещата, 16-ти пак пътуваме. Малко е скромно- като за първи път толкос. Мястото- Узана, някои ако даде карта още по-добре :)
Отговори

ickko снимка ickko 03 май 2008 - 21:42

 Grand Sport Injection 16V, на May 3 2008, 08:10 PM, каза:

днес присъствах на бмв-събора и трябва да ви споделя, че мразя от дъното на душата си бмв ,но имат невероятна организация да не говорим колко коли и колко народ се изсипа...... ще се радвам много и ние да имаме подобен събор, въпреки че силно се съмнявам


И аз днес се разходих с Астрич до БМВ събора и верно беше нек'ва уникална лудница :knee:
Имаше (да не кажа голяма дума) 2000 коли... Но няма смисъл да се сравняваме с другите клубове, според мен мястото е подходящо за подобно мероприятие, пък и си мисля, че не е необходимо и ние да се гъчкаме така, но едно 1/3 от тоя народ където се изсипа днес в Калояново би било много,много добре да се посъберем...

На мен лично ми е все тая къде е (Калояново за Софиянци иначе ни е доста удобно), но е малко излишно ако няма да се въртят обиколки, защото определено за драг НЕ става (най-накрая лично се убедих)... става всъщност но за малолитражки като мойта и най-много за някоя маааалко по-бърза др. атмосферка... Днес го доказаха БМВ-тата. Една турбинирана Е30-ка не успя да спре след финала - та през тревата, през оградата.. е*а си мамата :unsure:

Та примерно да се дадат още 2 предложения по-интересни ... тип Междене(и) и т.н и нали има мод, админ и т.н екип - те да вземат някакво що-годе единодушно решение и който му изнася да идва, който не му изнася да си седи вкъщи и така... то угодия за сите нема как :knee:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 03 май 2008 - 21:46

 ickko, на May 3 2008, 10:42 PM, каза:

..........................

Аз те чакам на Банско ти на БМВ събор ми ходиш.....Утре дай да заформиме нещо!
Отговори

Grand Sport Injection 16V снимка Grand Sport Injection 16V 03 май 2008 - 23:14

на мен също не ми е проблем датата часа и мястото на срещата важното е да я има...... едно предложение от мен КАЛОЯНОВО мисля че е идеално (това е лично мое мнение и не се налагам...)
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 03 май 2008 - 23:19

сега малко ще отговоря тука... за да се получи нещо като дискусия

 Emporio, на May 3 2008, 08:43 PM, каза:

баххх 8 страници,само празни приказки...напредва добре темата :whistle:


не се учудваш колега нали.. то на никой не му е чудно вече

 Emporio, на May 3 2008, 08:43 PM, каза:

защо постоянно се сравнявате с другите форуми,много ми е чудно на мен??!?!?!?
БМВ били напред, БМВ незнам си ко! Ама голфаджийте и те еди какво си.........!!!!!!!!

стига сте гледали в чуждите чинии ве хора..... еди кой си коя марка мразел и т.н аз не мразя нито голфетата,нито бмв-тата нито италианките...... нека спрем тези работи!


никой никого не мрази, даже напротив. днес на събора на БМВ тайно ме беше яд. яд че ние никога няма да направим подобно нещо, като организация, като публика...
и защо да не гледаме другите колеги по форумите, нали трябва да черпим опит от някъде и поради това, че нямаме НИКАКЪВ такъв, ще гледаме другите. по-лошо ще гледаме и ще завиждаме, защото ако някой беше днес на калояново, найстина би завидял на това, което направиха бмв-истите.

 Emporio, на May 3 2008, 08:43 PM, каза:

Пишете национална среща...ами да я правим..... ей ви една идея Узана...на еди коя си дата...
какво ако няма спонсори,ако няма реклама,ако няма еди какво си....досега сме се събирали на няколко места из БГ и винаги е било забавно..... има време и за 'комерсиални срещи'


защото колега, без наличието на такива ще е просто пордената среща, на която ще има 20, 30 автомобила... както ги има всяка седмица по градовете в страната на седмичните сбирки. а нали ИДЕЯТА е за НАЦИОНАЛНА СРЕЩА... т.е. нещо организирано... защото като се съберете ти, пенчо, генчо и миленчо, това не прави национална среща, нали така

 Emporio, на May 3 2008, 08:43 PM, каза:

Защо не се пробва варианта да се каже мястото,което Узана смятам за най подходящо и да се види какво ще се получи,винаги има някакво начало макар и скромно да е ,като това!


защото никой все ощи няма "гащите" да каже събираме се тук и тук, само се подпитваме и си подхвърляме предложения, а така няма да стане. скромни срещи се правят всяка седмица и по веднъж в годината малко по голяма и така от четери години. доста сме скромни не мислиш ли?

и докъто сечудим дали Узана (където и да е това) калояново, стара загора или Бог знае още, къде да се съберем,
ще се виждаме на Форд, Пежо и ФВ съборите... лека вечер :beer:
Отговори

kaka снимка kaka 04 май 2008 - 02:01

Не трябва да има анкети и прочие, защото ще се получи като всички предишни пъти. Всеки дава идеи, мнения и акъл и става манджа с грозде - не може да се намери смисленото сред многото "Аз идвам", "А що не там", "Айде давайте да го правим" и "Нищо няма да стане и тоя път". А с тия препратки към форума на БМВ е адски дразнещо! И това е една от причините, поради които ще заключа темата.

Управлението на клуба ще реши кога, къде и как е най-добре и най-изгодно на този етап от развитието му да се организира това събитие, и който иска - да идва. Демокрация - ок, ама демокрацията се осъществява чрез парламент. При нас изборите протекоха и сенаторите са избрани. Сега е ред да се докаже, че волята народна е била мъдра. Надявам се, че ще успеете да разберете какво имам предвид с горните редове.

Набелязали сме задачите и последователността на изпълнението им. За всяка от тях ще има отговорник, за да не се получи някакво недоразумение, недомислица или излишно повторение на вече свършени неща (примерно). Ентусиасти има много, но опита сочи, че не става само с доброто желание на всички.

Ще бъдете своевременно информирани за развитието на нещата.
Отговори

Brix снимка Brix 07 май 2008 - 22:52

Понеже някои хора с ранг са решили да прекъснат дискусиите относно националната среща 2008 реших да се направя на идиот. Колко съм безстрашен, а?

Четох доста темата за среща 2008.

Хора! Колеги. Аз лично не смятам, че национална среща значи да си мерим пишките на тая или оная писта. И е тъпо да синхронизираме една такава среща с някоя друга сбирка на друг клуб. Като на БМВ например. Направо ме е срам. Идеята е съвсем друга според мен. Нима за вас е най-важното мястото на срещата да е близо до някое право шосе, където ще се правят гонки. Това ли е смисълът? Това среща ли е или едно глупаво пишкомерене. Една национална среща означава да се видим, да си подадем ръце, да разговаряме за нашите коли, да обсъждаме преживелици, просто да бъдем заедно, да се сприятелим още повече. Да бъдем една общност. Няма значение дали караш някоя V6 Вектра, Корсичка или стара Аскона. Ще ме извинявате, колеги, но аз не виждам сплотеност. Виждам едни хора, които пишат алабализми без да си вярват, ей така за спорта. Глупости изръсени в този форум. Прощавайте за едрите приказки, но направо се чудя как една от най-разпространените автомобилни марки може да има форум в който няма капка организация за националните срещи. Има администрация, един куп модератори и соксан докус акълии, и в темата за национална среща 2008 чета отвеяни постове. Без конкретни ангажименти, без истинска нагласа за среща. Бръщолевици. Засрамете се.



Нека направим една среща 2008. Такава, която да запомним.
Отговори

Stakity снимка Stakity 07 май 2008 - 23:00

:beer: :61: :beer: :whistle: :61: :beer: :beer: Евала колега имаш 1 черпане от мене за това мнение
за което си наистина прав :)
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 07 май 2008 - 23:10

Относно пишкомеренето, не съм съвсем съгласен...
Все пак има колеги от форума, които са хвърлили доста труд и желание, да не
говорим за средства и време, за да си ъпгрейднат колиците, да направят нещо
по-интересно и забележително.
Аз например с удоволствие бих изпробвал някоя Вектра турбо или В6, па макар
и само да ме повозят, също и калибра, корса.
Какво пречи пистата на срещата, нека има възможност за желаещите да усетят
малко адреналин, пък останалите ще се порадваме на изпълнението :whistle:
А иначе колко му е организацията - отиваш, запазваш 200-300 места в няколко хотела,
плащаш 2-3 хил. лева пистата и готово, обявяваш датата и готово... само остава леката
подробност да се запишат хората и да се съберат от всеки необходимите средства.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg