Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Музикална система ASTRA H

K.Ivanov снимка K.Ivanov 30 март 2015 - 22:07

Здравейте, колеги. Имам Астра Х, която е поръчана без музикална система, за да се използва място за касов апарат за такси. Сега въпроса ми е мога ли да сложа оригинално CD и мога ли да наблюдавам какво правя с него. Дисплея е малък с 2 реда за дата, час и температура.
Отговори

Жоро снимка Жоро 31 март 2015 - 08:11

Здравей,
това, че нямаш касетофон, според мен не значи, че нямаш инсталация. Би трябвало като махнеш лавицата отзад да е окабелено. Предполагам нямаш и колони, но и до тях трябва да има инсталация. След поставянето на касетофона и синхронизирането му (женене) с дисплея, на един от редовете ще се появи и инфо от него. Не очаквай чудеса! Касетофоните на Опел не са много умни. Няма даже и скала за намаляване/увеличаване...

Излиза инфо за станцията или име на песен, което ако е много дълго, пак не можеш да прочетеш, защото просто не се визуализира...


Публикувано изображение
Отговори

K.Ivanov снимка K.Ivanov 31 март 2015 - 22:14

По-добрия вариант за мен е да си сложа отделно CD, което имам, но какво да правя с дупката която остава в конзолата...много е грозно. Не мога да намеря капак за нея или някаква жабка. Ако някой продава или знае къде се продават, ще съм благодарен да науча.
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 април 2015 - 08:35

 K.Ivanov, на 30 март 2015 - 22:07, каза:

...мога ли да сложа оригинално CD...


 K.Ivanov, на 31 март 2015 - 22:14, каза:

По-добрия вариант за мен е да си сложа отделно CD


Чакай, че почнах да се обърквам :)
Не искам да те обидя, но според мен въобще не си търсил...
Аз отворих два сайта и намерих даже и различни цветове, спрямо таблото :)

Моята връзка

Моята връзка
Отговори

K.Ivanov снимка K.Ivanov 01 април 2015 - 23:11

 Жоро, на 01 април 2015 - 08:35, каза:

Чакай, че почнах да се обърквам :)
Не искам да те обидя, но според мен въобще не си търсил...
Аз отворих два сайта и намерих даже и различни цветове, спрямо таблото :)

Моята връзка

Моята връзка


Колега, честно казано не съм на "ти" с автомобилите, особено с интериора. Търсил съм под всякакви критерии в гугъл, но истината е, че нямах никаква представа, че се казва "адаптор". Не съм наясно с понятията в автомобилите. И не претендирам за познания в тази област, така че не ме обиждаш, напротив, благодаря за помоща. Много ми е ползено.
Отговори

K.Ivanov снимка K.Ivanov 01 април 2015 - 23:22

П.П Предлагам идея да се направи раздел или тема в раздела за сервизи и магазини, където да оставяме линкове към сайтове и магазини с кратко пояснение какво може да се намери там. Ще е полезно за хора като мен, които не знаят какво къде да търсят.
Отговори

galintonchev снимка galintonchev 02 април 2015 - 09:50

В почти всеки един магазин на Технополис където има монтажен кар аудио център ще намериш такъв адаптор.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg