Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Свързване на аларма

crazy_boy снимка crazy_boy 08 януари 2007 - 16:24

Значи искам даси сложа аларма на колата която да управлява и централното че тя е с някаква заводска и адски много ме дразни та ако може някой дами каже как да я свържа или пък да дадете някаква схема.Благодаря предварително
Отговори

batko32 снимка batko32 08 януари 2007 - 16:52

crazy_boy, на Jan 8 2007, 04:24 PM, каза:

Значи искам даси сложа аларма на колата която да управлява и централното че тя е  с някаква заводска и адски много ме дразни та ако може някой дами каже как да я свържа или пък да дадете някаква схема.Благодаря предварително
 

А каква аларма искаш да сложиш ????
Иначе.....свързваш някакви жици от някаквата аларма на някакво място и готово :flag:
Отговори

crazy_boy снимка crazy_boy 08 януари 2007 - 18:41

ми някаква обиикновена която дами оправлява централното и при отжаране на багайник и жрати дасе задеистжа нещо такова
Отговори

niki_ivanov снимка niki_ivanov 08 януари 2007 - 18:51

Първо си купи алармата (може и по интернет), но задължително искай и книжката към нея, не само схемата на свързване. Там е описано кое към какъв датчик, консуматор или източник на напрежение се връзва.
Отговори

peterl снимка peterl 08 януари 2007 - 19:07

В "Илиенци" започват от 25~30 лв.Ако имаш някои познат от СФ...Иначе при свързването не виждам нищо сложно.Аз моита(MAK) като е слагах използвах дунапрен като подложка за да не се включва от наи-лекото чукване
Успех!
Отговори

crazy_boy снимка crazy_boy 08 януари 2007 - 21:18

оки мерси мн пи4ове
Отговори

batko32 снимка batko32 08 януари 2007 - 22:46

crazy_boy, на Jan 8 2007, 09:18 PM, каза:

оки мерси мн пи4ове
 
.................то ......няма какво да сме помогнали много ама поне съвет. Не си взимай SUN1 "М100 или М1000 никога........нямаш си на представа в какво ще се забъркаш :)
Отговори

Duke_BG снимка Duke_BG 09 януари 2007 - 09:57

batko32, на Jan 8 2007, 10:46 PM, каза:

crazy_boy, на Jan 8 2007, 09:18 PM, каза:

оки мерси мн пи4ове
 
.................то ......няма какво да сме помогнали много ама поне съвет. Не си взимай SUN1 "М100 или М1000 никога........нямаш си на представа в какво ще се забъркаш :)
 


бате, аз съм със Huge SUN I (може и да не е като този SUN - правена е в тайван ) и досега не съм имал абсолютно никакъв проблем по-скоро бих му препоръчал да не взема МАК, че какви ли не проблеми имат хората с тях
Търси Тайванско производство

Сайта им
Отговори

crazy_boy снимка crazy_boy 09 януари 2007 - 23:59

оки мерси се пак но няма да е лошо дами препоръчате някаква аларма дане е мн скъпа се пак щеви бъда благодарен
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 11 януари 2007 - 10:45

В Димитровград има един пич който продава само аларми и в Неделя е на пазара аз съм сложил доста аларми купени от него и оплаквания няма но естествено не вземам най-големите боклуци. Значи има едни Tiger и Eagle който са идентични и не са лоши добре се държат мисля че са около 40лв. има една малко по-скъпа Millenium даже има и имобилайзер, тя също е доста добра цената е 50лв. Ако те интересува мога да ти дам телефона на човека, ще ти я прати по куриер.
Отговори

dera снимка dera 03 март 2007 - 13:30

Май малко късничко но и аз съм за SUN І , старата ми барака е с такава от две години и си работи без проблем. :wall:
Отговори

master снимка master 05 март 2007 - 22:40

А на някого попадала ли му е схема на тая аларма , че ми се въртят едни идеи :doh:
SUN1 е върхът :bishop: :61:
Отговори

Duke_BG снимка Duke_BG 07 март 2007 - 15:10

master, на Mar 5 2007, 10:40 PM, каза:

А на някого попадала ли му е схема на тая аларма , че ми се въртят едни идеи  :61:
SUN1 е върхът  :bishop:  :doh:
 


най горе има бодната една тема "интересни ел схеми" там има линк към руски сайт с доста инфо за аларми
Отговори

zmiori снимка zmiori 07 март 2007 - 17:12

я несе занимаваите с глупости ами отворете саита на БСМ/BSM/ български производител са имат сумати аларми и ефтини и скъпи каквито ти душа сака само че купуваите по 2 или повече броики за щото цената пада с почти 45%. токущо си сложих тяхна има всички екстри даже и излишни само за 58 лева. има и опция да вдига джамовете при включване има си и отделен бутон да вдига прозорците само направо е огън. И са с гаранция 3 години.

www.bsm-bg.com/
предлагат и газови инжекциони собствено производство.

ако искате да видите цените се появява име и парола.

име /USER/
parola /bsm1718bg/
пробваите и ще видите има описания, нструкции и схеми.
Отговори

skakaletca снимка skakaletca 08 март 2007 - 22:32

zmiori, на Mar 7 2007, 05:12 PM, каза:

я несе занимаваите с глупости ами отворете саита на БСМ/BSM/  български производител са имат сумати аларми и ефтини и скъпи каквито ти душа сака само че купуваите по 2 или повече броики за щото цената пада с почти 45%. токущо си сложих тяхна има всички екстри даже и излишни само за 58 лева. има и опция да вдига джамовете при включване има си и отделен бутон да вдига прозорците само направо е огън. И са с гаранция 3 години.

www.bsm-bg.com/
  предлагат и газови инжекциони собствено производство.

ако искате да видите цените се появява име и парола.

име /USER/
parola /bsm1718bg/
пробваите и ще видите има описания, нструкции и схеми.
 

паролката нестава май , а има ли колега който да кара с такъв газов инжекцион
Отговори

dera снимка dera 09 март 2007 - 09:08

Чувам, че тези аларми наше производство нещо неструват.
Както се казва - всичко родно е негодно. Ще ти пратя схемичката на Sun І,
само да я намеря. :bishop: :doh: :61:
Наистина нестава тази паролка :61:
Отговори

master снимка master 13 март 2007 - 09:20

Duke_BG, на Mar 7 2007, 03:10 PM, каза:

master, на Mar 5 2007, 10:40 PM, каза:

А на някого попадала ли му е схема на тая аларма , че ми се въртят едни идеи  :thu:
SUN1 е върхът  :thu:  :thu:
 


най горе има бодната една тема "интересни ел схеми" там има линк към руски сайт с доста инфо за аларми
 


да , благодаря - само да не стане грешка :thu: требва ми схема на самата аларма / демек устройството и / а не схема на свързване :)
Отговори

stefanvarna снимка stefanvarna 15 март 2007 - 09:22

dera, на Mar 9 2007, 09:08 AM, каза:

Чувам, че тези аларми наше производство нещо неструват.
Както се казва - всичко родно е негодно. Ще ти пратя схемичката на Sun І,
само да я намеря. :col01cop:  :col01cop:  :wall:
Наистина нестава тази паролка  :col01cop:
 

Само така си чул.Смяташ че Сън 1 е по годна ли?Занимавам се с монтаж на алармени системи от 7 години и смея да твърдя че кадърно монтирана българска аларма работи по добре от която и да е тайванска.
Отговори

jujoracing снимка jujoracing 12 октомври 2007 - 22:01

Бихте ли ми дали схемата на автоалармена система MILLENIUM MP5 много ми е спешно. благодаря
Отговори

mario_87 снимка mario_87 02 септември 2013 - 18:59

Имам един проблем алармата ми не иска да работи т.е. заключвам я с централното отключвам я с ключа и вместо да писка алармата ми писка предупредително едно такова някой може ли да ми помогне ???? колата ми е корса б 1.6 16в
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg