Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett

Слънцето И Таблото На Кадета

bairon снимка bairon 25 май 2006 - 14:47

здравейте, маниаци! на скоро се регистрирах в този як сайт и много се кефя като ви гледам как си помагате...БРАВО!!!
от скоро пък си купих опел кадет 1.6i 89г. я 2 врати от зет ми и искам да си я пазя и грижа за нея. притеснява ме слънцето....кажете с какъв добър препарат да намажа таблото пък и отвънр за да не се увреждат.
Отговори

Гостkillerche_* 25 май 2006 - 22:00

bairon, на May 25 2006, 02:47 PM, каза:

здравейте, маниаци! на скоро се регистрирах в този як сайт и много се кефя като ви гледам как си помагате...БРАВО!!!
от скоро пък си купих опел кадет 1.6i 89г. я 2 врати от зет ми и искам да си я пазя и грижа за нея. притеснява ме слънцето....кажете с какъв добър препарат да намажа таблото пък и отвънр за да не се увреждат.
 



аз мойто го пръскам със спрей за табло и след това го минавам с гъбичка за обувки(тея дето са напоени там с нещо си деда знам какво), а против слънце най-добре си купи сенник за предно стъкло, отвън една паста и тва е. :helpsmilie:
Отговори

ГостAmbarev_* 25 май 2006 - 22:12

течен парафин му е майката :helpsmilie:
Отговори

Гостkillerche_* 26 май 2006 - 01:08

Ambarev, на May 25 2006, 10:12 PM, каза:

течен парафин му е майката  :helpsmilie:
 



аха става много яко :19a: до момента в който не почнеш да караш на слънце. таблото ти се отразява на предното стъкло и нищо не виждаш :19a:
иначе е много лъскаво
Отговори

gradev снимка gradev 10 юли 2006 - 23:58

Сух парцал - пет години така го карам
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg