Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Izmamnici v foruma

Тази тема е заключена

marlio снимка marlio 19 юли 2011 - 08:19

Здравейте колеги. Този потребител sas6o ме излъга с една помпа за вектра б и сега се крие от мен и не иска да ми връща парите. Ситуацията е следната: Тои е от софия аз съм от бургас.Изгоря ми помпата за бензин а тои имаше такава от астра същата е моята е от чехия на бош неговата от франция пак на бош. Когато я купих от него за 40 лв. по еконт и тя пристигна отидох в сервиза където съм оставил колата за да сложим купената помпа нос е оказа , че дори не работи. Моята помпа като я чукнат леко с ръка и тръгва а неговата след същата процедура неиска и да си помисли да тръгва. След като му казах , че помпата му неработи и искам да му я върна защото тя не ми върши работа той ми каза , че от каде да бил сигурен ,че няма да го излъжа и да му пратя развалена помпа и , че нямала да бъде неговата. Първо той ако не си познава помпата значи е наква от някой морга и буквално ме е излъгал.

Сега този човек се крие от мен изключи си телефона и отказва да ми ърне парите.


Моля помогнете ако можете... Просто не искам да правя нещата сложни за него, защото мога да го направя......



sas6o е измамник не се връзвайте на същия номер с него ...................
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 19 юли 2011 - 08:30

Нещо много зачестиха тези случаи в последно време :fire:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 19 юли 2011 - 09:09

Колега, преди да започнеш да се оплакваш защо не се помъчи поне заглавието да напишеш на официалният език на тази страна.

Темата ще ти бъде затворена, а ти може да пуснеш друга. Все още ми е непонятно какво толкова красиво има в това да се пише на маймуница, а не на родната ни азбука. Има доста форуми извън пределите на България където може да си пишеш на воля на маймуница. Във Опел Клуб България е забранено.
Радвай се че няма да отнесеш и наказание....


П.С Сега видях че дори град Бургас си написал със малка буква........трагедия
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg