Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с чистачките

PlamenGB снимка PlamenGB 05 април 2010 - 13:19

От няколко седмици имам проблем с чистачките все едно моторчето няма мощност стига чистачката в горно положение и моторчето много трудно я връща надолу или изобщо не го прави.

Ако може да ми дадете някакви насоки какво може да е...

На мен ми идва на акъл само проблем с моторчетата и ако никой не се е сблъсквал с нещо подобно директно тях ще сменям.
Отговори

CH_M снимка CH_M 21 април 2010 - 10:13

http://www.opelclub-...showtopic=70954 що не прочете тая тема и да видиш че симптомите са сходни и какво сме го посъветвали колегата да провери ?
Отговори

acho снимка acho 21 април 2010 - 10:23

 PlamenGB, на 05 Apr 2010, 14:19, каза:

От няколко седмици имам проблем с чистачките все едно моторчето няма мощност стига чистачката в горно положение и моторчето много трудно я връща надолу или изобщо не го прави.

Ако може да ми дадете някакви насоки какво може да е...

На мен ми идва на акъл само проблем с моторчетата и ако никой не се е сблъсквал с нещо подобно директно тях ще сменям.


Здравей,аз имах същия проблем на Зафирата и след разглобяване,губене на време,проверяване едно по едно ,напръсках с ВД-40 главината на чистачките отвън и ги пуснах да въртят.Проблема започна да се отсранява,продължих да пръскам и всичко се оправи.И сега от време на време ги пръскам защото се забавят и си решавам проблема.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg