Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

Търся си 17"-ки за GTC-то

Zygot снимка Zygot 27 февруари 2008 - 23:20

Познат има черно гтс с 18" така ,че слагай 17" и не му мисли.
Отговори

slayerbg снимка slayerbg 28 февруари 2008 - 00:15

Спред мене пред последните оз-ки ще ти седят най-добре понеже лъча не завършва и така джантата изглежда по-голяма особенно ако отгоре гумите са със малък профил - друг е въпроса,че просто тва са ми едни от любимите джанти :dummy:
Отговори

msi200 снимка msi200 28 февруари 2008 - 00:15

Разликата във возията между 16 и 17 не е голяма.

Аз досега 17-ките не съм ги кривил, ама от 16-ките зимата изкривих 1 леко.

Обаче има много голяма разлика при поведението по завои. С 16 колата се накланя много повече в завоите, или поне такова е субективното усещане. Ако караш често по завои, по-нископрофилната гума е по-добре.

Външен вид не споменавам, щото не ме ебе. Има 16-ки дето стоят по-добре от някои 17-ки.

Ама ти си преценяваш. Верно 4 бона за джанти + гуми е прекалено.
Отговори

O-Z снимка O-Z 28 февруари 2008 - 09:28

 Maverick, на Feb 27 2008, 05:42 PM, каза:

Ще ви помолия на OZ специално ако може да проверите по Софията какво има защото в Пловдив е трагедия пълна. Съптветно и цени ако може да ми посочите че ми писна на дядовия да карам при 24 градуса Michelin PA3-то!!!!! :dummy:


При всички положения има повече модели. Ако се замисляш сериозно за ОЗ ките мога да мина през ауто груп и да видя с твоя размер какво имат. И да няма в момента, аз като взимах моите ми казаха че имат доставка всеки месец, така че може и да се поръча...дай точни цифри само...ако си сериозен може и от София Ауто да се вземат с неква отстъпка принципно...
Отговори

pepifness снимка pepifness 29 февруари 2008 - 00:59

Какви са цените на посочените джанти?
Ще купувам и аз скоро време май ,но ще си продължа със 16" ,че на 17" ми идва леко дебеличко ,пък и в Potenza-та има оше животец :dummy:
Отговори

lubbaka снимка lubbaka 29 февруари 2008 - 08:21

колега, ако мен питаш бих сложил третата поред джанта.
само ми позволи да не се съглася, че джантите не правят колата...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg