Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra A

Vectra A - Парно / Климатик

Sempai снимка Sempai 30 декември 2009 - 01:57

Колега и аз като теб ще взема да го сменя, че голяма полза от продухването....НЯМА :fire: Да минат празниците и си купувам едно ново и го сменям, че от цялото това продухване единственото което стана е че почна да ми губи антифриз (ама дали от самото парно или от някой маркуч....така и не мога да разбера). Като го сменя ще се разбере! С един куршум два заека :fire:

Желая на всички весело посрещане на Нова Година и дано да е много по-добра от тази !!! :fire: =@ =@

Наздраве на всички =@
Отговори

ГЕДРА снимка ГЕДРА 06 февруари 2010 - 15:42

КОлега и аз имам подобен проблем с астрата и вчера го пуснах за мнения. Никой не се е обаждал, а ти твоя проблем реши ли го?
Отговори

slavyanbg снимка slavyanbg 06 февруари 2010 - 16:19

 ГЕДРА, на 06 Feb 2010, 15:42, каза:

КОлега и аз имам подобен проблем с астрата и вчера го пуснах за мнения. Никой не се е обаждал, а ти твоя проблем реши ли го?



Ще следя темата с интерес, защото и аз имам същия проблем и не знам каква да правя :devil-smiley-019:
Отговори

slavi66 снимка slavi66 07 февруари 2010 - 12:21

колега като загрееш двигатела виж входа и изхода на радиаторчето на парното далиса еднакво топли итогава тарси клапи тем подобни успех ипиши какво еположението
Отговори

veselin78 снимка veselin78 10 март 2010 - 00:51

Здравейте някой може ли да ми каже как да си разглобя таблото за управление на парното за да си сменя лампичките, че не светят. Вектра А. Благодаря предварително.
Отговори

RaCeR_BoY снимка RaCeR_BoY 10 март 2010 - 04:19

Колега veselin78 , има доста писано по твоя въпрос в раздела, просто ползвай търсачката .... напиши Vectra A осветление на централна конзола, и ще ти излезе темата :moderator:

Поздрави! :hahaha:
Отговори

bannkick18 снимка bannkick18 24 април 2010 - 22:51

здрвейте колеги искам да попитам преди 2-3 дни както си карах и си бях пуснал парното на 2 и изведнаж спря от какво можи да е това не е бушон щото го смених веднага ако някой е запознат да помогне.
Предварително благодаря за отговорите!!!
Отговори

CH_M снимка CH_M 25 април 2010 - 08:50

Градски здравей , не разбрах бушона изгорял ли беше че си го сменил или просто така - за проба ? Пробвай дали работи само на последната степен - ако да , термозащитата при резисторите е изгоряла и затова ги няма бавните степени . Ако не работи и последната степен - търси причина по бушонно гнездо , букси , моторче и т.н.
Отговори

Гостtonko7430_* 09 декември 2013 - 18:25

здравейте колеги имам проблем с моята вектраА 2.0 не мога да я накарам да загрее повече от 60 до 70 градуса смених термостата и пак сьщото проверих стария в тенджера с вода работи идеално отваря на 92 градуса а снего колата си дьржеше пак 60 70 градуса и сьщевремено нямам и парно моля помагаите
Отговори

didko_just снимка didko_just 10 декември 2013 - 15:40

http://www.opelclub....8
Отговори

Гостtonko7430_* 12 декември 2013 - 17:30

 didko_just, на 10 декември 2013 - 15:40, каза:


благодаря
Отговори

veselin78 снимка veselin78 11 май 2014 - 08:56

Колеги някой знае ли как се демонтира вентилатора за парното на Вектра А. Нещо скърца, някой знае ли как се отстранява този проблем.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg