Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra A

Vectra A - Чистачки

lupo13 снимка lupo13 02 май 2009 - 21:15

първо към колегата където е пуснал темата Вектрата е с 48см. чистачки ,а НЕ с 45. а кой чистачки са хубави карал съм и с Валео - 2,5г , Бош - 2г , и със Оригинални GM 2,5г и ги подарих задоволително чистещи на един приятел. Мисля че с GM - те съм най доволен но са и двойно по скъпи от другите два модела а от тях ... еми мисля че са еднакво добри но в едно съм убеден .... в МЕТРО продават най големите боклуци. ... имам няколко приятели който са вземали от там и Бош и Валео чистачки на промощия и са ги изхвърляли рано рано .... така че само от проверено и доказан магазин пазарувайте. :blink:
Отговори

buXus снимка buXus 06 май 2009 - 12:22

Аз си взех от този тип (не знам как се казва затова ше го опиша), дето не са с метална рамка и да са прави, ами докато са в кутията са дъговидни и като ги сложиш на джама си лягат много добре там. Засега съм адски доволен - чистят супер и се чува само моторчето. Търсих на доста места такива, но все бяха голяма цифра. В бензиностанции еко ги намерих - по 8 лв бройката, в една зелена опаковка са !
Отговори

Pr0xY снимка Pr0xY 07 май 2009 - 19:18

В България всичко е до късмет а не до марка :blink:
По ОМВ-та няма ли стойностни чистачки или да рова из др. бензиностанции?
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 07 май 2009 - 19:35

Pr0xY каза:

В България всичко е до късмет а не до марка :blink:
По ОМВ-та няма ли стойностни чистачки или да рова из др. бензиностанции?


Твоите чистачки са ALCA - продават се по 1бр, в синя кутийка. Цената им е около 6-8лв/бр. Изключително доволен съм то тях, даже купихме на всичките служебни автомобили същите.

В Лукойл и Петрол знам че ги има със сигурност.
Мнението беше редактирано от siegfrid: 07 май 2009 - 20:17
Отговори

Pr0xY снимка Pr0xY 07 май 2009 - 20:16

Мерси за инфото колега утре се заемам с закупуването.

Купих си от чистачките АЛКА и задната се получи отлично но предните замазват когато се връщат.Някакви идеи?Няква регулировка или?
Мнението беше редактирано от Pr0xY: 08 май 2009 - 17:42
Отговори

pomeoo снимка pomeoo 12 май 2009 - 20:41

 simko, на 07 Apr 2009, 08:23 PM, каза:

Глас за Champion давам. Изключително доволен съм вече над една година.


:doh: :doh: :knee:
Отговори

hasi Manevrata снимка hasi Manevrata 14 септември 2014 - 15:20

Здравейте приятели.И аз имам проблем с чистачките.Значи на включени на степен интервал т.е. на сензор си работят ,но при силен дъжд когато трябва да се увеличи скоростта им спират където си искат.Като са пуснати на бавна степен ,т.е. нормална скорост без интервал нямат проблем,но при включване на 2 скорост т.е. на бързи пак прави същия проблем и спират където си искат.
Дали и при мен проблемът е моторчето.
Благодаря предварително!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg