Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

01.04.2007 - OMV

Тази тема е заключена

Иво снимка Иво 01 април 2007 - 22:57

Срещите в неделя си загубиха съвсем чара според мен. По едно време даже полицайте събраха 4 патрулки до ОМВ-то и чоплеха семки на околовръсното. Иначе имаше и стартове пред резиденцията, но и там бързо ни налазиха :16:
Отговори

Mixi снимка Mixi 01 април 2007 - 22:58

не давам нищо! Майки не злоупотребявай с телефона ми !!
Отговори

bugatti снимка bugatti 01 април 2007 - 22:59

vectra, на Apr 1 2007, 10:46 PM, каза:

bugatti, на Apr 1 2007, 11:41 PM, каза:

Аве ако Миксера реши да шитва музиката се нареждам пръв на опашката за задната линия мнооо ме кефи и съм сигурен че вади страшен звук :3:  <_<
 


Абре я :19a: Първи съм се наредил за гъзарската музика...бецелюга не ти трябва да чуваш причните? :dance:
 

опааааа има няква игра надушвам я.....мали мноо палава ше земе да се окаже микси с близнаци.....лелеййййй

П.П ползвайте предпазни средства да не се появят миксерчета-близнаци
:c010: :19a: :19a: :3: :3: :3:
Отговори

Mixi снимка Mixi 01 април 2007 - 23:02

1. Никаква игра няма!
2.Vectra- като говориш така дай причини, иначе си остават празни приказки! Или може би и ти не ги знаеш. А ако беяха толкова основателни щеше да си ги написал или казал вече! Ама нищо дай да си чешем езиците или в случая пръстите!
3. спирам със спама че и Ndoe се появи, започва да разчиства
Отговори

ГостBuxalkata_* 02 април 2007 - 00:06

аз към 23.45 минах през ОМВ-то имаше хорица големия параход беше там ...неква бяла астричка с газарски надпис ПОЛИЦИЯ .... <_< не дойдох,но успях да хапна в небезисвестната родопска къща :dance: ама и аз смятам,че вече прекалено много хора се научиха да ходят там и става доста неприятно и тясно....и вчера събота минах привечер пак беше пълно... :c010:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 02 април 2007 - 00:33

Нищо особено тоя път, видях някои персони, дето ми се губят от известно време по фронта <_<
Отговори

booogo снимка booogo 02 април 2007 - 06:45

Отдавна не бях налазвал неделните срещи....основно заради лудницата и онова freak show, което се вихри около газовата колонка - нещо синьо-неопределимо, с леген отпред, ваденки от хоби-самолетчета, затъмнени огледала за обратно виждане, мощен грамофон трещи отвътре, а сърдити "бандити" седят наоколо и гледат лошо изпод прясно наболи вежди.... :bandito:
Ама пък да ви кажа, заслужава си човек да ходи въпреки това - щото се среща с готини хора <_< И как иначе - нали говорим за ОКБ!!! :dance:
Отговори

iavor снимка iavor 02 април 2007 - 07:10

Аз се качих с Неравния...видях се с едни приятели там и се заговорих исвестно време и стях и докат свърша и то сичкото хора от наще изчезнали....накрая остнхме аз,Неравния,Бая ви Митьо и оня рецидивист анарки <_<
Отговори

Жоро снимка Жоро 02 април 2007 - 07:44

Ей хора не липсваха...
По празно от обикновенно но лафчето си вървеше.
"Неканените" годти дойдоха късно и повечето излишен народ забегна мигновенно...
Аз смятам че още няколко пъти и ще се кротнат.
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 02 април 2007 - 09:00

беше прилично .. неква мацка с един кадет ловнаха очите ми .. ама май беше обвързана :) не че ревнувам ама.. :) някой снимчици нещо ?
Отговори

ANAVAR снимка ANAVAR 02 април 2007 - 09:45

аз се надах да видя на Ванката опц-то че не бях идвал извесно време ама я нямаше. кофтито на срещите е ,че идват яко рацери от бмв и фолксваген и си висат по колите пове4ето ... за кво идват тогва
Отговори

Иво снимка Иво 02 април 2007 - 09:47

TEGLICHA, на Apr 2 2007, 10:45 AM, каза:

аз се надах да видя на Ванката опц-то че не бях идвал извесно време ама я нямаше. кофтито на срещите е ,че идват яко рацери от бмв и фолксваген и си висат по колите пове4ето ... за кво идват тогва
 


Как я нямаше? Дойде към 21 и нещо. Само за малко отсъстваше, че ходихме до резиденцията.
Отговори

ANAVAR снимка ANAVAR 02 април 2007 - 09:53

е верно ли така ше кажеш ? аз си тръгнах към 21:30 :2angry1: в сряда поне дано я скивам
Отговори

Student4e снимка Student4e 02 април 2007 - 10:23

яя мацка с кадетт ли??? я разкажи повече че ми стана интересно :) а с Васко и аз не се видях щото бях отсреща и си трагнах кам 10..
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 02 април 2007 - 16:59

:dance: Прилична срещичка стана! <_<
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 02 април 2007 - 17:39

йупиииииииииииии :)
видях всички най-накрая, взех си имуществото :c010: погалих синия Ангел!!!! <_< :19a: :3: дано ми потръгне и на мен на такъв :dancin:
същите сте си, браво, добре се подържате :19a:


п.с. я оставете миксера на мира, че да не й пусна лична охрана :19a: :dance:
Отговори

fantastic снимка fantastic 02 април 2007 - 20:52

съжалявям че пропуснах тази седмица и двете сбирки ама като дойда в сряда се надявам да ви изненадам с нови работи по колицата .До сряда от мен... <_<
Явно е било доста интересно но за съжаление си работих по красавицата...
Отговори

HYDROLIC снимка HYDROLIC 02 април 2007 - 21:43

наистина беше интересно, жалко че после до музея бързо дойдоха куките...таман взе да се пили каучук там <_< :dance:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 03 април 2007 - 10:42

веднага ще запала асфалта :) и все пак.. некви снимчици нещо ?
Отговори

kaka снимка kaka 03 април 2007 - 11:51

Harry^racinG, на Apr 3 2007, 11:42 AM, каза:

и все пак.. некви снимчици нещо ?
 

Абе няма май.. аз носех апаратче, ама биричките вътре ми бяха по-привлекателни от фотографията и нещо нищо не снимах <_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg