Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

проблем с паленето CALIBRA

wehrmacht снимка wehrmacht 14 юни 2007 - 23:57

Здравейте имам ужасен проблем колата пали и тръгвам и когато загрее и пусна да работи на обороти загасва , ходих в bulvaria там ми смениха някакъв датчик на коляновият вал за 210лв. и казаха ГОТОВО тръгнах си и когато загря отново загасна някой с подобен проблем ако има нека даде акъл А ОТ МЕН 1 СЪВЕТ НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В BULVARIA !!! :opel_forever:
Отговори

Иво снимка Иво 15 юни 2007 - 08:08

Ами върни се в Булвария да си я оправят! Тези пари все едно в кофата си ги хвърлил.
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 15 юни 2007 - 09:04

 wehrmacht, на Jun 15 2007, 12:57 AM, каза:

Здравейте имам ужасен проблем колата пали и тръгвам и когато загрее и пусна да работи на обороти загасва , ходих в bulvaria там ми смениха някакъв датчик на коляновият вал за 210лв. и казаха ГОТОВО тръгнах си и когато загря отново загасна някой с подобен проблем ако има нека даде акъл А ОТ МЕН 1 СЪВЕТ НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В BULVARIA !!! :opel_forever:


Такъв датчик добър втора ръка е 30 лв. И няма какво да му се счупи, важно е да гледаш екрана да му е там, за да няма смущения.

По проблема: Мотора C20XE ли е? "Пуснеш на обороти" предполагам имаш предвид празен ход. Като е студена като пуснеш на ПХ гасне ли? Провери ли си налягането на бензина? Докато е студена температурния датчик обогатява. Аз бих се спрял на него като първи вариант - изключи го, да видиш какво ще прави колата (датчика се намира до термостата). Пиши какво е станало.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg