Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Не върти стартера

jokoto снимка jokoto 17 януари 2008 - 23:34

Здравейте,
от 2-3 месеца карам Астра ф 97г. 1,4 екотек значи още когато я взех и смених акумолатора, но от 2-3 седмици прави нещо странно, когато завартя ключа нищо нито прецъква нищо меря акумолатора с мултицет 12,7-8 мисля че би трябвало поне да опита да преварти но нищо в единия от тези цлучаи 15 минути по касно си запали, Когато взема енергийна станция и я закача завърта и пали и няколко дни няма проблем и изведнаж пак. Ако може някой да помогне или да ме насочите към сервиз някаде из западната част на София.
Благодаря!
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 18 януари 2008 - 09:09

Пробвай да чукнеш с нещо дървено по стартера. Аз имах такъв проблем, не се връщаше бендикса, при което не подава ток на стартера. Таблото си светва нали ?
Отговори

Aleksandar29 снимка Aleksandar29 18 януари 2008 - 09:46

точно миналата седмица сменях нова котва на стартера и ми излезе 60лв ремонта за кадета
Отговори

jokoto снимка jokoto 18 януари 2008 - 11:00

 Astra 1.4mi, на Jan 18 2008, 09:09 AM, каза:

Пробвай да чукнеш с нещо дървено по стартера. Аз имах такъв проблем, не се връщаше бендикса, при което не подава ток на стартера. Таблото си светва нали ?

Да таблото свети нормално фарове абе всичко ама не ще да върти. Събота ще пробвам да потарся някакав сервиз.
Отговори

bisserk снимка bisserk 15 юли 2008 - 09:28

Колега, какво стана - даде ли резултат? И моята нещо взе да се проявява така...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg