Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Попитайте за сервиз или магазин в Русе в тази тема

Гостcosworth team ruse_* 21 август 2011 - 20:59

здравейте пичове,кажете някъде добър сервиз където да ми регулират предницата че ми яде предните гуми и да видят дали може да се направи нещо с рейката ми че се е разтропала :sad-smiley-046:
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 08 септември 2011 - 06:25

Не ходи там режат през кръста.
Отговори

Mitko-79 снимка Mitko-79 10 септември 2011 - 20:55

Най вероятно проблема ти е в селеновите втулки към горните и долните шенкели. Цената им е около 20 лева бройката+ около 40 лева за смяна общо 80 лева.Миналата седмица ги сменях.За диагностика аз ходя зад кат при Сашо- дето регулира ходова част,и съм много доволен.
Отговори

c37none снимка c37none 10 септември 2011 - 22:25

препоръчайте добър майстор имам проблем с мотора ц18нз изведнъж започна да набира много мудно
Отговори

Mitko-79 снимка Mitko-79 11 септември 2011 - 09:50

[quote name='stefanovv' timestamp='1315710024' post='979441']
Пич и аз ходих при същия майстор тази седмица.Гледа и каза че нищо нямало вика да не е нещо от багажника, а то багажника ми е пълен с боклуци може и да е от там.Втулките са сменяни и тампона също.Даже човека не ми взе пари вика да ходя да си я карам. Сега мотора е малко шумен, трака нещо. Казват че било от хидравличните повдигачи на клапаните.Искам да отида при някой добър майстор специализирал двигатели или в сервиза на Опел да кажат какво може да се направи.

Ами в сервиза на Опел до метро втори път не отивам.Ела на сбирката в събота там ги обсъждаме тези неща .И моя е така.И аз се двоумя дали да сменям всичките повдигачи или има вариант само тракащия
Отговори

wierdo снимка wierdo 12 септември 2011 - 19:05

Здравейте на всички :)
Първи пост във форума на опел.


От скоро имам Вектра Б X20XEV и я обслужих в сервиза срещу метро, като буквално смених всичко необходимо.

Без да излиза като реклама, само мога да кажа, че няма нищо по-хубаво от ново, оригинално и направено от хора, които предимно с това се занимават.
Доволен съм от сервиза и бих го препоръчал като един от малкото професионални в града.
Отговори

Mitko-79 снимка Mitko-79 12 септември 2011 - 21:35

 wierdo, на 12 септември 2011 - 19:05, каза:

Здравейте на всички :)
Първи пост във форума на опел.


От скоро имам Вектра Б X20XEV и я обслужих в сервиза срещу метро, като буквално смених всичко необходимо.

Без да излиза като реклама, само мога да кажа, че няма нищо по-хубаво от ново, оригинално и направено от хора, които предимно с това се занимават.
Доволен съм от сервиза и бих го препоръчал като един от малкото професионални в града.

Какво разбираш под оригинално?
Отговори

Punisher снимка Punisher 13 септември 2011 - 18:41

 wierdo, на 12 септември 2011 - 19:05, каза:

Здравейте на всички :)
Първи пост във форума на опел.


От скоро имам Вектра Б X20XEV и я обслужих в сервиза срещу метро, като буквално смених всичко необходимо.

Без да излиза като реклама, само мога да кажа, че няма нищо по-хубаво от ново, оригинално и направено от хора, които предимно с това се занимават.
Доволен съм от сервиза и бих го препоръчал като един от малкото професионални в града.

По скъпо ли ти взеха?
Отговори

wierdo снимка wierdo 14 септември 2011 - 20:16

 Punisher, на 13 септември 2011 - 18:41, каза:

По скъпо ли ти взеха?


Нямам база за сравнение. Но ми се стори евтино в сравнение предната ми кола.

Като цяло съм страшно доволен вектра и в частност опел. Частите са по-евтини от VW, качеството е по-високо а вози като premium марка (например BMW)
Отговори

Jordan_Gevezovski снимка Jordan_Gevezovski 28 октомври 2011 - 12:36

търся нафта на черно
Отговори

небосвод снимка небосвод 11 ноември 2011 - 19:18

Привет искам да споделя впечатления от един малък сервиз.За първи път ходих там преди три години като си купих старичкия Опел. Отидох там , просто защото приятел ми го препоръча. Останах доволен ,но нямаше какво точно да разкажа за да бъда убедителен. А и слава богу колата ми почти нищо не и се поврежда и ходя главно за смяна на масло. Тази година обаче смених акумулатор и макар с нов , виждах че нещо не ми зарежда както трябва, особено като запаля фаровете.Не съм специалист , но си виках - най вероятно е от генератора.( Зареждаше , но много слабо)Изчетох и сума ти коментари във форума..Ходих да ми я видят - казаха ми точно това , което си мислех - сигурно генераторът е за ремонт и ще струва м/у 80 и 120лв. Оставих я и след обяд като отидох да я взема - 20лв. - питам какво става , не успяхте ли да я оправите? А те ми казват , че се оказало , че на генератора му нямало нищо , а само ми сменили първо едни кабели , после други и работата е готова.Сега си карам - зарежда си перфектно , спокойно карам на парно и на фарове. Думата ми е че в този сервиз са изключително ПОЧТЕНИ. Знаят ме че не съм голям разбирач ( заради глупавите въпроси които съм им задавал преди) и спокойно можеха да ми кажат че не само кабелите а и генератора са ремонтирали( щях да повярвам). Това е, иначе доколко са добри като майстори мога да съдя малко , защото самия аз не разбирам( но факт е че на зет ми колата я води на няколко сервиза за някакво виене и чак тук му откриха какво е). Но е сигурно че няма да ви измамят.Сервизът е на международното , до бензиностанция еко , в посока Дунав мост.Шефът е и нещо май автомобилен състезател.
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 12 ноември 2011 - 21:17

Да не си бил случайно в сервиза на Цецо((кара един Ситроен саксо) -ако говорим за същия сервиз.
Отговори

небосвод снимка небосвод 13 ноември 2011 - 21:04

Да,шефа се казва така , работи май с баща си и още едно момче от което имам отлични впечатления. Чак каква кола кара не знам.
Отговори

Punisher снимка Punisher 13 ноември 2011 - 21:17

Един мой приятел работеше там преди година. И той си каза че дерат кожи, на теб как само 20лв. са ти взели не знам :Д
Отговори

небосвод снимка небосвод 15 ноември 2011 - 16:03

И аз не знам, но за три години , мога спокойно да кажа, че са честни.( Не мога същото да кажа за хората които ми правят тенекиите).Само споделям мнение.И дадох този пример. Защото мисля, че обикновено проблемите в сервизите са когато майсторите мислят че е едно , а то излезе друго. Аз като ходя си питам евентуално колко ще струва и ако ми изнася го правя. Например сега ми бръмчи моторчето на парното , но няма да го правя.
п.п. А този приятел колко е работил там , защото аз други хора не съм виждал като съм ходил да ми сменят маслото, за консултации и ремонти ( приблизително 3 пъти в годината за последните 3 години).
Мнението беше редактирано от небосвод: 15 ноември 2011 - 16:06
Отговори

Punisher снимка Punisher 15 ноември 2011 - 17:43

1 или 2 години. Той е един много дребен.
Отговори

Dundi снимка Dundi 19 ноември 2011 - 15:34

Здравейте колеги,студент съм в Русе и искам да попитам ,къде могат да ми направят реглаж на предницата във града най-изгодно и добре :helpsmilie:. Също така къде мога да си направя захстрахователната полица :25:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 21 ноември 2011 - 11:06

Привет колега, малко по напред в темата има описано място за добър реглаж, намира се до КАТ Русе майстора е Сашо Карта.

За застраховката ела в Събота на среща имаме един колега който дава добри оферти.
Отговори

avtosviat снимка avtosviat 18 януари 2012 - 20:42

 wierdo, на 14 септември 2011 - 20:16, каза:

Нямам база за сравнение. Но ми се стори евтино в сравнение предната ми кола.

Като цяло съм страшно доволен вектра и в частност опел. Частите са по-евтини от VW, качеството е по-високо а вози като premium марка (например BMW)


:)
Отговори

Drago93 снимка Drago93 04 март 2012 - 00:19

Здравейте колеги!Значи става дума за таблото на астрето работят само километража и обортомера нищо друго ходих до няколко морги слагах нови табла не тръгват и те.Казаха ми да сменя бушоните смених ги пак не тръгна.Казаха таралежче е смених го пак не тръгна.Кажете някой майстор който се занимава с ел.инсталации или нещо такова да отида при него да видим за какво става дума!? Че така не става да се кара...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg