Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Кюстедилски OPEL срещи 2008 - 2009

Тази тема е заключена « Prev

kaka снимка kaka 08 април 2008 - 10:20

Най-после, заслужено се появи и този подфорум! Честито на момчетата от Кюстендил, с пожелание да четем за много хубави събирания и мероприятия на тяхна земя! Сериозни хора, с хубави и поддържани опелчета, мерак и т.н., с уикенда, който организирахте, показахте, че сте достойни за уважение :thu:

:thu:
Отговори

Гостpeshokn_* 08 април 2008 - 10:25

Поднасям моите благодарности към Кака и УС на Опел Клуб България!

А сега е време да се види колко и кои сме кюстендилците тук, пък и така като гледам е време за една Кюстендилска Опел Среща!

Очакваите неочакваното! :thu:
Отговори

Оги снимка Оги 08 април 2008 - 10:26

:thu: :thu:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 април 2008 - 10:31

Трябва да почерпите Кака, тя доста се постара да стане факт този раздел и независимо от моето постоянно забравяне гледам, че Ванката (предполагам) ви е "пуснал" :) Айде честито и все така сериозни ;) Само хубави думи чувам за вас :thu:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 08 април 2008 - 10:34

Аз бях, признавам без бой :)
Хайде да ви е честит подфорумът и да бъдете сериозни ;)
Отговори

vankis снимка vankis 08 април 2008 - 10:35

:thu: Само дано да не стане като една тема в тунинг.бг "Кюстендилски бегачки" :)
Отговори

Гостpeshokn_* 08 април 2008 - 10:39

Няма да го допусна, можеш да бъдеш сигурен! Бил съм администратор на сайт с различна тематика и имам известно количество опит в модерирането, администрирането и писането на 6000 мнения на ръка :thu:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 08 април 2008 - 12:08

Амбрависимус!! :thu: Благо е като виждаме как се разраства форума :thu:
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 08 април 2008 - 14:18

Поздрави и от мен към екипа и едно голямо БЛАГОДАРЯ на Кака. :thu:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 08 април 2008 - 14:26

:thu: Честито колеги!!!!!!!!
Отговори

GT 51 снимка GT 51 09 април 2008 - 21:45

:thu: Айде честито и от мен.Скоро ще се видим пак....да почерпите по :thu:
Отговори

yasmania снимка yasmania 09 април 2008 - 21:59

:thu: Кога ли пак ще цепя чертата на Балгария и ще дойда пак до вас :thu: :thu:
Отговори

Гостpeshokn_* 11 април 2008 - 01:31

Когато и да я биеш, сети се и вземи Оги! Иначе скоро ще организирам регионална опел среща ...
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 13 април 2008 - 20:58

Урааа, а честито на всички. Най-после и ние да се чуем. Респект на хората довели до наличието на тоя факт. Пълна подкрепа от мен и ме пишете за срещата. :beer:
Отговори

Гостpeshokn_* 21 април 2008 - 10:20

Колеги, смятам, че дойде ред да организираме първата опел среща на кюстендилци с цел да видим кой кой е, да привлечем нови попълнения към клуба (тигрите са задължителни, а пък тигриците още повече) и като цяло да се разберем кога и къде ще се провеждат редовните седмични срещи на кн кОПЕЛяците. Като цяло можем да използваме и тази тема за по-горе изброените цели, но смятам, че лично ще се почувствам по-добре ако изконсумирам една каса .... кола в Ваше присъствие и компания. :dance:

Предлагам да направим срещата след около месец, съответно да доуточним датата, и да започнем да функционираме... все пак мястото в форума не ни е дадено напразно ... и малко или много трябва да се докажем!

Всички желаещи за среща ще бъдат приети както подобава - баница, сиренце, солчица ... бирица... и трябва да решим какво трябва да черпят новодошлите - както знаете, софиянци очакват бонбони... според Вас какво трябва да очакваме ние?




Поздрави,
Искрено-Ваш-Любящ,
peshokn
Отговори

vankis снимка vankis 21 април 2008 - 10:34

Подкрепям :dance:
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 21 април 2008 - 12:59

Без мене на къде? :dance: Хайде да се събереме сички "ръждици". Хахахахаха
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 21 април 2008 - 19:21

Пишете ме и мене. Аз черпя ръждопреобразувател. Имам и приятел с телоподаващо. :dance: :19a:
Отговори

Гостpeshokn_* 21 април 2008 - 19:24

Абе аз хубаво Ви пиша, но нека обсъдим къде ще ги провеждаме тия срещи, кога ... и прочее?
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 21 април 2008 - 19:47

Веднага давам предложение - 1ви Май.Да направиме един первомайски трудов ден.Защото собствениците на Орлета сме си наи работливи "все ще ни се отвори работа" по машините.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg