Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Габрово

Седми Национален събор на ОКБ 2015

Иво Илиев снимка Иво Илиев 11 юни 2015 - 19:20

И така колеги,както повечето знаят наближава националния 7-ми събор на Опел Клуб България,който ще се проведе на 11 юли 2015 г на писта Калояново.Нека да пишат в коментарите тези които мислят да идват,и малко или много да направим някаква организация по пътуването до там.По пътя ще се съберем и с колеги от други градове,както миналата година.Засега е това,ще има и допълнителна информация.Забравих да спомена че аз и още няколко човека ще оставаме и вечерта след събора,така че който мисли да остава да си носи скари-мари ,бири-мири
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 05 юли 2015 - 13:53

И така колеги събора наближи.Графика е следния: Мястото за тръгване от Габрово е бензиностанция Лукоил кв.Палаузово в 6.30ч,който иска да пие кафе нека да дойде по рано,аз ще съм там в 6.00ч.В с.Габарево ще се съберем с колегите от Велико Търново и региона,след това на разклона за Карлово ще се съберем с колегите от Плевен,Ловеч и Троян.Умолявам всички да спазват правилника за движение,да карат с нормална скорост и да не предприемат рискови изпреварвания.Ще се движим в колона така че е желателно и препоръчително всеки да си стой на мястото в колоната до пристигането на пистата.Пожелавам на всички приятно пътуване и приятно изкарване на събора.За повече инфо на ЛС или 0892973707
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg