Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

08.10.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 октомври 2006 - 23:45

Айде тази Неделя пак! И да не се изпокриете! Това в Сряда не се брой! :bravoo:

Ще има изненадка от моя страна макар, че повечето знаят вече! За жалост ще я видят само на 90% завършена, но няма как, не стигна времето!

:61:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 октомври 2006 - 09:03

Екстра среща тази Неделя! Снимки ще има довечера щото не съм снимал аз а Kabby и не сме ги прехвърлили. Имаме си и нови хора! Cash$Money е при нас с Кадетчето си и колегата danancho с Вектра 2000, която скоро ще изглежда абсолютно като 2000 16V. Жалко, че нямаше време да остане до по-късно. Най-после се събрахме кажи речи всички стари кримки. И да се отбележи ИНСТРУКТОРА и той беше и той говори! Ще се видим довечера на снимките.

Сега и един малко лош аспект от снощната среща!
Тя както винаги започна на ОМВ, но понеже колегата lud_dj който твърдеше в темата от преди две седмици, че сме "овча мислъл" реши да покаже неговата такава, съвсем тенденциозно и нарочно в което съм обеден бе спрял с още двама негови авери, точно на мястото където спираме всяка неделя така, че да няма място за никой друг. С блаженно задоволстов групата ни гледаше от вътре как се сгъчкахме между конусите дето спират камионите с гориво. Е ние си направихме шега за която аз се извиних нееднократно и за което сега съжалявам. Мислех, че можем да се разберем като хора ама съм се лъгал. Както и да е. Искам да благодаря на колегата lud_dj! Защо ли, ами защото благодарение на неговата "овча мислъл" (дано не се сърди че плагиатствам) си намерихме супер място за срещите в Неделя!!! Мисля, че всички присъствали снощо са останали супер доволни от новото място! Съжалявам единствено, че ако някой нов човек е дошъл по късно, то той не ни е намерил. И така от вчера се реши, че ако на ОМВ няма как да се съберем, срещата се мести в "БГ Кафе" срещу механотехникума и спортния интернат! Ще го отбележа и в друга тема за да се знае!

И така OPEL POWER FOREVER!!! "Овчата мисъл" няма да ни спре! Света е наш!

:61: :bravoo: :61: :61:

П.С. Ето колегата lud_dj e влизал последно снощи в "Вчера, 11:56 PM"! Явно е било много важно да види какво сме написали за вечерта! Колега дали спа добре? :19a:

П.С. И мисля колега lud_dj помолих да не намесваш други хора в спора ни, но ти и това не направи! :61:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 09 октомври 2006 - 22:37

Срещата беше екстра, благодарение на всички, мястото също беше хубаво. Чакаме с нетърпение снимките Бояне!
Пък и ти що се подкачаш с колегата луд_дж, може пък да не може да си паркира колата момчета, може да им е било трудно и на останалите, ко са, ние сме толерантни и си се изнесохме културно на друго място, те останаха да се учат да кормуват, па да беха казали - и инструктор има при нас, да ги понаучи това онова ;)
Лека
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 10 октомври 2006 - 01:02

И са кво в неделя да не ходим на ОМВ ?
Ми кат сте пичове орлетата елате кажете , че пречим и ще си паркираме колите на кат да има място за ваще :61:
Ми аз нямам книжка и за тва съм паркирал там другата неделя няма да дойда обещавам :61: иначе как сте симпатяги няма ли да ни поканите на ваще збирки и ние да се присъединим ?
Аз мисля да си взема вектра 06 г. ша ма земите ли в вашия клуб ?

Поздрави на всички колеги от опел-клуб Благоевград :bravoo:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 10 октомври 2006 - 07:42

Колега lud_dj, сори ако ти идва в много коментара ни по твой адрес, просто си пускаме мухички тука, ... :61:
Никак не ни пречиш даже, ние винаги можем да се съберем, навсякъде. Пък и вие като видяхте как почнахме да идваме и да се чудим как да паркираме орлите на едно място - ми не ви ли светна, че сте заели мястото, която винаги заемаме ние на ОМВ в неделя вечер? Едва ли! Но пък и ние няма защо да ви питаме - отидохме на друго място.
Ще се радваме да се включиш в клуба, наистина последната вектра е малко по-старичка като модел от 2006, но си струва много. Пожелавам ти я!
Сори за тавтологията - ама, да ти намерим и една учителка по български език, да ти пооправи малко правописа, шегичка де, са да не се комплексираш!
Лека и много фън колега! :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 октомври 2006 - 08:03

lud_dj, на Oct 10 2006, 01:02 AM, каза:

И са кво в неделя да не ходим на ОМВ ?
Ми кат сте пичове орлетата  елате кажете , че пречим и ще си паркираме колите на кат да има място за ваще  :61:
Ми аз нямам книжка и за тва съм паркирал там другата неделя няма да дойда обещавам  :61: иначе как сте симпатяги няма ли да ни поканите на ваще збирки и ние да се присъединим ?
Аз мисля да си взема вектра 06 г. ша ма земите ли в вашия клуб ?

Поздрави на всички колеги от опел-клуб Благоевград  :61:
 


Колега lud_dj,

Никой не е казал, да не ходите в Неделя на ОМВ. Ходете си, ОМВ не е наше! Но, понеже ти се опитваш сега да се изкараш света вода ненапита, ще ти кажа, че това е жалко... Всички видяхме замисъла ти! Той беше от ясен по ясен! Счупихте си вратовете да ни гледата през витрината какво ще направим. Това е постъпка на 3 годишно дете! Съжалявам, че го казвам ама сина ми се държи така! Но както и да е, аз бях длъжен да го отбележа. Не за друго, а щото много ме радват хора като теб :19a: . Дали ще дойдеш другата Неделя или не също ми е все едно. Това няма да повлияе на вечерта по никакъв начин! :61:. Гледам бяхте само два голфа първоначално, няма ли повече в Благоевград? А момчето с зеления Голф дето дойде по късно с яките джанти не го броя щото е пичага и като гледам бая се позачуди дали да спре при вас по начина по който вие се бяхте пляснали.

Що се отнася до това да ВИ поканя на наще сбирки... кои сте ВИЕ? Аз имам тук разговор с тебе не с някой друг. Това, че ти реши МЪЖКИ да караш и другите да се държат като тебе си е твой проблем. Та другите които и да са са добре дошли на сбирките ни! Но ти не! Щото първо си позволи да ни обиждаш, а ние не сме го сторили до вчера нито веднъж, второ се опитваш на мен лично да ми преебваш Неделята а те помолих да не го правиш, щото съм чуствителен за тоя период от седмицата и т.н. и т.н. А и не съм само аз дето мисли така! Тъй, че купи си Пасат 06 не Вектра 06, първо щото за да караш Опел, трябва да си ЧОВЕК, второ за да караш ВЕКТРА трябва да си УЛЕГНАЛ ЧОВЕК и трето за кво ти е, ще го изяде ръждата! Пък да ти кажа, ГОЛФ-а си ти подхожда най-добре! И кога ще намериш толкова бърз Опел като твоя Голф?! :61:

П.С. Пази си еврото, не го залагай на гонки, че нали треа да махаш катализатора на голфа, да не останеш без парички за подръжка на голфчето :bravoo:

Поздрави от ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ - БЛАГОЕВГРАД :61:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 10 октомври 2006 - 08:32

Бояне що бре, ко лошо има момчето да дойде на някоя среща - ми ще ни забавлява доволно :bravoo: ...

Оки, аз предлагам да не се занимаваме повече с него, няма смисъл, такива като него, дето като изкарат ръката на прозореца на фаувето и си мислят че са най-големите пичове на света с лопата да ги ринеш, та нема смисъл ...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 октомври 2006 - 08:39

HotBlg, на Oct 10 2006, 08:32 AM, каза:

Бояне що бре, ко лошо има момчето да дойде на някоя среща - ми ще ни забавлява  доволно  :61: ...

Оки, аз предлагам да не се занимаваме повече с него, няма смисъл, такива като него, дето като изкарат ръката на прозореца на фаувето и си мислят че са най-големите пичове на света с лопата да ги ринеш, та нема смисъл ...
 


Ми нищо лошо няма, са като се замисля, нека заповяда!

Иначе и аз спирам да се занимавам с него. Явно е, че няма смисъл.

П.С. Аз повече на Kabby неа му дам да снима! Треаше да пусне тука малко снимки и вече два дена не го прави! Несериозник! Другия път кат праим нещо по комбата той ще работи аз ще го гледам от страни за наказание! А да ще му дам да изстърже всичката ражда от колата за наказание! :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 октомври 2006 - 14:43

Видяхме се с колегата lud_dj случайно днес. Мисля се разбрахме. Ако желае е добре дошъл на срещите! Надявам се да казва истината като твърди, че станалото в Неделя не е нарочно. С този си пост слагам край на всички дърляния с него. В крайна сметка това са теми за срещите ни!

:bravoo:
Отговори

kabby снимка kabby 10 октомври 2006 - 16:52

Мир да има! Това е най-важното :)

Ето ги снимките.
Съжалявам за закъснението. Няма да се повтори.
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Супер среща стана въпреки всичко.
Аз съм много .. много доволен.

Както се вижда - тук сме само обичайните заподозрени и никак не сме малко:)

Другия път повече.
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 10 октомври 2006 - 19:03

lud_dj, на Oct 10 2006, 01:02 AM, каза:

И са кво в неделя да не ходим на ОМВ ?
Ми кат сте пичове орлетата  елате кажете , че пречим и ще си паркираме колите на кат да има място за ваще  :61:
Ми аз нямам книжка и за тва съм паркирал там другата неделя няма да дойда обещавам  :61: иначе как сте симпатяги няма ли да ни поканите на ваще збирки и ние да се присъединим ?
Аз мисля да си взема вектра 06 г. ша ма земите ли в вашия клуб ?

Поздрави на всички колеги от опел-клуб Благоевград  :61:
 

всичко е перфектно да ще ви поканим следващият път на терминала :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :19a: :bravoo:
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 11 октомври 2006 - 00:52

astratds, на Oct 10 2006, 07:03 PM, каза:

lud_dj, на Oct 10 2006, 01:02 AM, каза:

И са кво в неделя да не ходим на ОМВ ?
Ми кат сте пичове орлетата  елате кажете , че пречим и ще си паркираме колите на кат да има място за ваще  :61:
Ми аз нямам книжка и за тва съм паркирал там другата неделя няма да дойда обещавам  :61: иначе как сте симпатяги няма ли да ни поканите на ваще збирки и ние да се присъединим ?
Аз мисля да си взема вектра 06 г. ша ма земите ли в вашия клуб ?

Поздрави на всички колеги от опел-клуб Благоевград  :61:
 

всичко е перфектно да ще ви поканим следващият път на терминала :61: :61: :61: :61: :61: :61: :19a: :61: :bravoo:
 



За терминала нямаш никакви ядове в неделя ЖИВИ И ЗДРАВИ ще сме там ако искате през деня елате !

Вечерта ще направим разбор на мача :61:
Отговори

Vilik снимка Vilik 11 октомври 2006 - 02:19

Eдее тва някъв латино сериал станал ве,то са интриги,то са чудеса...

човек незнае вече какво пропуска :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 октомври 2006 - 07:28

Снимките са добре, макар и явно фотото да не се справя добре с тъмнината. Редичката ни е като за свадба! Само балоните ни липсват! Екстра стана срещата! Аз съм много доволен! И синия Кадет как сте го хванали тоя път се вижда в целия си блясък!!! :61:

Vilik, на Oct 11 2006, 02:19 AM, каза:

Eдее тва някъв латино сериал станал ве,то са интриги,то са чудеса...

човек незнае вече какво пропуска :61:
 


Vilik, получаваш строго мъмрене! Първо не се появи като бяха Kaos и момето тука! После не идваш на Неделна среща. Вече за n-ти път! Ако продължаваш така, групата е решила да ти свалим гюрука на Фронтерата и да не ти го даваме докато не се появиш! :bravoo: Имаш ли телефон веча?
Отговори

Vilik снимка Vilik 11 октомври 2006 - 11:51

Scorpion_BV, на Oct 11 2006, 08:28 AM, каза:

Vilik, на Oct 11 2006, 02:19 AM, каза:

Eдее тва някъв латино сериал станал ве,то са интриги,то са чудеса...

човек незнае вече какво пропуска :61:
 


Vilik, получаваш строго мъмрене! Първо не се появи като бяха Kaos и момето тука! После не идваш на Неделна среща. Вече за n-ти път! Ако продължаваш така, групата е решила да ти свалим гюрука на Фронтерата и да не ти го даваме докато не се появиш! :bravoo: Имаш ли телефон веча?
 



:19a: Мно задачи в последно време ве колеги,аз немога да влеза да поспамя във форума,кво остава за нещо друго... ама тая неделя ако не дойда ме блъскайте където ме видите,тва с гюрука не е мно решаващо,че и без тва не ме кефи да карам с него :61:

П.С. Да пазите места щото ще се теглим накрая ;)


Едит: ако искате пък тоя път да се видим по-рано да направим прилични снимки(на светло) обещавам да взама апарат :61:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 октомври 2006 - 14:25

Vilik, на Oct 11 2006, 11:51 AM, каза:

:bravoo: Мно задачи в последно време ве колеги,аз немога да влеза да поспамя във форума,кво остава за нещо друго... ама тая неделя ако не дойда ме блъскайте където ме видите,тва с гюрука не е мно решаващо,че и без тва не ме кефи да карам с него  :61:

П.С. Да пазите места щото ще се теглим накрая  ;)
                                                     

Едит: ако искате пък тоя път да се видим по-рано да направим прилични снимки(на светло) обещавам да взама апарат  :61:
 


Може дай най после тел. да се чуем да се разберем!
Отговори

kleyn снимка kleyn 11 октомври 2006 - 20:10

добра среща сте си направили и Ники (Ca$h Money) се е включил гледам...добре ли сме се справили с маската отпреде :61: :61:

Scorpion_BV, на Oct 11 2006, 02:25 PM, каза:

...
 



Бате,кажи му моля те на Ники да не се стяга толкова за кадета (разбрах че е приключил участие :bravoo: ) и някой път може да му доидем нагости да овеличим още малко бройката :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 октомври 2006 - 07:31

kleyn, на Oct 11 2006, 08:10 PM, каза:

добра среща сте си направили и Ники (Ca$h Money) се е включил гледам...добре ли сме се справили с маската отпреде  :61:  :bravoo: 

Scorpion_BV, на Oct 11 2006, 02:25 PM, каза:

...
 



Бате,кажи му моля те на Ники да не се стяга толкова за кадета (разбрах че е приключил участие :19a: ) и някой път може да му доидем нагости да овеличим още малко бройката :61:
 


Знаеш, че за гости сме отворени винаги! И през ноща да дойдеш пак посрещаме! Така, че заповядайте! Кадета е при сигурен човек и се отваря. Ако не е много съсипан блока скоро ще е пак на пътеката! Да стискаме палци!
Отговори

kleyn снимка kleyn 12 октомври 2006 - 12:19

много ти благодаря за гостоприемството,а за кадета вярвам че е в сигурни ръце :bravoo:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 12 октомври 2006 - 14:03

Дааааа ама на кадета блока му е сдал - нема никои , умрял е, бутала здрави няма и решението е нов блок,който вече съм поръчал за търсене в гробницата на espero2000 и мисля че има :61: ,надявам се тези дни да пристигне :61: щото ми е мноооооого мъка за кадета :19a: .Ако не стане - ще си търся нов мотор.За жалост майсторът каза "По-лош мотор не съм виждал" ,а как съм се возил до сега - не знам.Знам само че положението е мноооого тежко и ако не стане нищо Кадетчето ми ше бъде паркирано завинаги в гробницата на espero2000 :bravoo:
Поздрави на всички !!!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg