Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

20.01.07 Рилски манастир

Тази тема е заключена

Жоро снимка Жоро 17 януари 2007 - 09:13

Vilik, на Jan 16 2007, 06:37 PM, каза:

До колкото можах да разбера,засега са само Митко и Жоро сигурни,говоря за хората извън нашта група.  :unsure:
 

Айде довечера кат се сберем на :eko: и се видим очи в очи и ще пишем кои, колко и т.н.т
Щот знам и за още популация че ще има ама нека го решим да не говоря от тяхно име...
Отговори

kabby снимка kabby 17 януари 2007 - 09:30

Vilik, на Jan 16 2007, 07:37 PM, каза:

До колкото можах да разбера,засега са само Митко и Жоро сигурни,говоря за хората извън нашта група.  :unsure:
 



Аз в коя група се броя ? :)
Ще дойда.
Трябва да се видим днес със Жоро да се разберем
Отговори

Vilik снимка Vilik 17 януари 2007 - 21:37

Ей Kabby-Vec,
не се обяснявай,айде чакаме ви ... само кажете дали да приготвя скарата :unsure:
Отговори

Жоро снимка Жоро 18 януари 2007 - 09:05

Това което знам от снощи е че нищо не знам.
Тези които ходим ще ходим в събота и ще се прибираме пак тогава...
След като сме се разходили около/във Рилския Манастир...
Програмата за там скари/кръчми оставям на тези дет са ходили повече от мойте 10 пъти...
За сега знам за Митя ама данните са от вторник, като не знам дали семейството му ще ходи...
Знам за Каби ама той не е малък да каже...
Знам за Виктор със страшния ник "с3клмбкомбк7.,ф;л" - може да съм объркал някоя буква, който ще тръгне от Банско.
Калинчо мисли...
Мен ме пишете за двама или евентуално за осем но съм малък да кажа...
Така че чакаме предложения...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 януари 2007 - 09:17

Жоро, на Jan 18 2007, 09:05 AM, каза:

Това което знам от снощи е че нищо не знам.
Тези които ходим ще ходим в събота и ще се прибираме пак тогава...
След като сме се разходили около/във Рилския Манастир...
Програмата за там скари/кръчми оставям на тези дет са ходили повече от мойте 10 пъти...
За сега знам за Митя ама данните са от вторник, като не знам дали семейството му ще ходи...
Знам за Каби ама той не е малък да каже...
Знам за Виктор със страшния ник "с3клмбкомбк7.,ф;л" - може да съм объркал някоя буква, който ще тръгне от Банско.
Калинчо мисли...
Мен ме пишете за двама или евентуално за осем но съм малък да кажа...
Така че чакаме предложения...
 


Това значи ли, че вечерния купон отпада или ще правим като на рождения ми ден?!
Митя за него ако не дойде ще има бой. Калинчо да не мисли толкова, да зима гаджето и да идва. Колегата от Банско го пишем и него. Другите какво? Ще мислят ли или?
Отговори

kabby снимка kabby 18 януари 2007 - 11:19

Ще дойда бре ... нали някой трябва да събира полицаите по пътя :)
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 18 януари 2007 - 11:45

и на мен ми се върти нещо в главата ама ще го видим до тогава =)
Отговори

kabby снимка kabby 18 януари 2007 - 14:02

За да не пускам нова тема някъде другаде:
На шопската част от групата : предлагам ви да се съберем някъде около 12:00 на ОМВ Бояна.
До Благоевград се стига за около час.
И от там -> към манастира.
По груби сметки около 14.30 ще сме стигнали и ще ядем мекици /или меки цици в зависимост от желанието на клиента/.
Какво ще кажете?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 януари 2007 - 14:23

kabby, на Jan 18 2007, 02:02 PM, каза:

За да не пускам нова тема някъде другаде:
На шопската част от групата : предлагам ви да се съберем някъде около 12:00 на ОМВ Бояна.
До Благоевград се стига за около час.
И от там -> към манастира.
По груби сметки около 14.30 ще сме стигнали и ще ядем мекици /или меки цици в зависимост от желанието на клиента/.
Какво ще кажете?
 


Е да бе ако искате елате и в 1 през ноща!!! Ние ще си ходим с децата! Как го виждате това? Тръгвате към 9 сутринта и сте при нас в 10 на отбивката за манастира. До горе да стигнем за 40 мин. т.е. 11 най-късно да сме там, да може да се приберем до към 2-3 да спят децата.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 18 януари 2007 - 14:24

ебати вие нощен поход ли ще правите!
Отговори

Жоро снимка Жоро 18 януари 2007 - 14:30

Аз също педлагам тръгване не по-късно от 9.00 да сме там 10.30
Отговори

Vassil снимка Vassil 18 януари 2007 - 17:00

Как ше сте по колите? Аз искам да проам мойта на дълго как е разхода, след ремонтчетата и т.н. Най-вероятно ше дойда, но след манастира ще се прибирам обратно :unsure:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 януари 2007 - 20:10

Ndoe, на Jan 18 2007, 05:00 PM, каза:

Как ше сте по колите? Аз искам да проам мойта на дълго как е разхода, след ремонтчетата и т.н. Най-вероятно ше дойда, но след манастира ще се прибирам обратно  :fire:
 

Те май всички ще се прибират. За жалост нещо част от групата дето има терен в Благоевград няма да идва и става проблем със спането. Аз при мен мога да приема 3-ма, но трябва да спят на едно легло. Kabby да си спи при жена му в кухнята! :icon1_biggrin:
Отговори

Vilik снимка Vilik 18 януари 2007 - 20:45

Последно как се разбираме 10:30 на разклонението на Рилския манастир ли?
Май няма да има нужда да се пазарува каквото и да било :fire:

цър пър друг път
Публикувано изображение
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 18 януари 2007 - 22:16

Аз ще бъда сам,защо то женами ще е на работа.Мога да кача някой при мен :fire: :fire: Но със сигорнос идвам,нали съм ви фен. :fire:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 януари 2007 - 08:38

Mitko_metana, на Jan 18 2007, 10:16 PM, каза:

Аз ще бъда сам,защо то женами ще е на работа.Мога да кача някой при мен :fire: :fire:  Но със сигорнос идвам,нали съм ви фен. :fire:
 


Ето това е сериозен човек! (ма му е лесно, нали е на метан). Вземи малката с тебе да си играят с Олег.
Митак днес ще ти се обадя да ми донесеш нещо от София.

Вили идеята със скарата е добра, но не съм сигурен, че ще можем да седнем на открито. Ще сме с децата а горе е студено. И може да се наложи да сме в някое заведение. Ако имаш познати или знаеш някъде където можем да сме вътре с децата а и скара да се направи ще е супер!

Дайте да фикснем един час да мога да се обадя на всички и да си направим ние тука организацията.

Жоре, Васко, последно колко сте и ще оставате ли за вечерта?

:fire:
Отговори

Жоро снимка Жоро 19 януари 2007 - 09:16

Mitko_metana, на Jan 18 2007, 10:16 PM, каза:

Аз ще бъда сам,защо то женами ще е на работа.Мога да кача някой при мен :fire: :fire:  Но със сигорнос идвам,нали съм ви фен. :fire:
 

Аз съм си заплюл 2 места при Митята...
И след малко почвам да звъня на децката градина да ги събирам...
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 19 януари 2007 - 13:22

Уф, аз ще бъда мислено с вас :fire: , отвори ми се ангажимент за утре. Знам, че ще си прекарата чудесно.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 януари 2007 - 14:42

HotBlg, на Jan 19 2007, 01:22 PM, каза:

Уф, аз ще бъда мислено с вас  :fire:  , отвори ми се ангажимент за утре. Знам, че ще си прекарата чудесно.
 


Е стига бе докторе не е чесно!!!

Сега се видях с Венци, значи, утре ще се съберем между 9 и 9:30 на ОМВ. След като се съберем, щом групата от София мине Дупница и ни се обадят тръгваме за манастира! Моля да сме точни да не се налага да губим време! :fire:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 януари 2007 - 16:12

Ново инфо от София, май ще тръгват към 9-9:30. Та предлагам ние да се съберем на ОМВ към 10:00ч. Примерно от 9:30 до 10:00 среща на ОМВ. Ако има промени пак ще пиша. Довечера ще пратя и СМС-и!!!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg