Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra B

Карбоново фолио

Николай Коев снимка Николай Коев 19 юни 2012 - 18:51

Здравейте някой виждал ли е вектра б с карбново фолио? Идеята ми е дали ще стои добре на черна кола и как ще е най добре целия преден капак с огледалата и маската ли? Понеже колата ми горя опред и немис е занимава да боядисвам предния капак! Дайте мнение как ще е най добре,че другата седмица ще ходя ми слагат..... :)
Отговори

titan22 снимка titan22 19 юни 2012 - 19:31

Горе-долу ще ти излезе същите пари като боядисването,а ако търсиш контраст,сложи сив карбон.
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 19 юни 2012 - 19:35

http://niki85.snimka....325904.9782071
http://niki85.snimka....325904.9782084
това е колата някой може ли да го направи с фотошопа? Какво е това сиво фолио кое е по добре черното или сивото? http://laskas.com/uf...tara-zagora.jpg
Мнението беше редактирано от Николай Коев: 19 юни 2012 - 19:40
Отговори

titan22 снимка titan22 19 юни 2012 - 23:00

Най-добре е да си боядисаш капака.За фолиото-което на теб ти харесва повече и зависи какъв ефект търсиш.
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 20 юни 2012 - 06:17

На горял капак не става добре!
Мнението беше редактирано от Николай Коев: 20 юни 2012 - 06:18
Отговори

tisho7 снимка tisho7 20 юни 2012 - 09:11

+1 За целия преден капак+капаците на огледалата.Решетката недей въпреки,че няма да има голама контрастност.Ако имаш малко в повече пари ще стане добре и тавана.Сиво цвят на преден капак при черна кола е напрапчиво,но всеки си има вкус.Бих те посъветвал с черно или нещо тъмно като цвят.Фолиото само по себе си (особенно това на 3М) е доста релефно и на светлина си контрастира много и се забелязва(това ти го казвам в случай,че се притесняваш дали ще е ефектно).Има хубаво фолио освен на 3М и на Орафол,което е също немско и много здраво.Обаче сложиш ли го веднъж ако решиш да го махаш после сваляш цялата боя,лак и всичко :biggrin: заедно с фолиото.
Поздрави и усоех в начинанието! :love_opel:
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 20 юни 2012 - 23:50

Мерси колеги решил съм ще бъде черно фолио на ЗМ ама немога се реша целите огледала ли или само капаците (малкото капаче след капака)? Значе викате може и без решетката? Ще помоля ако може някой м иго направи с фотошопа....
Мнението беше редактирано от Николай Коев: 20 юни 2012 - 23:50
Отговори

tisho7 снимка tisho7 21 юни 2012 - 12:35

Колега нямам фотошоп понеже е голяма програмка и тежи на компа ми.Виж сега направи си само началото там на капаците и предния капак и виж дали ще ти хареса.В случай,че ти хареса освяш я така.Ако ти изглежда нещо все едно е недовършено облепи целите капаци.МОжеш временно да я покараш само с предния капак за проба да видиш дали ти харесва!Винаги можеш да продължиш ъпгрейдите :first: .Сложи снимчици да видим резултата накрая. :opc:
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 21 юни 2012 - 15:41

Мерси... задължително ще сложа снимка
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 24 юни 2012 - 20:21

http://niki85.snimka...vo-folio.685797 момчета ето обещаните снимки другия месец ще правя и тавана...
Отговори

Erdoto снимка Erdoto 24 юни 2012 - 20:30

Поздравления добре се е получило
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 24 юни 2012 - 20:42

Мерси
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 24 юни 2012 - 20:56

Остава да затъмниш фаровете и ще стане dark-vision, предплагам нещо такова гониш като визия.. :icon_wink2:
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 24 юни 2012 - 20:58

с какжо ги затъмня фаровете? Да това гоня ами проблема с халогените какво става и тях ли затъмнявам? Аз мислех ангелчета да слагам :Д
Отговори

filidor снимка filidor 24 юни 2012 - 21:05

К'ви пари ти легна фолиото , ако не е тайна? Питам защото ми харесва и ми се въртят някои идеи в главата.
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 24 юни 2012 - 22:25

 Николай Коев, на 24 юни 2012 - 20:58, каза:

с какжо ги затъмня фаровете? Да това гоня ами проблема с халогените какво става и тях ли затъмнявам? Аз мислех ангелчета да слагам :Д


-Твоите фарове са фейслифт-ови, една от първите теми във форума свързана със затъмняването на фаровете и по-точно БЛЕНДИТЕ вътре във фарове, ако не греша.. беше точно на такива фарове. Има и колеги с такива Вектри, правили същото, можеш да ги попиташ. А относно халогените.. тях си ги остави, няма нужда да ги затъмняваш и тях, поне ако ги ползваш по предназначение.
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 25 юни 2012 - 06:40

Ми излезе ми 80лв фолиото..... а за фаровете мислех,че говорите за фолио което се лепи върхо тях! :)
Отговори

tisho7 снимка tisho7 25 юни 2012 - 06:59

Поздравления,колега стои много хубаво.Някак по-агресивно и определено е добре монтирано :smile3560: .В крайна сметка направи и целите капаци.Така е някак по-завършено.Фаровете може с фолио,но някакво хубаво пак,да не е ментак,че после се сваля и пак отново същатата процедура.Има една фирма в Пловдив Микроасу(модераторите да ме простят,не искам реклама да правя)те имат сносно фолио за затъмняване и с до 90% транспарентност,което е много важно в случая.Незнам като марка какво е фолиото,но съм вижадал фарове с такова и стоят по-скоро като леко опушени,а не силно затъмнени.Осветеността намалява,но много малко.Ако си с ксенон предполагам няма да има проблем.
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 28 юни 2012 - 22:02

Мислех за фолио ама ме претеснява светлината кака щесе отрази... :(
Отговори

tisho7 снимка tisho7 29 юни 2012 - 07:22

Каквото и да е фолиото ще намали светлината.Колко ще намали зависи от транспарентността на фолиото. :biggrin:
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg