Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Автоматични светлини Корса Ц

oci снимка oci 13 януари 2013 - 18:31

Чичо ми си взе Корса Ц 2005-та година и понеже беше до болка свикнал с автоматичното пускане на фаровете(хоум мейд от баща ми) на вектра б иска същото и на Корсата. Въпроса е дали я няма тази опция и просто софтуерно да се отключи? Ако я няма ще се прави пак схемичката, но няма смисъл ако може чисто софтуерно :newsm05_41:

Корсата е 2005-та година.

Поздрави,
Христо
Отговори

Globe снимка Globe 13 януари 2013 - 18:59

активират се само
Отговори

oci снимка oci 13 януари 2013 - 19:16

 Globe, на 13 януари 2013 - 18:59, каза:

активират се само


Благодаря за отговора. Колко струва интервенцията и само с Оп-Ком ли може да се извърши?
Отговори

Globe снимка Globe 13 януари 2013 - 19:39

Става и с Оп-ком ,но при 2005-та година е на ръба дали ще има 1 страничен ефект,а именно като се включат и димва дисплея за километрите т.е не се вижда нищо там. Тогава се налага промяна в конфигурацията на таблото което вече може само Тех да го извърши.

Цената например при нас беше околу 30 лева (по спомен) така че някъде там трябва да е
Мнението беше редактирано от Globe: 13 януари 2013 - 19:39
Отговори

oci снимка oci 14 януари 2013 - 17:38

Предложете вариант кой да ги активира в София - може и на ЛЦ!
Отговори

Altec снимка Altec 14 януари 2013 - 18:17

Честно казано би трябвало да е съвсем елементарно и бързо при Корса Ц . Това е първото нещо което направих след като си взех Оп-ком. Отдоло има едно клипче, от което аз лично взех насоките за да си пусна автоматичните светлини на Вектра Ц ( При Корсата мисля , че няма да има разлика стига да го има като модул изобщо и да позволява промени ). Би трябвало да има 5 режима на работа, като всеки един от тях е различен - спрямо запалването на фаровете, осветеността на таблото , задни габарити и т.н.
Активиране на светлини ( В началото още )
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg