Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

03.09.2006 Благоевград

Тази тема е заключена « Prev

The_Ancient снимка The_Ancient 03 септември 2006 - 22:45

Колеги, тая вечер се позабавлявахме! :)
Вие как мислите?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 03 септември 2006 - 23:45

НАЙ-ДОБРАТА СРЕЩА ДО СЕГА!!!

Не мога още да повярвам, че се събраха толкова много Опелчета! За първи път две маси на ОМВ!!! Имаше и момчета с други марки които се присъединиха към огромната група! Имаше много емоции, демонстрация на музика, супер Опелите на Благоевград бяха на линия почти всички! Толкова много бяха, че накрая просто се отказахме да ги снимаме! Цялото ОМВ беше задръстено от Опели! Незнам какво стана тая вечер, но беше яко! След това от уж закачка за гонки се изсипахме сумана коли на Терминала за дръпки. Имаше интересни гонки! Но за тях няма да коментирам, щото е друга тема. След това продължихме на Лукойл до към 24:00! Ето и снимките:

В началото:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Опит за снимка на компанията :)
Публикувано изображение

Тука вече групата нарастна до толкова, че ако сложехме още една кола и щяхме да затворим хода на бензиностанцията и автомивката!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

И това не е всичко, ето и другата част от колите!
Публикувано изображение

И още поне 4-5 Опелчета, но снимки аз не им правих, колегата xplod моля да ги качи щото са на неговия апарат! Там са и снимките на компанията!
И ето продължението:
Инструктора пробва Опела на сина ми!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Еми толкоз от мен! Надявам се и колегата xplod да качи скоро неговите снимки! Оказа се за пореден път, че snimka.bg ми ресайзва снимките отвратително и им съсипва качеството! Дайте идея за по добро място да качвам снимките от срещите!

Надявам се срещите от този калибар да станат редовни! Мисля, всички останахме доволни! Айде лека и полека от мен!
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 04 септември 2006 - 00:20

Аз що останах с впечатлението че на Лукойл няма да се ходи? :19a: :19a:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 04 септември 2006 - 00:36

The_Ancient, на Sep 4 2006, 12:20 AM, каза:

Аз що останах с впечатлението че на Лукойл няма да се ходи? :19a:  :19a:
 

аз след терминала завъртях с комбето след като прибрах гсито през омв
обаче нямаше никой и се прибрах ейййй това БМВ дизел би сички опели на терминала :19a: :19a: :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 септември 2006 - 07:21

Еми няма нищо чудно за мен, още Павката като каза, че е 3.0 Комон рейл и ми беше ясно резултата! Дизел пауър! Дизеловите двигатели изпревариха бензиновите с толкова много в последно време, че скоро и в Ф1 може да се появи дизелак :) Астрата имаше шанс единствено ако му вземеше старта, но това не ставаше, което най-много ме впечатли в БМВ-то! Грам не пилеше гуми, а Астрата ги пилеше до 4 чак! Преди 3-4 години казвах, че бъдещето е в дизела ама никой не ми вярваше, сега всички почват малко по малко да се обеждават! :) . Иначе евала за момчето със сток Астрата, как отвя 5-цилиндровия Фиат! Много върви тая кола! Впечатлен съм! Според мен той имаше шанс да вземе победа над биера макар и с малко, но си тръгна, защо така?

The_Ancient, не ни ли чу с Каbby като се оговаряхме! И затова тръгнахме в обратната посока, за да идем на Лукойл! Нищо де другия път ще дойдеш и ти. Това зе да си става традиция да правим разборка на Лукойл!
Отговори

kabby снимка kabby 04 септември 2006 - 08:05

Scorpion_BV, на Sep 4 2006, 08:21 AM, каза:

Това зе да си става традиция да правим разборка на Лукойл!


Под вещия поглед на патрул от КАТ :))

Аз се изкефих максимално от тази среща.
Пълна лудница беше. То ще се види на снимките на xplod де :)

Следващия път 3 маси събираме, че ми писна от правостоящи :)

Хубави гонки имаше.. обаче БМВ-то на финала просто ... мачкаше.
Все пак астрите добре вървяха .... Само бавареца отупа едната ,... иначе май нямаха загуба.

Изненадах се от хондичката с 150+ кг музика вътре ... колко порядъчно добре се справи на пътя. За музиката вътре Боян да коментира - аз не се прежалих да седна в тая кола.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 септември 2006 - 08:12

Ми хондата като вървеж не ме впечатли! Все пак с Браво 1.6 16V оспя да го мине с един калник! Но МУЗИКАТА!!! Леле музиката е смърт! И като му пуснахме две парчета дето тука ги видях във форума в темата "Какво слушам..." направо ше ме разглобеше тоя звук! Бях се постригал преди срещата и при все че косата ми е няма и половин сантиметър, тоя бас оспя да ме разчорли!!! Баси нема такъв звук! Евала на момчето! Иначе Хондата е много красива и стилна! И музиката е сложена мераклийската не само нахвърляни колони вътре! БРАВО НА ПИЧА :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 04 септември 2006 - 09:26

:19a: Добра Среща! Занапред дано затворите входовете :19a:
Кой е със синьото комби, с тарикатските джанти? Много хваща окото ;)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 септември 2006 - 10:24

Ndoe, на Sep 4 2006, 09:26 AM, каза:

:19a:  Добра Среща! Занапред дано затворите входовете  :19a:
Кой е със синьото комби, с тарикатските джанти? Много хваща окото  ;)
 

На един Опел фен :19a: дето си има бая Опелчета, после дойде и с едно Кадетче 2000 16V :)
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 04 септември 2006 - 13:37

ами той що не се пусна с бимата?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 септември 2006 - 13:41

Каза, че Кадета нещо не бил как треа. Ма нека сам си каже де, да не пиша аз глупости. Все пак я чул ч не чул в тая лудница! :) А беше обещал и да ме повози ама...
Отговори

xplod снимка xplod 04 септември 2006 - 13:42

Scorpion_BV, на Sep 4 2006, 10:24 AM, каза:

Ndoe, на Sep 4 2006, 09:26 AM, каза:

:19a:  Добра Среща! Занапред дано затворите входовете  :19a:
Кой е със синьото комби, с тарикатските джанти? Много хваща окото  ;)
 

На един Опел фен :19a: дето си има бая Опелчета, после дойде и с едно Кадетче 2000 16V :)
 

Колеги дайте е-майл да изпратя снимките!

Кирилица!
Мнението беше редактирано от Scorpion_BV: 04 септември 2006 - 15:10
Отговори

kabby снимка kabby 04 септември 2006 - 14:09

Ndoe, на Sep 4 2006, 10:26 AM, каза:

:19a:  Добра Среща! Занапред дано затворите входовете  :19a:


ЕндоУ, то имаше достатъчно коли за да затворим не само входовете, ами и изходите и местата по бензиноколонките, но щеше да е малко нагло .. нали ? :)

Колега xplod - имаш лично съобщение с мейл-а
:)
Отговори

kabby снимка kabby 04 септември 2006 - 14:32

Ето ги.
Не са станали добре, ама това е защото все по тъмно снимаме, а и никога не съм твърдял, че съм перфектен форограф.

Добре, че на колегата апаратчето е читаво, че иначе нищо нямаше да се вижда :)
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

А ето и какво си имам по задните джамове /вкл. страничните/
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


По мои сметки около 15 хлОпела се събраха, компанията беше весела :)

Дано и в бъдеще стават такива срещи :)
Отговори

kaka снимка kaka 04 септември 2006 - 14:52

Ехееее, колко народ :19a: :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 04 септември 2006 - 15:13

Леле а аз каква съм блейка.


БЛАГОДАРЯ на инструктора. Вече си имам комплект 5 бр. джанти 15-ки :)
А него ще го дебна кога да го черпя количка .. че алкохол не употребява. /Понеже е влезнал вече У правио пАт/
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 04 септември 2006 - 15:14

Какви 15-бе! А тия до конусите брой ли ги? :)

Снимките са станали кофти за жалост! Явно светкавицата е слаба! Единствената и най-стойностната е на компанията на масата!!! За нея 10x!!! :19a:

Все така да сме на срещите!!!
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 04 септември 2006 - 22:15

Scorpion_BV, на Sep 4 2006, 01:41 PM, каза:

Каза, че Кадета нещо не бил как треа. Ма нека сам си каже де, да не пиша аз глупости. Все пак я чул ч не чул в тая лудница!  :)  А беше обещал и да ме повози ама...
 

можех да се пусна с бмв-то,но имам проблем с някой от цилиндрите и не виждам смисъл на 3 цилиндъра да се пускам нека да отворя мотора тези дни да оправя бързо проблема и скоро ще отговарям на гонки иначе в този вид в момента мощността е достатъчна да се преборя със синята астра победител от снощи,но ако се пусна с бмв-то ще падна дори и с малко :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 септември 2006 - 08:17

Се си мисля, че проблема при стартовете с бимера беше, че всички дет се пробваха си оставяха гумите по асфалта а бимера просто се изтрелваше без грам да пили гуми!
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 05 септември 2006 - 09:35

Scorpion_BV, на Sep 5 2006, 08:17 AM, каза:

Се си мисля, че проблема при стартовете с бимера беше, че всички дет се пробваха си оставяха гумите по асфалта а бимера просто се изтрелваше без грам да пили гуми!
 

хванеш ли му старта в началото да не ти избяга много после загива :19a:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg