Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

30.03.2008 - Варна, Морето...

Тази тема е заключена « Prev

Racer_ снимка Racer_ 27 март 2008 - 13:13

20:00 на Бриколажа.Някакви други оферти?


Успоредно с това може да дадете някой свестен бояджия да ми пръсне колата, че на кит не си е оферта да я карам, колкото и да е феЙшън.
Отговори

Emporio снимка Emporio 27 март 2008 - 13:20

други оферти... 18:00 часа на бриколажа,че времето вече е оферта :newsm05_41:
а за бояджия.....колко сложен въпрос.. питай 5 човека,ще ти кажат 5 различни неща за едни и същи,а какво остава да ти посочат 5 различни бояджии хехехехеххе
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 27 март 2008 - 13:35

Мани бегай... Ся отивам при 2-ма различни да видим к'ви кинти ще искат.Ти гледам нещо жантита си нанизал... Въх, че май и ходят даже :newsm05_41:
Отговори

Emporio снимка Emporio 27 март 2008 - 13:57

 Racer_, на Mar 27 2008, 12:35 PM, каза:

Мани бегай... Ся отивам при 2-ма различни да видим к'ви кинти ще искат.Ти гледам нещо жантита си нанизал... Въх, че май и ходят даже :newsm05_41:



обади после ква цифра са обявили....
а за колелетата... май май и поседяват,немога да преценя, пристрастен съм :newsm05_41:
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 27 март 2008 - 14:55

racere нали видя моита, ако ти хареса как са я пръснали ще ти кайа каде да питаш и там, аз съм доволен,
ако искаш я огледай пак да си прецениш
за цифри немога да ти кажа
иначе за предложения, съгласие 100% никога, но както беше миналата неделя 18ч буната 20ч бриколаж, беше ехтра, който кадето душа му сака, нали е пожелание....
Отговори

WILLY снимка WILLY 27 март 2008 - 15:04

Тая неделя съм свабоден и съм навит и за двете места :b010: тъкмо да представя новата кола офицялно вече регистрирана :newsm05_41:
Отговори

Мишо снимка Мишо 27 март 2008 - 17:40

На мен лично ми хареса долу на 4-та Буна ...
Имаше достатъчно място за паркване, а що се отнася за снимките въобще си мисля, че не може да се прави сравнение между паркинг на магазин и алея край морето :newsm05_41: ...
Има и достатъчно заведения за да си намерим свободни места (тва ако не сме запазили) и да :newsm05_41:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 27 март 2008 - 20:14

мхм и на мен ми харесва плажа. И идеята за картофки ми допада. Тая неделя май съм зает ама ще видим.
Отговори

yasmania снимка yasmania 27 март 2008 - 20:51

 simbon4o, на Mar 27 2008, 05:14 PM, каза:

мхм и на мен ми харесва плажа. И идеята за картофки ми допада. Тая неделя май съм зает ама ще видим.


Мен пък секи вариант ми харесва за тази неделя ... щото ша са возя най вероятно :newsm05_41:
Отговори

kAm снимка kAm 28 март 2008 - 00:08

Да са возиш е яко ;Р аз поне взех да свиквам да се возя в моита кола ;) Имам си шофиор субота и неделя мога да си пиивам спокоино и наи важното и 2-мата оставаме доволни. :Р
Отговори

Drajiii снимка Drajiii 28 март 2008 - 19:40

Тая Вечер към 9 съм на лука който изка може да доиде да се видим.
Отговори

Vankoto снимка Vankoto 29 март 2008 - 01:48

Са последно къде и от колко часа, че утре вечер май ще ми сецнат интернета(поради неплащане от моя страна :newsm05_41: ) и няколко дена ще съм без нет.
Отговори

Chosta снимка Chosta 30 март 2008 - 15:59

ако някой каже последно в колко часа и къде ще е срещата ще е голям пич.... тук нищо не става ясно в тази тема сякаш?
Мнението беше редактирано от Chosta: 30 март 2008 - 16:31
Отговори

DJPlamen снимка DJPlamen 30 март 2008 - 16:10

Чоста, 18:00 долу на буната, 20:00 Бриколажа, аз тъй разбрах :) Ако пак не си разбрал, обади ми се да ти кажа още по-простичко :D:D
Отговори

Цветомир снимка Цветомир 30 март 2008 - 18:05

До колкото разбрах по последна информация срещата ще бъде на Практикера... ако и някой друг така е разбрал да потвърди :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 30 март 2008 - 19:06

 Цветомир, на Mar 30 2008, 03:05 PM, каза:

До колкото разбрах по последна информация срещата ще бъде на Практикера... ако и някой друг така е разбрал да потвърди :)


Луд ли си е .. къф практикер те гони, нали УЖ говорихе че това е място удобно за зимни срещи или много дъждовни дни.

Бъркаш хората ... в последните 3 4 6 8 поста всеки поства квот си ще и когато си ще без грам да помисли.

Срещича си е на Бриколажа, И този път. след 19.00 сигура ще има хора. Масата ще се излее към 8. Това мисля, това знам, това казвам .....
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 30 март 2008 - 19:46

аз съм на буната така или иначе ми се ходеше, с вас или без вас там съм.сега е 7 без 10 така че сигурно сте там вече :newsm05_41: :newsm05_41:
Отговори

Владко снимка Владко 31 март 2008 - 00:00

Във връзка с предната тема, за сега има 5 човека за 8ч. и 6 човека за 6ч., разликата наистина не е голяма, НО както виждате има други 5 които искат да е дори по-рано, като с тях хората които им е удобен по-ранен час стават 11. Аз лично гласувах за 6, понеже очаквах да няма много хора желаещи 3 примерно, но честно казано мене по-ранния час по-ми харесва 3-4 е перфектно :)
И така де, решихме ли го последно или...? :)
Отговори

WILLY снимка WILLY 31 март 2008 - 00:18

И Така днес си искарах най дългата опел среща от доста време насам от 18:00 (по новото време :tongue: ) че до преди малко. :newsm05_41:
Всичко започна малко след 18:00 като се засякахме с Racer , който беше решил да си тръгва щото нямаше никой - върнахме се на буната и не след дълго се появиха Росен ,DJPlamen и Chosta и се запътихме към бистро Хавай на 3 та буна където по късно се присъедини и Jani Petrov. Спретнахме една масичка набързо и се заформи готин лаф и много смях:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
След което потеглихме към 2 та среща от 20:00 н паркинга на Бриколажа
колата на Яни с новите Джанти:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
и на другите :
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

yasmania снимка yasmania 31 март 2008 - 00:27

Мен и така ме кефи ... ако всички знаят за ПРЕД-среща на буните в 6, и за реал среща в 8 на бриколажа лятото. Така поечето ПРОСТО ФЕНОВЕ които нямат интерес или приятелски отношения ще си знаят и идват на бриколажа ... а като се знае че от 6 натам има хора долу, който го влече, би ходил. Аз лично отвреме навреме бих се мяркал и долу на масичка на биричка на картофки, на сметло и на морски вълни, но отвременавреме, а не системно ... И да приемем че повечето от нас ходят там отвреме навреме, така всяка неделя се знае че все ще се свърти добра поста и лафче долу .

А после масовката на бриколажа надали ще успее да се измести .. да не забравяме, че не всички сме авери а има хора, които просто са дочули, и карат Опел.

PEACE !!!!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg