Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Здравейте :)

Тази тема е заключена

Цветомир снимка Цветомир 19 март 2008 - 01:23

Най накрая успях да се регистрирам.. :)

Да се представя казвам се Цветомир.. с някой хора се запознах в Неделя на 4та буна с други не успях.. но за напред ще се запозная с всички :)
ето и една снимка на моя автомобил Публикувано изображение
Моята е Корсата

Айде лека и до неделя
Отговори

VectraB снимка VectraB 19 март 2008 - 01:39

Здравей Колега ! Добре дошъл !
Снимката е много интересна. :19a:
И като я видях се сетих, че е добре да си направим календар. А като начако screen saver.
Отговори

Цветомир снимка Цветомир 19 март 2008 - 01:50

 VectraB, на Mar 19 2008, 12:39 AM, каза:

Здравей Колега ! Добре дошъл !
Снимката е много интересна. :19a:
И като я видях се сетих, че е добре да си направим календар. А като начако screen saver.


Снимката да кажа не е моя да не ме обвинят че си преписвам чужди заслуги :)
Но е прекрасна мисля Симо се казваше пича дет е направи като за календар е супер :blink:
Отговори

VectraB снимка VectraB 19 март 2008 - 02:18

Знам, видях я в другат тема от Варна. Но сега като я видях сама, ми дойде идеята...
Отговори

Владко снимка Владко 19 март 2008 - 10:00

 VectraB, на Mar 19 2008, 12:39 AM, каза:

Здравей Колега ! Добре дошъл !
Снимката е много интересна. :19a:
И като я видях се сетих, че е добре да си направим календар. А като начако screen saver.



Идеята за календар в точно тоя клуб ще е обречена на неуспех :blink:
Отговори

yasmania снимка yasmania 19 март 2008 - 10:12

Зависи от това варху кого ще лежи отговорността по легалното му изготвяне .... ина4е и идеята, и реализацията на местно нижо би била доста лесно осъществима, има си кадри които не е като да не ги знаят нещата ....

Зависи от това варху кого ще лежи отговорността по легалното му изготвяне .... ина4е и идеята, и реализацията на местно ниво би била доста лесно осъществима, има си кадри които не е като да не ги знаят нещата .... За национално оба4е мове и да се окажеш прав ...


Но не е зле да се подхване темата за да се види мислителите какво мислят
Отговори

Владко снимка Владко 19 март 2008 - 21:35

Ми ако ще се прави по-добре да е в близкото бъдеще не края на есента и да си го държиме 2009-та за красота ;D
Сигурно няма да е трудно, не е задължително да е такъв всеки месец нова страница/нова снимка, може да се направи такъв дето е една страница и напечатани всички месеци... aко някой разбра какво искам да кажа ;D
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 20 март 2008 - 00:54

такъв с 1 снимка и 3 месеца на страница дето се сменят е 3.50лв ама не си заслужава, по добре 12 коли снимани и малко повече пари, отколкото 1кола, а коя ли ще е тя??????

като ще се прави поне да си заслужава !
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 20 март 2008 - 19:38

ми някой ако има мерак и пари мога да му направя всичко(всякакво съдържание, снимане на личния автомобил, уголемяване на джанти ако щеш...и т.н.), само мерак и пари :19a:
Отговори

VectraB снимка VectraB 20 март 2008 - 19:50

 Владко, на Mar 19 2008, 08:00 AM, каза:

Идеята за календар в точно тоя клуб ще е обречена на неуспех :19a:

Е да ! За сега и за съжаление може и да си Прав !
Да ти кажа имах предвид Календар за 2009г, не за 2008г. За 2008г. не съм си го и помислял.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 20 март 2008 - 20:15

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION...;ALBUM_ID=13098

това момче с беемве-то как трябва да черпи не знам :19a:
Отговори

Стельо снимка Стельо 20 март 2008 - 21:39

симбоне .. аз пари немам ама сеа с окачването вече предницата е по ниска и по добре стои да зеим да напраим една фото сесия някаде по твой избор а ??? когато и кадето кажиш
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 21 март 2008 - 10:49

 Стельо, на Mar 20 2008, 08:39 PM, каза:

симбоне .. аз пари немам ама сеа с окачването вече предницата е по ниска и по добре стои да зеим да напраим една фото сесия някаде по твой избор а ??? когато и кадето кажиш

ти си на примоция :19a: неделята ще те офотам.
Отговори

Стельо снимка Стельо 21 март 2008 - 12:35

часа и деня оставам на тебе ти да ги избереш стига само да даде хубаво време че така като гледам с тея 3,5 градуса нещо ни ма кефи .... ай ще се чуйм допълнително
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg