Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Бавно загряване и блокиране на предни колела в един момент

talatinov снимка talatinov 03 ноември 2019 - 07:27

Kalin09 не обръщай внимание на Димов ,той се е скарал с поне 5 човека от форума,той всичко знае ,нищо не може да му се каже ,нищо че половината работи дето пише са глупости! И аз съм имал разправия с него.
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 03 ноември 2019 - 10:35

 fanatic, на 02 ноември 2019 - 21:25, каза:

Тъй като виждам, че отново има драма просто искам да кажа, че съм редактирал подписа, че следим отблизо какво се пише / от 2005 година/,
че за пореден и последен път ще призова да намерите общ език и тон на говорене, защото ще се наложи да вземем мерки а тогава няма никой да е доволен,
още по- малко ние....

И защо?В подписа беше написана голата истина!
Съсипахте го форума, някои членове със своите действия а управата/администрацията със своето бездействие!
Уж е технически форум а стана по-зле от БГ МАМА!
Отговори

Ники Т снимка Ники Т 03 ноември 2019 - 10:54

 Д-и-м-о-в, на 01 ноември 2019 - 18:07, каза:

Щом се "подава" много слабо течност, значи може и да имаш запушени/със стеснено сечение тръби
Задните пак така ли "подават" много слабо като ги откачиш ?

Спирачната система има няколко възела - помпа, тръби, маркучи, апрати. АБС-а в повечето време не работи.

Натискай докато стане твърд педала на спирачката на изгасен двигател. След това натисни и задръж натиснат и запали докато го държиш. Виж дали ще омекне/хлътне. Ако го направи, значи вакуум системата към спирачките работи.

Педала хлътва, но мотора си вдига малко оборотите.
Отговори

fanatic снимка fanatic 04 ноември 2019 - 23:09

 ivan_pop, на 03 ноември 2019 - 10:35, каза:

И защо?В подписа беше написана голата истина!
Съсипахте го форума, някои членове със своите действия а управата/администрацията със своето бездействие!
Уж е технически форум а стана по-зле от БГ МАМА!


Форумът е място, където всеки има право да изкаже мнението си, стига да не обижда и да не вреди на другите. Форумът е това,
което пишат хората в него, никой не е длъжен да стои и да изчита всички постове и мнения, камо ли да съди като последна инстанция.
Ако ги нямаше хората щеше да пишеш в форума бг мама а не тук,защото нищо нямаше да има, така че ако не те устройва, просто можеш да не пишеш.
Написал съм напълно човешки какво очаквам от големи и интелигентни хора, каквито смятам, че са пишещите тук, всеки с особеностите си.
Ако искате мога да изкарам на всеки умник /включително и мои/ поне по 5-10 тъпи мнения от последните 10 години и ще го питам после това да го броим ли за част от приноса му към форума....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg