Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ЧЕТВЪРТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

ranar снимка ranar 27 февруари 2012 - 20:33

Сега чак виждам темата и не мога да повярвам на очите си!!! Умрях си от кеф :D
И тази година ще се присъства,надявам се и двата дни.Успех на организаторите с трудната задача за подготовката и дано тази година всичко да е наред...Поздрави
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 27 февруари 2012 - 21:45

Вече е време да докарам калито деа... 3 събора пропусна. Поне 1 ден съм там.
Отговори

Insignia OPC снимка Insignia OPC 27 февруари 2012 - 21:47

А знае ли се програмата по дни ?
Отговори

GS!16v снимка GS!16v 02 март 2012 - 14:41

Йееесс :))
Вчера си писах с 'ърбан тийм' и ги попитах дали ще присъстват :)
Те казаха,че чакат организатора да ги покани иначе няма да дойдат :(
Така,че моля организатора да измисли нещо по въпроса :)




П.С:Помощ!
Защо не ми излизат емотиконките :(
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 02 март 2012 - 14:52
Причина за редактиране:: Напиши си код на двг. в профила защото всичко ще спре да ти излиза...
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 02 март 2012 - 22:51

Само не разбрах защо "Ърбан Тийм" очакват специална покана. Може би са богопомазани, или ходят по земята със златни обувки :naughtynono: . Това ако е така както твърдиш е крайно несериозно от тяхна страна.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 03 март 2012 - 00:51

 Ex7r3m1s7a, на 02 март 2012 - 22:51, каза:

Само не разбрах защо "Ърбан Тийм" очакват специална покана. Може би са богопомазани, или ходят по земята със златни обувки :naughtynono: . Това ако е така както твърдиш е крайно несериозно от тяхна страна.

+1
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 03 март 2012 - 08:15

Ако си мислят момчетата ,че ходим заради тях много се лъжат!На мен приятелите и биричката ме радват много повече!
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 03 март 2012 - 12:11

 BatSlav, на 03 март 2012 - 08:15, каза:

Ако си мислят момчетата ,че ходим заради тях много се лъжат!На мен приятелите и биричката ме радват много повече!

Не пропускай и :bbq: Слав.Тази година,живи и здрави,мисля от един Пловдивски чичо да зема истинско месце :icon_wink2:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 03 март 2012 - 12:29

Взимай смело скарата е готова.
Отговори

Sherman снимка Sherman 05 март 2012 - 12:30

да наистина каво ще покажат ??????? можеби два от най уникалните опели в България или можеби могат да направят някои фен щаслив с някоя томбола също така могат и дино да докарат но нали тези неща са скучни и тъпи :) аз викам да си вземете скарите и да ходите в планината да гоните пеперуди ........
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 05 март 2012 - 12:51

Едно е да дойдеш като кибик и да пиеш бира и ядеш вурстове цял ден, а друго е да дойдеш като отбор, фирма и атракция - самата организация по идването е много различна. Едно е да дойдат момчетата от урбан тийм с някоя ежедневна корса или астра, облякли по 1 UPG тениска, друго е да се вдигнат с платформи, шатри, автомобили и т.н. Като зрители ви питам - кое ще е по-атрактивно? Вие само като чуете на празен ход корсата им ще се ....... (попълни точките както искаш) от кеф.
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 05 март 2012 - 13:40

ако не ни мине котка път и тази година Madness Motorsport сме там с една доста интересна стрийт Астричка :)
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 05 март 2012 - 13:46

Смятам, че е ненужно в тази тема да се образува излишно напрежение.

Ако колегата Sherman и Ърбан тийм имат желание и искат да присъстват съм сигурен, че си се свързват с УС и си говорят директно с тях.
Колкото повече интересни посетители, автомобили и участници, толкова по-добре за всички.
Отговори

Zender снимка Zender 05 март 2012 - 18:59

Специална покана хахахаха! Кои бяха те, та ще искат специална покана? Какво толкова имат да покажат.. Това, което показахме ние преди 3-4 години или това, което показахме миналата година? Когато миналата година казахме на Мартин от Urban Team, че сме събрали всички купи от събора, той ми каза, че не го интересувз и на такива детски мероприятния не присъстват. Така че не схващам сега за какво се натискат?!
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 05 март 2012 - 19:54

Който има интерес да си направи качествена реклама или просто да се похвалят с проектите си трябва сами те да имат желание за участие,а не да чакат писмо от господ :kuku: какви са тия глупости.... :nea:
Мнението беше редактирано от milcho2005: 05 март 2012 - 21:54
Отговори

Globe снимка Globe 05 март 2012 - 19:57

обезателно ще се видим на събора ! Този път кака Кали няма да е за боя (надявам се :))
Отговори

Shades снимка Shades 05 март 2012 - 21:35

В крайна сметка решението дали да има някакви специални покани си остава за УС на клуба и те ще си решат дали да има такива.

Личното ми мнение е, че така само се създава излишно напрежение. Все пак кой се наема да каже кой е "заслужил" персонална покана?! Освен урбанци имаме Зендер и компания, Madness, Васко Зендера, Индианеца, Плевенската бригада и още сума знайни и незнайни участници, които влагат адски усилия, нерви, време и пари за да участват. За тях никога не е имало специални покани, а те пък никога не са приемали събора като пикник в гората. Затова и се радват всяка година на признанието на феновете ...

Ако някой е по-голям от това, жив и здрав!
Отговори

Sherman снимка Sherman 05 март 2012 - 22:08

някъде да съм написал че искам специална покана ????? не не съм ( писал съм на друго място че на покана няма да откажа )до колегата GS!16v нямам спомен да съм писал лично с теб , няма какво да се обяснявам на никои не ми се коментира просто в тази тема и е факт че тук има хора които много лично и заядливо представят нещата , обещавам да не стъпваме на събора поради простата причина че няма какво да покажем !!!!!!! оставяме инициативата на иваело зендера за добро представяне на тазгодишния събор ....
лека вечер
Мнението беше редактирано от Sherman: 05 март 2012 - 22:21
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 05 март 2012 - 22:40

Гледам че нещата се поразгорещиха, затова ще напиша няколко думи:
Самото организиране на събора, както и темата за това във форума, е един вид
покана към всички фенове, тунинг студиа и ентусиасти, занимаващи се с опел.
Всеки, който има желание да се включи, е добре дошъл. Админите и модераторите
помагаме с каквото можем. Миналата година колегата от Маднес ми се обади и за
15 мин. изяснихме какво ще е участието им на събора. На никого не сме отказали
съдействие, напротив - стараем се да улесним нещата за всички състезатели и
участници за тунинг, резервни части, масла, аксесоари, музика и т.н.
Всички виждат темата, достатъчно е едно обаждане или ЛС, за да им се обърне
нужното внимание.
Да спорите тук кой е по-по-най няма смисъл, можете да премерите сили на пистата или като
тунинг, има драг, италианско, кола на събора... това за мен е най-удачно, хем и посетителите
ще видят интересни неща.

Поздрави!
Отговори

Sherman снимка Sherman 05 март 2012 - 22:58

това е написано с няколко реда и е самата истина ,не съм седнал да споря с никои просто аз видях темата днес и сами можете да видите какво прочетох от нея за пореден път пиша не искам специална покана и тн. нищо не искам от никои !!! ако сме имали огромното желание за СПЕЦИАЛНА ПОКАНА аз сам ще си го напиша или ще се свържа с точните хора , в момента какво стана някои написа нещо и всичко скача ..... няма какво да обяснявам повече
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg