Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Присецване Астра Г

astragg снимка astragg 28 септември 2019 - 16:43

Здравейте колеги! Колата е Астра Г 1.6 16V 101 к.с 98г. Имам проблем с вървежа карах 2-3 седмици с едно цъкане под капака. Сега цъкането изчезна, но колата при потегляне и набиране присецва адски много. Отворих днес капака мотора се тресе целия. Колата е само бензин няма газова уредба. При запалване има едно леко забавяне. Колата като загрее няма присецване, но губи мощност. Оборотите също не са нормални на свободен ход. Какъв може да е проблема?
Мнението беше редактирано от astragg: 28 септември 2019 - 16:47
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 28 септември 2019 - 17:33

Кристалната топка казва да ходиш на майстор пък ако погледаш малко клипчета в тубата може и да се квалифицираш до степен майстор.
Отговори

astragg снимка astragg 28 септември 2019 - 17:55

Кристалната топка казва, че тук се пише, ако някой е имал сходен проблем да сподели, а не да ми се прави на интересен както в твоя случай.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 28 септември 2019 - 18:01

Елементарното е да си видиш свещи и бобина/кабели
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 28 септември 2019 - 18:43

Има поне 10 неща от които може да е като започнеш да ги сменяш на проба-грешка ще купиш половин кола затова иди при човек който Разбира и с това си вади хляба и ще ти излезе по-евтино.
Отговори

venio снимка venio 29 септември 2019 - 15:59

Аз имам подобен проблем само че с зафира.Набих много пари по майстори присецването си остана,колата го прави когато карам с една скорос например 80 присецва та не се трае.Като натисна газта всичко се оправя,на празен ход също не дава проблеми.
Ако някой знае сервиз некада каже,че аман от майстори.
Мнението беше редактирано от venio: 29 септември 2019 - 16:04
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg