Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Vectra B Irmscher

FRYER снимка FRYER 20 април 2007 - 00:55

Привет на всички колеги.От една седмица вече съм собственик на Вектра Б ,която замени стария Кадет. 1999 година 1.8 16 В. За първи път виждам точно такова табло ,така че ще съм благодарен на коментарите Ви :

Публикувано изображение
Отговори

хари снимка хари 21 април 2007 - 12:35

[quote name='FRYER' date='Apr 20 2007, 12:55 AM']
Привет на всички колеги.От една седмица вече съм собственик на Вектра Б ,която замени стария Кадет. 1999 година 1.8 16 В. За първи път виждам точно такова табло ,така че ще съм благодарен на коментарите Ви :

Извинявай ама аз това табло го гледам от 1998 г. до сега всеки ден. Ако мислиш че боядисаните елементи в цвят алуминий и оранжевите стрелки са единствено при теб също ще те разочаровам, миналата седмица продадохме една Вектра Б - хетчбек 1998 г. на автокъща в село Драгичево със същото табло, но с кристални фарове и стопове отзад. Явно е била италиански тунинг тип :beer:
Отговори

FRYER снимка FRYER 21 април 2007 - 21:25

Е просто питах :) Интересното е ,че на задния ми капак пише Irmscher ,а други тунинговани елементи липсват .....
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 21 април 2007 - 21:46

Изглежда свежо това сивичкото изпълнение.Аз също мислех да правя нещо подобно,но така и не се престраших :) А имаш ли и други снимки на машината?
Отговори

3axo снимка 3axo 22 април 2007 - 16:56

Изглежда доста добре ще взема и аз да си го направя така
Отговори

Maiky снимка Maiky 22 април 2007 - 23:24

Колата си е точно изпълнение на Ирмшер, вижте седалките с подложките за краката! Както и сивите елементи са запазена марка! За такива седалки човек убивам, на дълъг път са егаси кефа!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 април 2007 - 10:57

Колега, просто твойта кола е със спортния салон и хубавите уреди (сребърни с жълти стрелки) :beer:
Отговори

tarambuka3500 снимка tarambuka3500 23 април 2007 - 12:42

Maiky, на Apr 22 2007, 11:24 PM, каза:

Колата си е точно изпълнение на Ирмшер, вижте седалките с подложките за краката! Както и сивите елементи са запазена марка! За такива седалки човек убивам, на дълъг път са егаси кефа!
 



не си прав
тези седалки са си опелски (не на ирмшер).
идват при спортен пакет или след 2000та година, като опция.
Отговори

666 снимка 666 30 април 2007 - 09:55

tarambuka3500, на Apr 23 2007, 12:42 PM, каза:

Maiky, на Apr 22 2007, 11:24 PM, каза:

Колата си е точно изпълнение на Ирмшер, вижте седалките с подложките за краката! Както и сивите елементи са запазена марка! За такива седалки човек убивам, на дълъг път са егаси кефа!
 



не си прав
тези седалки са си опелски (не на ирмшер).
идват при спортен пакет или след 2000та година, като опция.
 


Мдам, моята е точно такова изпълнение и си е опелско, но май се среща доста рядко?! :unsure: И седалки и табло и всичко при мен е същото!
Отговори

lorda снимка lorda 16 май 2007 - 11:46

Брей и аз сум с такова табло и с такива седалки и отзад на капака ми пише Ирмшер. Не знаех че от завода е излязла като спортно изпълнение ....баси спорта Х18ХЕ <_< . Но аз имам зипълнение на Ирмшер на праговете имам метални пластини с надпис i Vectra и на четирите врати и отедлно спойлери на праговете. Абе ще показвам снимки някой ден ама чакам да затъмня стъклата че тогава <_<

ПП: На аватара се виждат спойлерите на праговете.
Отговори

LEXMAUL снимка LEXMAUL 16 май 2007 - 12:06

Приемам бартер-сиво табло(централната конзола),а аз давам махагон. <_< Та ако някой иска...А,аз съм с климатроник.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg