Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Схема за ел стъкла , вектра А

Iovkom снимка Iovkom 18 април 2009 - 15:02

Колеги , някой от вас има ли схема за ел стъклата на вектра А . Гледах предишни теми , има за корса и астра , но като гледам техните машинки са с по 4 или 5 кабела , моите са с по 6. Ако някой може да ми каже схемата на копчетата и машинките , ще съм много благодарен !
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 18 април 2009 - 22:48

Публикувано изображение
хайде и да черпиш че тази е от "архива" другите са с 5 кабела но тази е 6 :icon_wink2: ай честито
Отговори

Iovkom снимка Iovkom 19 април 2009 - 08:35

 Коцето-Шумен, на 18 Apr 2009, 11:48 PM, каза:

Публикувано изображение
хайде и да черпиш че тази е от "архива" другите са с 5 кабела но тази е 6 :icon_wink2: ай честито

Мерси колега , златен си;)
Отговори

kvalev снимка kvalev 21 април 2009 - 21:18

Я д авидим тук....

http://www.didov.com...akla_vectra.pdf
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 22 април 2009 - 13:40

Имам един въпрос,че и аз мисля да слагам ел.джамци на мойта Вектра.Имам предни врати с ел.процорци от астра ф,та въпроса ми е дали може да ги транслирам на мойта кола или трябва да търся врати от Вектра??
Отговори

Iovkom снимка Iovkom 22 април 2009 - 15:25

 Ивчо, на 22 Apr 2009, 02:40 PM, каза:

Имам един въпрос,че и аз мисля да слагам ел.джамци на мойта Вектра.Имам предни врати с ел.процорци от астра ф,та въпроса ми е дали може да ги транслирам на мойта кола или трябва да търся врати от Вектра??


На мен ми казаха , че моторчетата са еднакви , но самите рамена имат разлика. Препоръчвам ти да си намериш оригинални от вектра , защото много трудно се напаснеш нещо . Аз сложих десния ел прозорец , но още не мога да намеря машинка за левия .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg