Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

ново място на срещите

Тази тема е заключена

speedo снимка speedo 15 октомври 2011 - 10:37

17часа в сервиза ако има желаещи за Неделя
Мнението беше редактирано от speedo: 15 октомври 2011 - 11:22
Отговори

опел маняка снимка опел маняка 22 октомври 2011 - 18:54

:20ashley_results: тази седмица ще има ли сбирка ? и ако има от колко часа? и евентуално място ако освен не е сервиза ! :love_opel: :blahblah: :bbq: кво ще кажите за нещо такова! Тъкмо и Сечко да почерпи за новото возило :beer: :flag:
Отговори

gichaka снимка gichaka 23 октомври 2011 - 08:09

Колеги днес ще има ли сбирка ако имам време да мина и аз като за сефте с моята бабичка :biggrin: от колко часа и къде.
Отговори

sechko снимка sechko 23 октомври 2011 - 23:28

 gichaka, на 23 октомври 2011 - 08:09, каза:

Колеги днес ще има ли сбирка ако имам време да мина и аз като за сефте с моята бабичка :biggrin: от колко часа и къде.

Тази седмица май пропуснахме среща..........Мисля ,че е крайно време да се организираме за зимата и да намерим едно кафе на топличко за срещи.......Давайте предложения?!За предпочитане е да е на центъра някъде,за да няма тия от Дружба да не викат,че им е далече на Сторгозия и обратното.
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 21 януари 2012 - 14:10

Има ли все още срещи?От темата в която избираме РП,разбрах,че са при sechko.Още ли са си в неделя?Искам и аз присъствам ако може? :newsm05_41:
Отговори

speedo снимка speedo 21 януари 2012 - 14:37

Срещи няма. Аз опитах два пъти да събера хора в сервиза и от тогава не сме правили нищо.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 29 януари 2012 - 21:58

Здравко, :ci: среща кога ще има?
Отговори

aleksandar снимка aleksandar 29 януари 2012 - 22:05

Последно zdravkop ли избрахте за регионален представител на форума.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 30 януари 2012 - 10:12

Приятели, не знам дали аз съм РП. Но ако съм аз искам да ви се извиня, че сега не мога да организирам среща, поради простата причина, че нямам комп. И компа, и лаптопа ми сдадоха багажа едновременно и са на ремонт. Веднага щом направя поне едната машина ще пиша. П.П.Сега пиша от работа.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 15 февруари 2012 - 19:01

Колеги, преди да ви раздам календарите и стикерите, които ще дойдат всеки момент, искам да се разберем и да изберем ново място на срещите на нашия плевенски клуб. Отдавна не е имало срещи и затова трябва първо да се разберем за мястото, както и за деня и часа. Знам, че ще има много и различни мнения, но това е нормално. Давайте предложения за място на срещите, което да се окаже удобно на поне половината от нас. Ясно е, че не може всички да са доволни, но трябва да се търси консенсуса. Аз ще приема вашият избор, затова няма да давам предложения. Така че предлагайте, да се разбираме и да си спретнем една срещичка. :a049: :drinks: :drinkin2:
Отговори

опел маняка снимка опел маняка 16 февруари 2012 - 21:33

Здравко ,аз предлагам срещата да се състои на 25.02.2012-деня преди националния протест за горивата,а колкото до мястото нека да е някаде по центъра защото от всички точки ще е горе-долу еднакво разтоянието! Само колегите да предложат точно място и не е задължително да може да се стига с кола до там!Но ако искате моето предложение то е кафе Брадър "това е кафето на сица с/у мултирама,има паркинг виждащ се от кафето а и собственичката я познавам лично,и ако ми споменете за някакъв час може да се уговоря занапред с нея за предварителна резервация всяка събота или неделя. :20ashley_results:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 февруари 2012 - 10:09

Колеги от Плевен, голям интерес има към темата за срещите, голямо нещо. Ако нямате желание да се събираме кажете го, но поне като дойдат календарите да се съберем и да ви ги раздам.
Колега опел маняка, кафето го знам, то е на Бенстар- фирмата за компютри. Собственичката също я познавам,там има място за колите, особено събота и неделя вечер, така че не е проблем да се събираме там. Но трябва и останалите колеги да си кажат думата.
Поздрави!
Отговори

petio_78 снимка petio_78 17 февруари 2012 - 20:07

Аз съм съгласен за мястото.Ако съм свободен ще дойда.Пишете тук за деня и часа.
п.с.Стефане,ако ме забравиш за календара щИ дърпам......ушите :biggrin:
Мнението беше редактирано от petio_78: 17 февруари 2012 - 20:08
Отговори

martotd снимка martotd 18 февруари 2012 - 02:26

 petio_78, на 17 февруари 2012 - 20:07, каза:

Аз съм съгласен за мястото.Ако съм свободен ще дойда.Пишете тук за деня и часа.
п.с.Стефане,ако ме забравиш за календара щИ дърпам......ушите :biggrin:

вие сега каде се събирате :)
Отговори

petio_78 снимка petio_78 18 февруари 2012 - 04:26

Никъде,че е по-лесно.Не е имало срещи от лятото май.
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 18 февруари 2012 - 09:39

На мен също ми харесва това място!Съгласен съм!И предлагам още утре да се съберем,че следващите 2 недели се падам на работа и няма да мога да дойда.Часът да е някаде като по старо му 15:00 или там някаде.Кажете вие,а мястото е найстина добро аз не се бях сетил за него.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 18 февруари 2012 - 11:16

За утре и аз съм навит.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 февруари 2012 - 14:19

Колеги плевенчани, календарите и ситкерите вече са в мен. :idiot: Утре в 15.00 да се съберем в кафето на СИЦ- а (кафе Брадър), бившия спортно информационен център. Точно на центъра е, така че всички го знаете и е по средата на града, т.е. удобно на всички.
И така- в неделя, 19.02 от 15.00 часа в кафе Брадър. Ще ви раздам календарите и стикерите. Пригответе си и по 50 ст. за транспортни разходи.
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 18 февруари 2012 - 16:14

Супер!Там съм!А да попитам то кафето беше на долния етаж нали,апък на горния е Ben Star-a?
Отговори

petio_78 снимка petio_78 18 февруари 2012 - 17:01

+1
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg