Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Писта "Дракон"

DJ IMC снимка DJ IMC 08 юни 2008 - 18:18

 Бижо Бижев, на Jun 8 2008, 07:09 PM, каза:

ДЖ-че каде беше бре ние с Жоро, Метаня и Ивчо бяхме на предна линия :mhihi:

Бяха ме замъкнали точно там, от където излизат колите към пистата...нали се сещаш колко сган гледа там и как се излиза, имайки предвид, че бях най-отпред. На всичкото отгоре умрях от глад, деба...но си струваше.
Отговори

sauber снимка sauber 08 юни 2008 - 18:19

 DJ IMC, на Jun 8 2008, 07:01 PM, каза:

Иначе хубаво състезание, като изключим грозните сцени на края ;(



 Бижо Бижев, на Jun 8 2008, 07:09 PM, каза:

аа сътезанието приключи типично по български :mhihi:



То да му беше за сефте на Царски да се прави на 3 годишен олигофрен...
Отговори

Иво снимка Иво 08 юни 2008 - 18:58

Поздравления за Шопов и Момчил!
Цярски няма какво да го коментираме...
Ето две снимки на Момчи от мен. За съжаление Шопов го нямам щото минаваше много бързо :mhihi:

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 юни 2008 - 21:47

Тръпката от състезанияето беше номер едно, но на мен вопще не ми хареса организацията !!! Няма една трибуна от където да се вижда, където и да застанеш се виждат мах 2 завоя, тоалетните им бяха под всякаква критика, добре че с Митята не влязохме вътре, че сега нямаше да пиша... Пистата беше като изровена картофена нива и не стига парите дет сабират от участниците и по 4лв на калпак от посетителите...

 DJ IMC, на Jun 8 2008, 07:01 PM, каза:

Иначе хубаво състезание, като изключим грозните сцени на края ;(

Това на края си беше баш в Бг стил :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 юни 2008 - 08:32

Супер състезание! Чесно казано аз лично най се изкефих на хобикарките. Имаше страшно интересни коли! И много двубой. Хареса ми в Х2 победителя. Такова страшно каране направи и евала на момчето и за колата и за победата. Не бях виждал Лада да минава между два завоя на две гуми с пълна газ! :mhihi: В Х3 поздравления за Шопов и Момчил. Направиха много добро каране. Шопов имаше сериозен двубой с другата Астра и поздравления, че издържа на атаките му. Жалко, че момчето счупи скоростите по средата на състезанието. В Х4 Аудито РС6 няма конкуренция и чак ми е чудно какъв е смисъла да го пускат... Чесно казано се разочаровах от 4х4 японските зверове. Да ги гледаш не беше нито интересно нито напрегнато нито впечатляващо. Само парпореха и съскаха... Ладите в Х2 и Х1 са къде къде по и атрактивни и интрига има. Както и да е де. На края това което стана беше пълна идиотщина. И тич момчета на Паунов от отбора не знам за какво ги беше довел. Не стига, че бяха половината пияни ами с цялата си простотия да излязат на пистата и да хвърлят камани по колата на Царски беше направо не знам как да го нарека! Идиотия може би. И счупиха предното стъкло на Пумата без да има никаква вина. А на Царски евала му, спрея колата изкочи и се метна на 15 човека. Единия отнесе една каска централно в главата. Уж му се хрърлиха да го ритат ама той свали двама трима и другите се разбягаха като пилета. Смешници. Иначе смелчаги ще хвърлят камани по колите. Царски, че си е катил спор няма но евала му за това, че го сложи тия смешници на място. Такива пишлигари само с бой се оправят. Кретенчета. :mhihi: Жалко е, че се стига до подобни сцени. Като има недеволни от нещо си има контестации за целта. Ето Ладата в Х2 казаха, че била нередовна и я отвориха и се оказа напълно редовна. Ма не са се били и хвърляли камани един по друг. Според мен тима на Паунов трябва да бъде много сериозно наказан. Самия Паунов съм сигурен, че няма вина, но тези хора бяха с екипи на неговия отбор и той носи отговорност за действията им. Да видим само, дали ще има някой смелост да направи нещо по въпроса.
Отговори

sauber снимка sauber 09 юни 2008 - 11:22

Забравих вчера да попитам :

Никой ли няма снимки на сейфти кар-а ? И ако има защо не ги е пуснал до сега :mhihi: :blink: :mhihi:
Отговори

Shades снимка Shades 09 юни 2008 - 12:21

 sauber, на Jun 9 2008, 12:22 PM, каза:

Забравих вчера да попитам :

Никой ли няма снимки на сейфти кар-а ? И ако има защо не ги е пуснал до сега :kuku: :mhihi: :mhihi:

Имам снимки, нямам време. И на колегата Шопов и на chill и на катастрофата на Корсата и малко от батала на края. Пак бяхме заели най-секси позициите :blink: Довечера ще пускам

ДОВЕЧЕРА ДОЙДЕ
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 10 юни 2008 - 10:53

Благодаря за снимките.
Имам видео от автомобила, но ще трябва първо да го пообработя, че е прекалено голямо.:-)
Относно състезанието...
Чудесна организация както винаги, когато Христо Стоилов се е заел с нещата.
Лично за мен - интересна битка през почти цялото време, моменти, когато нещата бяха на кантар или с 2 думи - хубаво състезание.
Естествено имаше проблеми както винаги - ремъка на хидравликата + този на алтернатора паднаха на 2 обиколка, та изведнъж станах Мистър Олимпия 2008. В края на състезанието заради липса на ток автомобила вървеше все по-малко, но издържа. Малко ламарини и амбалаж има за оправяне и смяна, но това да са и кусурите.
Момчил и Пепи (брат му) направиха много добро представяне - браво!
Е... Туй-то.:-)
Отговори

Shades снимка Shades 10 юни 2008 - 11:40

 Иван Шопов, на Jun 10 2008, 11:53 AM, каза:

... Малко ламарини и амбалаж има за оправяне и смяна, но това да са и кусурите.
Момчил и Пепи (брат му) направиха много добро представяне - браво!
Е... Туй-то.:-)


Тъкмо щях да питам ламарините как са :) Организацията наистина беше добра, но се разочаровах малко от стюардите или по точно от липсата им на реакция. Няма да казвам колко време след катастрофата на Корсата се усетиха да размахат жълтите флагове, да не говорим, че от публиката крещяхме сума ти време та да обърната внимание на катастрофата. Друг е въпроса, че не трябваше да излизат зрители да помагат.
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 10 юни 2008 - 12:28

Не е толкова лесно да се създаде перфектна организация. Но вярвай ми - в сравнение с другите състезания - това е една от най-добрите организации.:-)
Ето малко он боард ТУК.
Файла е ~80 МВ, има прескачане при съединяването на 2-те ави-та, но нямах време да го правя.
Не е обработван, та ще ме извините че няма "биип".:-)
По-интересни удари на 00:38, 4:08, 6:01... Останалото е гюрултия.:-)
Отговори

sauber снимка sauber 10 юни 2008 - 17:14

 Иван Шопов, на Jun 10 2008, 01:28 PM, каза:

Не е толкова лесно да се създаде перфектна организация. Но вярвай ми - в сравнение с другите състезания - това е една от най-добрите организации.:-)
Ето малко он боард ТУК.
Файла е ~80 МВ, има прескачане при съединяването на 2-те ави-та, но нямах време да го правя.
Не е обработван, та ще ме извините че няма "биип".:-)
По-интересни удари на 00:38, 4:08, 6:01... Останалото е гюрултия.:-)


На 6:01 ебати реакцията на контър стиъра. Още не те беше чукнал и ти контреше вече :clap: Евала страшно каране ! ! :beer: :sun: :25: <_< :kuku:
Отговори

ASTRA GSI 16V nom.1 снимка ASTRA GSI 16V nom.1 10 юни 2008 - 20:28

 sauber, на Jun 10 2008, 05:14 PM, каза:

На 6:01 ебати реакцията на контър стиъра. Още не те беше чукнал и ти контреше вече :clap: Евала страшно каране ! ! :beer: :sun: :25: <_< :kuku:

наистина много добре оправи колата,явно е очаквал удара
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg