Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална среща 2007 дата

Тази тема е заключена

Анкета: На коя дата да е? (121 потребителя са гласували)

Изберете дата?

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване

booogo снимка booogo 27 юни 2007 - 09:38

Форумът май се сблъска с един от най-големите недостатъци на демокрацията :61: Няма да изпадам в политико-икономически анализ, а ще се опитам да преведа на български: "няма угодия"...
Моят скромен съвет е: който има възможността и времето да организира подобна среща, той определя мястото и датата, а другите просто се записват.... С други думи - нека "управителното тяло" на форума (мод екипа + Лорд Вейдър) да се съберат, да набележат място и дата и да пуснат тема, в която САМО да се записват желаещите....
Ето това е демокрация :icon_rolleyes: - малка група от хора са компетентни да дадат вариант, а "плебеите" имат свободата да се съгласят или просто да откажат :rasp:

Чисто статистически погледнато, колкото по-голяма е изследваната група/извадка, толкова по-големи са величините на статистическата грешка :crazy:

Заааааащо не ръкопляяяяскатееее!!!! :icon_biggrin:
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2007 - 09:54

 booogo, на Jun 27 2007, 10:38 AM, каза:

Заааааащо не ръкопляяяяскатееее!!!! :icon_biggrin:


На кое :icon_rolleyes:

Ае давайте на Калояново, поне ше има къде да си потрошим колите :61: ... които имат такива де :rasp: :61: :61: Там мисля, че с най-малко организация ше стане най-добре. Горе-долу се пада централна България тъй че ше могат да дойдат повече хора :61:
Кака, няа защо да е на центъра 'отела ... даже по-настрани по-добре, природа да има и място за своеволни прояви :61:

П.С. Зелен, ко са сърдиш и ти бе ... кат малките деца прайш :61: Ше стане, не бери грижа
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 27 юни 2007 - 10:32

ма да ходи с голфовете като толко го кефят, ебати! нито е дошъл на някое опел събиране нито явно е чел за тея мероприятия и веднага - критика! да ходи където иска!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 юни 2007 - 11:39

 kravarka, на Jun 27 2007, 11:32 AM, каза:

ма да ходи с голфовете като толко го кефят, ебати! нито е дошъл на някое опел събиране нито явно е чел за тея мероприятия и веднага - критика! да ходи където иска!

Точно това имах предвид ама човека-крава го каза по брутално! :icon_biggrin:

Аз пък като се реши къде шъ дойда с Фичо! :icon_rolleyes:

А дали няма хотелчета около калояново, къде да се спи. Сега рових в нета ама не намерих а ми се върти из главата за някакво семейно хотелче в едно село близо до Калояново. Някой от хората от Пловдив дали не знае нещо?
Отговори

kabby снимка kabby 27 юни 2007 - 12:45

 Scorpion_BV, на Jun 27 2007, 12:39 PM, каза:

Точно това имах предвид ама човека-крава го каза по брутално! :icon_rolleyes:

Аз пък като се реши къде шъ дойда с Фичо! :icon_biggrin:

А дали няма хотелчета около калояново, къде да се спи. Сега рових в нета ама не намерих а ми се върти из главата за някакво семейно хотелче в едно село близо до Калояново. Някой от хората от Пловдив дали не знае нещо?


Аз мисля да си взема една палатка в багажника :)
Където и да е - ще направя всичко за да дойда
Отговори

bugatti снимка bugatti 27 юни 2007 - 12:52

Хухухуху незнам вие как си я представяте тая национална среща насред полето на 40 градуса на черния асфалт на писта калояново :icon_rolleyes:
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2007 - 12:59

 ..., на Jun 27 2007, 01:52 PM, каза:

Хухухуху незнам вие как си я представяте тая национална среща насред полето на 40 градуса на черния асфалт на писта калояново :icon_rolleyes:


Оффффффффффффффффф ... ае стига де, ако искаш да си правим гонки до някой басейн на хотел :icon_biggrin: Срещата ше е 2 дена ... ше бъдем на пистата, в хотела, в ресторанта, на някоя поляна и на още 100 места. Сори брат ама ако ше имаш някво мнение по-добре да има полза от него :61:

Може би имаш идея къде да се съберем дето не пече :rasp:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юни 2007 - 13:11

Момчета, за да можем да продължим напред е хубаво да решим и да говорим със собственика на пистата, който е близък приятел на Иван и така...

6-8 Септември, последно, според мен е супер!

това ли решаваме и да продължим напред?
Отговори

Stoil снимка Stoil 27 юни 2007 - 13:23

ае хубаво, Калояново, та Калояново.
ама за нас от Северна България не е добра идеята.
ако някой е минавал през Беклемето знае идеално за какво говоря.
абсурд е с астрата да се въртя по завоите 2 часа.

според мен пак се уляхте и пак си мислите само за вас си! то от Сф лесно - Тракия и готово. ама не става само така
А там какво ще бъде или ще спим по палатки из треволяка.
Отговори

Мишо снимка Мишо 27 юни 2007 - 13:25

За мен лично е перфектно... късно лято е, няма да е голяма жега. Освен това има повече почивни дни заради празника :icon_rolleyes: Според мен няма какво да се мисли повече поне датата (стига да не се окаже че има някакво друго събитие на Калояново тогава)... за да вървят нещата напред. Недостатък на това, че има повечко почивни дни е, че ще е по-трудно намирането на места през уикенда, така че ще трябва да се действа ASAP за организацията :bandito:

П.П. Само Калояново наистина не е много по средата, ама ... (час по магистралата от София, 4 часа и кусур през Бургас и долу горе толкоз през Айтоския проход от Варна)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юни 2007 - 13:27

Стоиле, пак си тъпчем на едно място... Я отвори другите форуми и глей дали някой ги пита къде как и защо... Всички си отиват и тва е! За спане Васи беше проучавала и се надявам скоро да изрови това, което е запазила и да го сподели тук... Ясно е, че пълно щастие няма... Сравнително централно място е, не разбирам какво толкова не ти харесва... И други хора ще карат по кофти пътища, но тва е наща хубава държавица!

За намирането на спане... споко, аз съм сигурен, че хотелчетата по селата ще са свободни! =)
Отговори

Stoil снимка Stoil 27 юни 2007 - 13:34

слушай Пацо, не бързай се коркаш.
мини по Беклемето и тогава да говорим.
ама не с туристическа кола.
километрите е ме ебът, и без тва ще се набива в бенз.
обаче по тоя начин режете цяла северна Бг.
никой нема тръгна се лъкатуши, казвам ТОЧНО 2 часа по остри завои.
щото едно е да караш по Тракия, друго е през Планински Проход Троян - Карнаре.
за спането се не боя, все ще се оправим.
и хууууу - там сме, а вечерта ко прайм... секи се спасява ли или..
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юни 2007 - 13:38

Аз те уверявам, че не е проблем ако имаш желание, ще гараш бавничко и готово! Аз също карам по 2 часа в София, където съм сигурен и те уверявам, че е по-гадно отколкото извънградско със завой!

За програмата - пуснал съм тема, всеки да си прецени... Вечерта според мен ще е свободна програма - огромна скара и лаф, както си правиме всеки път на уикендите, които сме организирали!
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 27 юни 2007 - 13:42

Май сте тръгнали по обратния път.:-)
Според мен последователността трябва да е такава:
- какви мероприятия искаме да се случат (400м, майсторско управление, пълни обиколки на трасето, скара-бира, конкурс за бла-бла и т.н.)
- средства, необходими за осъществяването им - сума и появяването и от нищото
- джунджурии, които ще трябват (озвучение, сигнализация, флагове, тави с кебапчета и т.н.)
- организатори на отделните мероприятия, защото сам човек не може да огрее навсякъде
- осигуряване на ред и безопасност ( доброволна охрана, полиция, поне 1 линейка в тези жеги дори и да няма сакатлъци, чичкото с радара от магистралата и т.н.)
- място, на което могат да се проведат всичките му там далаверки и забавления
- продължителност и евентуално "присвояване" на терена за цялото време
- предложения за настаняване сравнително близо

Не искам никой да ми се сърди, обаче си мисля, че нищо хубаво не става с вот за подробностите. Изберете или доброволно да се наемат 5 човека, които ще се занимават с отделните пера на сбирката. Оттам нататък те ще решат кое, как, защо и колко, а за общо допитване да остане само датата и мястото ако те са в състояние да го осигурят.
Иначе - много баби, хилаво бебе.:-)
Отговори

Stoil снимка Stoil 27 юни 2007 - 13:43

гледай сега, тоя път съм адски амбициран да дойда / само живот и здраве /
датата също ме кефи
само не ми допада селото...
хууууу, с. Баня го знам, даже преди седмица бях там - и басейни и едно - друго.
и за там съм навит брат ми - но проблемос.
ама ае ти ела и после с нас по Беклемето
ее, ко на пъкладясаш...
за тва говорим, сещаш ли се, просто прохода е гаден.
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2007 - 13:46

Тцтцтцтц ... за 5 мин се скарахте :rasp: Стоиле, шо не минеш през София :icon_rolleyes: И хуу, ако организираме в северна България тогава тея от южната част ше са отрязани, нали :icon_biggrin:
И вие сте на по 100-200 км (някой и на по-малко), а аз примерно съм на 450-500 ... я кажете ся кой ше се набие повече за бенз :61:
Друго ... не вярвам някой да мисли, че има (съществува) място в страната, което да удовлетвори ВСИЧКИ или има :61: Относно спането ... ние все още сме в процес на уточняване на мястото, нали :61: Като постигнем консенсус ше мислим къде да се спи. Не вярвам да не намерим

:61: И искам да помоля пак ... ако някой има амбицията да плюе след това да предложи вариант или поне да каже как ги вижда нещата :61:
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 27 юни 2007 - 13:48

Въпроса е къде МОЖЕ да се организира подобно мероприятие, а не кой как ще отиде до там. Ако е в северна България, нали всички от централна-южна също трябва да минават през проходите. Да го направим на връх Бузлуджа, че е баш в центъра и всеки трябва да се преебе през проход да минава. :icon_rolleyes: Ако излезе добра оферта за писта някъде другаде, ще е другаде. Просто никой нищо не е предложил или намерил още. :icon_biggrin:
Отговори

Stoil снимка Stoil 27 юни 2007 - 13:49

 Оги, на Jun 27 2007, 02:46 PM, каза:

Стоиле, шо не минеш през София :icon_rolleyes: И хуу, ако организираме в северна България тогава тея от южната част ше са отрязани, нали :icon_biggrin:


ае, чичо, не си прав.

първо никой не се кара с никой / поне аз НЕ /

и второ ко мина през сф са си 300 + км в едната посока, като умножиш по литрите и сигура
ми излиза по - дебело от на теббббб.
Отговори

bugatti снимка bugatti 27 юни 2007 - 13:53

:icon_rolleyes: аве пияници от кога почнахте да мислите за гонки ве...мухахахаххах колкото пъти съм бил някъде с опел клуба се проливат кубици алкохол :icon_biggrin: ...така че Оги брат не виждам да съм казал нещо безмислено в предишния си пост :rasp:
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2007 - 13:56

 Stoil, на Jun 27 2007, 02:49 PM, каза:

...


Ай ся ... ше се прежалиш един път :icon_rolleyes: че ше и стане скучно на Астрич само из Ловеч да бръмка

 ..., на Jun 27 2007, 02:53 PM, каза:

...мухахахаххах колкото пъти съм бил някъде с опел клуба се проливат кубици алкохол :icon_biggrin:


Е пийваме си ся, човещинка :rasp:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg