Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Организация за тръгването от София към Калояново

Тази тема е заключена

tihomir_rs снимка tihomir_rs 10 юни 2010 - 07:20

 Liubeznia, на 10 Jun 2010, 7:58, каза:

Един малък стимул от 2008г. :mhihi:
Публикувано изображение



е това е :newsm05_41: .
Много култова снимка.
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 10 юни 2010 - 07:22

Любезний, няма такава БГ гледка :newsm05_41:
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 юни 2010 - 07:52

Според мен които иска да е с колоната, се нарежда на редичката! - всеки гледа колата пред себе си и отзад и кара стегнато без да изпреварва!
Ако някой иска да покаже на колоната колко е бърз, може да прави кръгчета в двете посоки...

 Maiky&Linda, на 10 Jun 2010, 2:27, каза:

Ако искате ще пусна анкета! Който тръгне с колоната и се прави на рацер да не се допуска на пистата! Казаг, че не искам "Драконовски" мерки, но все пак искаме събор, не помен! Грубо казано е, но е самата истина!

Майки, не знам дали е редно да не го пускаме на пистата, но може като номер на кола и ник да се появи в една тема за простотията и изражението й в лицата на...
пък ако това не го притеснява...
Отговори

Anichka снимка Anichka 10 юни 2010 - 07:58

Според мен всичко ще е наред! Пък и да коментираме, нещата няма да са по-различни.Ако някой реши да изпреварва, ще го направи. Просто самите ние трябва да сме съвестни.
Мнението беше редактирано от Anichka: 10 юни 2010 - 07:59
Отговори

kirenski снимка kirenski 10 юни 2010 - 08:40

2008 колоната беше учудващото дълга и то през доста дълг период от време :newsm05_41:

ако имате нужда от помощЪ за колона свиркайте ,мога да съм последна кола ,или средна
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 юни 2010 - 11:44

 kirenski, на 10 Jun 2010, 9:40, каза:

2008 колоната беше учудващото дълга и то през доста дълг период от време :newsm05_41:

ако имате нужда от помощЪ за колона свиркайте ,мога да съм последна кола ,или средна

Дам, тогава беше много силно...Чак по едно време гледам огромна колона се движехме с не толкова малки скорости, но всичко ставаше пакетно!Надявам се да го повторим...
Мнението беше редактирано от s7ifl3r: 10 юни 2010 - 11:44
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 10 юни 2010 - 14:06

 Maiky&Linda, на 10 Jun 2010, 2:27, каза:

Ако искате ще пусна анкета! Който тръгне с колоната и се прави на рацер да не се допуска на пистата! Казаг, че не искам "Драконовски" мерки, но все пак искаме събор, не помен! Грубо казано е, но е самата истина!



Ето това е и моето мнение.Много правилно и на време.
Отговори

barzia снимка barzia 10 юни 2010 - 14:42

Да се изкажа и аз.БИ било редно.
1.Да се уведоми на време МВР-КАТ,и дали може да съдеистват за безпрепятствено движение на колоната-ескорт.
2.Да има правила за движението в колона,примерно скорост от 90-100км и без изпреварване,защото така стават най-големите бели.
3.Които иска да се прави на мъж да не се реди в колоната.
4.Да сме коректни един към друг и да покажем на всички колко сме задружни,едини,организирани и защо сме номер едно в гбтоп,
ако се движим в колкона от да речем 100-200 коли на хорицата ще им направим впечатление.Знам,че тва е трудно да организираш
такова мероприятие но нека да бъдем едини,лично на мен този събор ще ми е първи.




Поздрави :newsm05_41:
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 10 юни 2010 - 14:50

 barzia, на 10 Jun 2010, 15:42, каза:

...дали може да съдеистват за безпрепятствено движение на колоната-ескорт...

За ескорт от Полицията.... май ще трябва да забравим. Излишно ще утежним живота си. Едва ли на шефовете от София им е останало свободно време, че да се занимават и с МВР. А най-вероятно услугата ще трябва да се заплати. Те за охрана на мачове вече искат пари, та за това ли.
Отговори

barzia снимка barzia 10 юни 2010 - 15:05

Ескорт ми дойде на ума защото съм виждал на мото събора на Банкя или поне едно съдеиствие ако има нужда да се спират други коли за да можем да минем всички на веднъж.Ако ли не поне да са на ясно дата,час,от къде и колко горе долу ще сме,пак топката да си е в тях. :newsm05_41:







Поздрави.. :mhihi:
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 юни 2010 - 21:28

Ескорт е ясно, че ще ни откажат...
По скоро всички трябва да сме изправни, т.е. винетки, прегледи и т.н.т...
Защото имам спомени от едно Паничище, когато извадиха една кола от колоната без винетка и момчето отнесе акт, а другите чакахме да му го пишат...

А и колкото и оптимистично да гледам не мисля, че ще направим колкона от 200 коли...
Отговори

Здравко Стоименов снимка Здравко Стоименов 10 юни 2010 - 21:49

 BatSlav, на 10 Jun 2010, 15:06, каза:

Ето това е и моето мнение.Много правилно и на време.

Напълно съм съгласен със колегата
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 юни 2010 - 21:59

Момчета , само да ви кажа , че ако искате полиция да ви ескортира , охранява и придружава, се пускат едни писма с основания...примерно....днес има опел събор , минаваме по този маршрут , има 20 кръстовища и отбивки , моля да ги отцепите за да мине колоната, ангажират се хора, техника , автомобили, това струва пари....колоната преминава през няколко административни области...направете си сметката, колко хора ще се ангажират, каква комуникация трябва да има. и дали си заслужава....тук организатора си казва думата...Поздрави и наздраве... :helpsmilie:
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 юни 2010 - 07:51

Така е Владко, а ние кръстовище имаме само 2..
Едното на разклона през ЖП прелеза и едно на разклона за пистата...
т.е. не ни трябва излишна компания...
Отговори

ves_v8 снимка ves_v8 11 юни 2010 - 10:53

а по кое време ще бъде събирането на Църна маца. И как ще сме сигурни че всички са се събрали. Или ще има един определен час за тръгване на цялата колона. На мен това ще ми е първи събор, но съм супер интосиазиран :helpsmilie:
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 юни 2010 - 13:38

Има указан час за събиране и час за тръгване / говори се за 7ч/. Според мен те трябва да се спазват точно!!! - защото винаги ще има някой закъснял и ако трябва да се чакаме, най много да проведем събора там...

P.S. Колоната може да я редим пак по марки, за да е по-лесно подреждането на пистата или пък там на място ще ги отсяваме?
Мнението беше редактирано от Жоро: 11 юни 2010 - 13:46
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 11 юни 2010 - 13:43

Предполагам събирането и тръгването ще са като минали години.

Казва се един час и се тръгва. Който дошъл, дошъл.
Който се е успал ще гони и ще се включва в колоната.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 11 юни 2010 - 15:37

 Жоро, на 11 Jun 2010, 14:38, каза:

P.S. Колоната може да я редим пак по марки,



Е да, ама ще се изгуби много време така :helpsmilie: Направо там ще се редим :piss: Мисля, че 7 е раничко, предлагам, да се чакаме до 8 и 15 и тръгваме. Кажете вие какво мислите?
Мнението беше редактирано от IvailoM: 11 юни 2010 - 15:39
Отговори

gujo78 снимка gujo78 11 юни 2010 - 15:45

 IvailoM, на 11 Jun 2010, 16:37, каза:

Мисля, че 7 е раничко

Даже е късничко бате, вярвай ми :helpsmilie:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 11 юни 2010 - 16:02

Е дайте предложение и да се знае от всички. До колко ще се чакаме и в колко потегля колоната.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg