Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

По-висока да стане колата...

pavelvasilev снимка pavelvasilev 27 октомври 2010 - 23:30

Привет колеги, както повечето от вас знаят, колата ми е Вектра А 2.0i как и доколко сантиметри мога да я вдигна и направя максимално висока и да е безопасно, много често ходим по язовири и черни пътища и затова освен с гуми 195 65 15 бих искал и да я вдигна по-високо но не за сметка за безопасността разбира се, идеи!?
Отговори

Lukarev снимка Lukarev 28 октомври 2010 - 08:01

Колега, хвърли един поглед на тази тема http://www.opelclub-...showtopic=52469
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 28 октомври 2010 - 08:18

И аз точно с такива тампони съм я повдигнал . 2-3 см но не е малко. За безопасност няма да правиш супер резки завои се пак задницата си ходи дори и да е с спортни амортисьори и пружини.
Отговори

pavelvasilev снимка pavelvasilev 28 октомври 2010 - 22:09

Поразрових малко и разбрах че най-добре е да сложа по-високи пружини дотук добре за задницата, но искам да вдигна и при предницата дали ще има и за там по-високи пружини? И от какъв модел опел да търся пружини за Вектрата?

Лека вечер!
Мнението беше редактирано от pavelvasilev: 28 октомври 2010 - 22:10
Отговори

fanatic снимка fanatic 28 октомври 2010 - 22:35

Това го снимах на Тодорка през 2008. Само не знам дали имаш антена... тия бяха зевзвци и закачили суджук на антената...

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  IMG_1880.JPG (2,14MB)
    Брой изтегляния: 129
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 29 октомври 2010 - 08:00

 fanatic, на 28 Oct 2010, 23:35, каза:

Това го снимах на Тодорка през 2008. Само не знам дали имаш антена... тия бяха зевзвци и закачили суджук на антената...


Тази вектра се разминах по Шипка с нея един път направи ми доста голямо впечатление колко е вдигната. И аз имах такъв замисъл да я правя така :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg