Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Драг и Донът шоу писта дойренци

petio_78 снимка petio_78 08 август 2009 - 23:23

Румене,ако идваш към плевен тази неделя/т.е. днес/разбери се с Дера,че срещата ще е извън града.
17.30се събираме на бензиностанция Еко,и после ще ходим на гости на цецо в тодорово/още познато като учиндол/
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 09 август 2009 - 12:29

Петьо сори батка ама сеотвори работа по колата правя спирачките и аз :smile3560: и днес трябва да ги довърша и няма да мога да дойда понеже стругаря ще направи фланците и дисковете следобед и ще ги слагам привечер, но при първа възможност сам на Плевен някоя неделя дано следващата :surrender:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 09 август 2009 - 17:34

аре пьк кат доиде6 6те се видим да ти покажа не6тата които сам купил остават ми сигменти лагери гуми4ки на клапани и гарнитури :surrender:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 13 август 2009 - 19:43

Цитат

Така като гледам май на Свищов нема да ходи никой :newsm05_41:
Да вземем да се разберем на Плевен какво ще правим
Има ли желаещи да се видим в неделя или няма
Аз в неделя 17.45-18.00 ще съм на ОМВ

Колеги елате да се запознаем!
Румка обещал си да дойдеш :hand:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 13 август 2009 - 20:38

да румка 4акаме те и на лукоила те 4ака бяла астра с 4ип :newsm05_41: ?????
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 15 август 2009 - 17:00

румка кога 6те по4ваме с састезанията на доиренци?пи6и ми да се разберем 4е тук ми вадат ду6ата ве4е да ходим :icon_wink2: .и утре ако идва6 се обади :newsm05_41:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 19 август 2009 - 12:31

за състезанията ни6то незнам още :(
а валовете ги отнесе някой :newsm05_41:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 19 август 2009 - 17:39

ти ще пишеш кога ще има да се саберем за кои валове говори6?
Отговори

_shady снимка _shady 19 август 2009 - 20:08

Румката от 2-3 дни го виждам в областта на мелта и покрай пожарната,ма нали му нямам номера...Викам по улиците,скачам ама нейсе се не може да ме види.Сменил багажника,правил нещо на лявата вежда ама се го гледам само по улиците
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 19 август 2009 - 20:56

ами братле това ме навежда на мисалта 6то пък да не сложи6 в ко6а :mhihi: -ХЕ пък да спре6 да вика6 да подска4а6 :fire: дава6 гас до краи и го настига6.
Отговори

_shady снимка _shady 19 август 2009 - 21:09

хахах ей дразнител :) недей да споменаваш святи неща!нали знаех на Опелохулствай! :Д
Отговори

_shady снимка _shady 20 август 2009 - 20:34

Победа и пак победаааааааа
Литекс АЛЕ!!!!!
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 21 август 2009 - 04:06

Няма ли още никакви новини за Дойренци? Плевен бяхме доста активни посетители, поне последните няколко пъти!

ПП: И браво на Литекс, те се представиха най-добре тази седмица! А сините... не искам да си спомням! Не съм фен на БГ отбор, просто съм българин и ми се искаше да влезем в "Елита" и всички да бият, амааа....
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 21 август 2009 - 09:08

:mhihi: Литекс направи голяма крачка към влизането в групите на Лига европа много труден мач беше, но дочакахме точния момент и им го забихме на трактористите :fire:
Дано всички милеещи за отбора бъдат на стадиона да покажем на беларусците, че можем да имаме повече публика от тях

А за дойренци нищо не се знае освен че вече няма да е петък а събота което е по добре поне според мен
за тази събота незнам, но следващата може да си спретнем нещо :mhihi: :fire:

0896076772 ето това е теле Дидко
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 21 август 2009 - 15:53

румка мисли6 ли 4е 6те имаме проблеми с 4енгетата? и събота е добре по са6тото време18 00 идеално пак мойе и по рано
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 22 август 2009 - 16:35

Хайде колеги не се ослушвайте :fire:
Неделя 18.00 на ОМВ Плевен жк.Сторгозия :mhihi:
Чакаме ви :fire:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 24 август 2009 - 16:04

румкааааа каде се загуби бе никав те нема земи пи6и да знаем 4е си тук нещу не пишеш ако иска6 :icon_wink2:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 25 август 2009 - 07:55

Абе аз съм тук ама тунинговам изпускателната система и затова ме няма :moderator: :icon_wink2:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 25 август 2009 - 09:47

ти добре си тук ама аз ще спирам астрата за извесно време да не направа някоя бела преди ремонта че ще ми излезне сулено в сабота ще има ли доиренци?пита ли момчето колко ще иска за ремонта че сабирам оферти :icon_wink2:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 21 август 2010 - 08:37

Започна се отново вчера имаше доста гонки на пистата.
Доста коли от Плевен и някои местни бегачки с охльови.
Някои колеги от форума посетиха мероприятието Божката, Веси, Майки (извинявам се ако пропускам някой не е нарочно).
Занапред ще пиша за кой ден и в колко часа ще се организират гонките.
Надявам се да ви е било приятно на мероприятието.
И занапред да покажем на какво са способнни орлетата.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg